האם יש משהו מיוחד שצריך לדעת בהרכבה (פיזית) של מפרט? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש משהו מיוחד שצריך לדעת בהרכבה (פיזית) של מפרט?

eyalben

Recommended Posts

טוב,

אני לא בטוח במאה אחוז שזה קשור פה לפורום, אבל אני בהחלט מתכנן לרכוש מחשב בשבועות הקרובים ולכן בין היתר אני רוצה לוודא שאני יודע כיצד להרכיב אותו באופן עצמאי.

באופן אישי יש לי נסיון בהרכבה של מחשבים, יצא לי להחליף את הלוח אם שלי בעבר, ספק כוח, כרטיסים, זכרון, וכו...

השאלה היא האם יש משהו מיוחד שצריך לדעת בהרכבה של המפרט,

כלומר, ראיתי שיש למשל משחות טרמיות למעבדים, האם זה חובה, האם צריך לקנות אחת? איפה שמים אותה?

איפה עוד צריך לשים משחות טרמיות או דברים אחרים?

האם יש משהו מיוחד שצריך לבצע בהגדרות של לוח אם באופן כללי (מלבד שדרוג לתמיכה בחומרה לפעמים, או משחק עם ג'מפרים)

?

בתודה,

אייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ועל הגוף של המעבד לא מגיע מדבקה תרמית אתה חייב לשים משחה תרמית שתגרום למילוי של הכיסי אויר שנוצרים בין המעבד לגוף וכך להפוך את הקירור ליותר אפקטיבי.. יש לך מדריך מפורט באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חוצמהמשחה התרמית, לא צריך לדעת יותר כלום מיוחד נכון?

כלומר, לחבר הכל ולסדר את הג'אמפרים אני אסתדר, כמו גם להגדיר על הלוח אם,

זה הדבר היחידי שמיוחד?

(פשוט אין לי ניסיון בהחלפת מעבד.. כלומר, חוצמהלעביר אותו , וגם אז, כבר הייתה עליו מדבקה תרמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ רק לדאוג ממתי שאתה מתקין תברגזים לתפוס תלוח שהיה בול ברגים למספר החורים ושהם באמת יכנסו

תספור כמה ברגים שמתה במארז ואז תספור כמה ברגים שנראים על הלוח

אם חסר לך אחד או יותר אל תפעיל תמחשב זה יקצר לך תלוח אם וישרוף לך אתא של הרכיבים

קרה לי במחשב הראשון שהחלפתי לו לוח חחח פאדיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...