איזה אנטי-וירוס הכי טוב - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנטי-וירוס הכי טוב

davidcohen

מה האנטי-וירוס הכי טוב???  

1261 הצבעות

1. 1. מה האנטי-וירוס הכי טוב???

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קספרסקי 6 הכי נוח!!! נוד הכי טוב אם יודעים להישתמש בו, אם לא הוא פחות טוב!(הוא פשוט מסובך,מסורבל,לא נוח,פשוט קל ולמבינים בלבד.)

נורטון 2006 מומלץ אם יש לך מחשב חזק, יש גם 2007 beta .

ממש לא! גם אם יש לך את המחשב הכי חזק שקיים, נורטון ממש לא מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו עם נוד (בתחת) סתם, אני מסתדר איתו הוא ממש קל, אבל אין לי בעיה לעבור לקספרקי

אז מה כדאי? עזבו עכשיו ממש וזה נטו, משאים חסימה ,סריקה ניקוי מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר, כל חברה יכולה פשוט סתם לכתוב קוד דפוק ולא יעיל, כי יש היום בשוק DC

לא . פשוט החיסרון הזה פחות מורגש שם . אני יכול להגיד עליך אותו דבר אדם אם תגובה כמו שלך לא יקנה תוכנה רק בגלל שהיא זוללת משאבי מערכת ??? גם אם יש לך מערכת מספיק חזקה שזה יורגש ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כולם פה אומרים קרספסקי אבל בנתיים בסקר

קרספסקי ונוד 32 שווים עם 13 קולות

לפי דעתי וגם על זה הצבעתי קרספסקי כמובן (גיררסא 6 )

קודם כל היה לי נוד32 לא אהבתי כולכך ,

והרבה לפני זה נורטון

קרספסקי עושה את העבודה הכי טוב! פשוט מעולה!

חולה עליו ! תעשה לי ילד קרספסקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מה "כולם" אומרים?

רוב הגולשים פה הם ילדים/פריקי מחשב שאין להם מושג קלוש (או שיש להם מושג קלוש), שהלכו "עם הזרם" ובחרו בתוכנה שבחרו.

יש אתרים ניטרליים ברשת (כי יש גם כאלה שהם לא ניטרליים), שעושים השוואות בין התוכנות השונות וברובם KASPERSKY לוקח בגדול.

פעמיים בשבוע נפתח פה שוב ושוב הסקר הזה, נמאס כבר להצביע.

אולי שווה לעשות סטיקי בנושא או משהו כזה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מה "כולם" אומרים?

רוב הגולשים פה הם ילדים/פריקי מחשב שאין להם מושג קלוש (או שיש להם מושג קלוש), שהלכו "עם הזרם" ובחרו בתוכנה שבחרו.

יש אתרים ניטרליים ברשת (כי יש גם כאלה שהם לא ניטרליים), שעושים השוואות בין התוכנות השונות וברובם KASPERSKY לוקח בגדול.

פעמיים בשבוע נפתח פה שוב ושוב הסקר הזה, נמאס כבר להצביע.

אולי שווה לעשות סטיקי בנושא או משהו כזה...?

רעיון מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא . פשוט החיסרון הזה פחות מורגש שם . אני יכול להגיד עליך אותו דבר אדם אם תגובה כמו שלך לא יקנה תוכנה רק בגלל שהיא זוללת משאבי מערכת ??? גם אם יש לך מערכת מספיק חזקה שזה יורגש ???

מה שאני אומר, זה שאם יש שתי תוכנות; אחת זוללת משאבים, ואחת לא... והזוללת משאבים פחות טובה (ובהרבה!) אז למה לעדיף אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר, זה שאם יש שתי תוכנות; אחת זוללת משאבים, ואחת לא... והזוללת משאבים פחות טובה (ובהרבה!) אז למה לעדיף אותה?

זה תקף רק במערכת חלשה . כשהמערכת מספיק חזקה ההבדל הזה לא מורגש . לי יש את נורטון 2006 והוא אינו מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תחשוב מה שאתה רוצה... המון המון מקומות מכיחים שkaspersky יותר טוב מנורטון בהכל חוץ מדבר אחד, אתה יכול לנחש במה הוא יותר טוב?

במכירות...

-ולרגע נחשוב כמו שאתה אמרת שיש הבדל קטן... שוב, למה לעדיף תוכנה זוללת משאבים ופחות טובה (למרות שהמחשב יכול להריץ אותה) שקיימת בשוק תוכנה יותר טובה, ואם אינני טועה, גם יותר זולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תחשוב מה שאתה רוצה... המון המון מקומות מכיחים שkaspersky יותר טוב מנורטון בהכל חוץ מדבר אחד, אתה יכול לנחש במה הוא יותר טוב?

במכירות...

-ולרגע נחשוב כמו שאתה אמרת שיש הבדל קטן... שוב, למה לעדיף תוכנה זוללת משאבים ופחות טובה (למרות שהמחשב יכול להריץ אותה) שקיימת בשוק תוכנה יותר טובה, ואם אינני טועה, גם יותר זולה.

אני אמרתי שבדואל קור החיסרון של זלילת משאבים היא יחסית זניחה לא אמרתי שהיא יותר טובה . בא נגיד כך יש לי לא משנה מה דרישות האנטי וירוס כי הוא מנצל 0.01 אחוז ממשאבי המערכת בממוצא אז תשים לי זלילת משאבי מערכת כ1 העיקריות או המשניות ??? אם kaspersky יותר טוב מנורטון זה לא קשור לדרישות המערכת .

נ.ב.

רשמתי כמה הודאות למעלה שיביאו בדיקות כאלה לפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...