אוורור בטרנספורמר |נערך| - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוורור בטרנספורמר |נערך|

ZeppeliN

Recommended Posts

מה הקשר פאן בוי יא'מעצבן???

מארז ז לא דבר כזה מסובך, הוא דבר פיזי ולפי הביקורות שלו והנתונים שלו הוא מצוין, הוא גדול, עבה ועם מקומות להרבה מאווררים ( יותר מהרגיל ), מה עוד צריך???

הבעיה היחידה שלו היא הרעש, אבל אם הייתה יותר משכיל הייתה קולט שאם היו מחליפים לו את המאווררים ומוציאים לו לפחות מאוורר אחד של 80 מהדחלת הוא יהיה מארז שקט מאוד.

אתה פשוט כזה נוב מעצבן שלא מבין מהחיים שלו, תסתכל על הנתונים, עזוב, אתה גם ככה לא תבין כלום :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ הוא נראה באמת אחלה, לא התייחסתי אליו בהתחלה כי לא הכרתי את המארז ולא מצאתי עליו ביקורות באתרים מוכרים.

אוקיי קראתי ביקורת, ושיניתי את דעתי :)

הג'יגהבייט הוא המומלץ ביותר, ואחריו הקומפוקייס 6A19 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, הנתונים עומדים מול העניים שלך ואתה כמו עיור!!!

אף אחד מהמארזים לא עבה יותר מהטרנספורמר, אף אחד מהם לא גדול יורת , לכל המארזים יש מאוורר מקדימה ומאחורה של 120mm, אולם לטרנספורמר יש בנוסף מאוורר בגג ו-2 בדלת.

מה לא מובן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ הוא נראה באמת אחלה, לא התייחסתי אליו בהתחלה כי לא הכרתי את המארז ולא מצאתי עליו ביקורות באתרים מוכרים.

אוקיי קראתי ביקורת, ושיניתי את דעתי :)

הג'יגהבייט הוא המומלץ ביותר, ואחריו הקומפוקייס 6A19 :)

אפשר לינק לביקורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי שוב מה אתה צריך???

בבקשה... :)

אוקיי, החלטתי על הטרנספורמר.

הבנתי שכל המאווררים מסודרים לכך שיוציאו אוויר

אני יעשה ככה, ישים מאוורר מקדימה שיכניס אוויר, בדלת שיכניסו אוויר ובגג ומאחורה שיוציאו אוויר.

סבבה?

אגב, אפשר המלצה למאוורר 120MM שיכניס אוויר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה עושה את הדבר הכי נכון :xyxthumbs: אבל כמובן שאתה אומר שאתה שם מאוורר בדלת, אתה מתכוון למאוורר התחתון, נכון? לדעתי עדיף למטה כי הוא מול הכרטיס מסך ( אלא אם כן פירגנתה לכרטיס שלך בקירור עצבני ).

בקשר למאוורר מכניס, עד כמה מקסימום אתה מסכים שיהיה לו DBA? ( כי אחד בפורום שאל אותי על מאוור ולא היה לו אכפת שיש לו 35DBA אז... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...