איזה אנטי-וירוס הכי טוב - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנטי-וירוס הכי טוב

davidcohen

מה האנטי-וירוס הכי טוב???  

1261 הצבעות

1. 1. מה האנטי-וירוס הכי טוב???

Recommended Posts

עזוב...כמו שאמרתי-אני הולך על הכל או כלום

מה שמצאתי היה את הNORTON PROTECTION CENTER שמכיל בקרת ספאם,שליטה במשאבי מערכת,נקיון מערכת,גיבוי קבצים,אנטי וירוס,אני ספייוור\רוגלות,פיירוול,בקרה על אימיילים,פופ אפ בלוקר וכו'....

בנוגע לZONE ALARM-אני מתעב את התוכנה הזו,היא אולי יעילה בחסימה,אבל היא כלכך פרימיטיבית....לא פעם ולא פעמיים היא חוסמת לי דברים שאני לא רוצה שייחסמו,וכאן יש לנורטון יתרון עצום-עוד לא קרה לי שהיא חסמה תוכנות ידידותיות,אפילו מבלי שהוריתי לה על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקספרסקי אנטי וירוס מצויין אבל הפיירוול שחבילה של ה KIS ממש על הפנים

אני עברתי לSYMANTEC CLIENT SECURITY אחרי תקופה ארוכה עם KASPERSKY

הוא לא נופל ממנו ולא יותר כבד

SYMANTEC CLIENT SECURITY

כולל גם אנטי-וירוס?

או שעברת רק מהפייוורל של Kaspersky לפייורל של Symantec?

אני משתמש כרגע בZA+KAV ואין לי שום תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פאקינג מסובך ב nod32???

זה פאקינג אנטיוירוס של install and forget

הוא עושה הכל לבד!

הכל עניין יחסי

גם הבולבול עושה הכל לבד,אבל כדי שהוא יעשה לבד צריך קודם לשפשף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטי וירוס הוא המערכת הפחות חשובה בחבילת ההבטחה ה'חומת אש' יותר חשובה מסיבה 1 לאנטי וירוס אם אתה לא אומר לו לסרוק הוא לא סורק את המחשב לעומת זאת 'חומת אש' פעילה מהרגע שהמחשב דולק והיא חוסמת 90 אחוז מכניסת הוירוסים וסוסים טרויינים למחשב ונורטון עושה את זה נהדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב...כמו שאמרתי-אני הולך על הכל או כלום

מה שמצאתי היה את הNORTON PROTECTION CENTER שמכיל בקרת ספאם,שליטה במשאבי מערכת,נקיון מערכת,גיבוי קבצים,אנטי וירוס,אני ספייוור\רוגלות,פיירוול,בקרה על אימיילים,פופ אפ בלוקר וכו'....

בנוגע לZONE ALARM-אני מתעב את התוכנה הזו,היא אולי יעילה בחסימה,אבל היא כלכך פרימיטיבית....לא פעם ולא פעמיים היא חוסמת לי דברים שאני לא רוצה שייחסמו,וכאן יש לנורטון יתרון עצום-עוד לא קרה לי שהיא חסמה תוכנות ידידותיות,אפילו מבלי שהוריתי לה על כך.

בגלל זה עוברים למצב ידני ולא אוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי ב NOD32 ובקספרסקי, נוד פחות ידידותי ונראה לי גם פחות טוב, לקספרסקי יש ממשק טוב ויותר אפשרויות

אבל עכשיו אני לא משתמש באף אחד (רק בפירוואל ZA) כי יש לי מחשב בר מצווה ושאני משחק זה עושה לי לאגים :<

ו ZA זה one of the software לא הרבה בעיות יוצא עדכון כל איזה חודש+ אומרים לה פעם אחת מה טוב ומה לא טוב וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...