כרטיסים תומכי DX10 לאפיק AGP - מישהו שמע על כך? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסים תומכי DX10 לאפיק AGP - מישהו שמע על כך?

GRiM

Recommended Posts

מדהים אני חייב להודות!

זה ממש יפה שאפשר לעשות עם השלט ככה והתזמורת במשחק מנגנת אבל צריך לדעת לנצח קודם לא?

תיראה את כל הסירטון ועל תדבר על זה פה כי אנחנו מזבלים תדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

בקשר ל-, זה עדיין לא מספיק מציאותי, הרי המשקל של השלט הוא אפסי לעומת מחבט בייסבול או M4, עם זאת, מה עושים במקרה ובאמצע חבטה מעיפים את השלט בתוך הקיר? עם מחבט בייסול אמיתי לא יקרה כלום, זה כולה חתיכת עץ, אבל מה עם השלט? כמה עולה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-, זה עדיין לא מספיק מציאותי, הרי המשקל של השלט הוא אפסי לעומת מחבט בייסבול או M4, עם זאת, מה עושים במקרה ובאמצע חבטה מעיפים את השלט בתוך הקיר? עם מחבט בייסול אמיתי לא יקרה כלום, זה כולה חתיכת עץ, אבל מה עם השלט? כמה עולה? :lol:

בדיחה חביבה והראשונה ששמתי על הWII :xyxthumbs:

אבל תעזבו את הWII בדיון הזה

אני אולי פאן בויז של אבל אני רוצה לכבד תפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל מה שקראתי פה הבנתי שלא כדאי לקנות עכשיו כרטיס חזק כי עוד חצי שנה הוא לא יהיה שווה כלום.

אני רוצה לקנות עוד שבועיים מחשב עם 7600GT. שווה לי או לא כדאי להשקיע עכשיו 1,000 ש"ח בכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ה 7600GT יעלה יותר מ 1000 שקל זה בטוח....

7600GT ב- 997 ש"ח http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=1686

תלוי איזה כרטיס יש לך עכשיו....אא יש לך איזה 5200 \9200 אזה שווה אבל אם יש לך9800P \ 6600 אז אתה תחזיק מעמד.

הלוואי שהיו לי הכרטיסים האלה...

יש לי VOODOO 3 חחחחחחחחח...

אז שווה לי 7600GT או לקנות GS ולשדרג אחרי שנה שנתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לשחק על כרטיסי VOODOO 3 את half-life 2 אם שמים את הפקודה בקונסול שתשתמש רק בDX6, מה שהיה משומש בזמנם של הוודו וככה חצי מהגרפיקה תירד, כולל אפקט הפנס אבל עדיין זה יהיה שחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7600GT ב- 997 ש"ח http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=1686

הלוואי שהיו לי הכרטיסים האלה...

יש לי VOODOO 3 חחחחחחחחח...

אז שווה לי 7600GT או לקנות GS ולשדרג אחרי שנה שנתיים?

אם יש לך Voodoo, זאת אומרת שכל המערכת שלך לא תתאים.

תשדרג, דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה עוד כמה ימים לירידת המחירם של ולמחרת אני זז לקנות מחשב.

אני תכננתי לקנות 7600GT אבל לפי מה שקראתי פה עוד חצי שנה ייצא DX10 והכרטיס לא יהיה שווה...

אולי עדיף לקנות עכשיו GS ולשדרג כשייצא DX10 או ישר לקנות GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות:

א) כי תמיד יצא משהו יותר טוב, ומי שיחכה, יחכה לנצח, גם כשיצאו כרטיסים שתומכים ב-DX10 הם יהיו בשמיים ואז תחכה שהם ירדו קצת (המחירים) ואז יצאו כרטיסים טובים יותר ושוב תחכה ובלה בלה.

ב) היום גם עדיין יש המון משחקים ב-DX8.1 אני לא רואה אנשים עם FX5200 שזורקים לפח.... הם עדיין משחקים.. תתפלא אבל אני מכיר מישהו שמחק דום3 עם הכרטיס הזה ומשחק טוב.

ג) DX נותן אפקטים כל שהם ומי שיש לו היום כרטיס HIGH END לא זורק תכרטיס לפח. הוא יוכל לשחק כמו תותח ופשוט יהיה לו פחות אפקטים במשחק ועדיין המשחק יזוז מעולה.

עם תגיד לי שאתה מחכה ליציאה של הכרטיסים שתומכים ב-DX10 בגלל נפילות המחירים לכרטיסים של DX9 אני אבין אותך...

אבל בין שיקול של כסף ובין לזרוק לפח....

קיצר שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...