שוקל לקנות - Sunbeam Transformer, כמה שאלות לגביו. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות - Sunbeam Transformer, כמה שאלות לגביו.

hd500

Recommended Posts

יש לי את המארז הזה, אם לא היה לי את הלוח בקרה לכל המאווררים והתאורה, הייתי מרגיש בשדה תעופה מהרעש שיוצא מהמארז...

אני פשוט מחליש את הכח שלהם ואז הכל בסדר, מארז מעולה דרך אגב חוץ מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז הזה, אם לא היה לי את הלוח בקרה לכל המאווררים והתאורה, הייתי מרגיש בשדה תעופה מהרעש שיוצא מהמארז...

במקום להשקיע בפאן באס, כבר עדיף להשקיע על מאווררים טובים ושקטים שכל הזמן יעבדו על פול ספיד ויקררו כמו שצריך, אבל איך זה קשור ללוח הבקרה על התאורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל

שבועיים לאחר קניית המארז הזמנתי את הבקר שליטה של זלמן(כחול יפה כזה ששולט על 6 מאווררים) פתר לי את כל הבעיות! מומלץ!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל

שבועיים לאחר קניית המארז הזמנתי את הבקר שליטה של זלמן(כחול יפה כזה ששולט על 6 מאווררים) פתר לי את כל הבעיות! מומלץ!!

כן אני באותה בעיה.. חיברתי את המארז והיה פשוט רעש של שדה תעופה לא קטן.. מה הם חשבו לעצמם?

בכל מקרה אני חושב על האופציה של פאן באס אבל המחיר מינימום הוא כ130 שקל

אופציה שניה זה הערכה של טרמלטק של 2 מאווררי 80 פלוס 2 של 120 פלוס פאןבאס ששולט בהם ב155 שקל..

ככה אני מרווויח עוד מאווררים על הדרך ו120 שנחוץ.. אבל מצד שני זה פחות יפה לעין כי אלו לא מאווררי לד..

אם אני קונה את הסט הזה באמת http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2853

אז אני אוכל לחבר אליו את 2 המאוררים שעל הדלת בטרספורמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערכה הזאת מפתה גם אני רציתי ליקנות אותה אבל מוכר בפנדה היה מספיק הגון בשביל להגיד לי שהסוג של המאוורר(Sleeve) נשחק והופך לבלאי יחסית מהר(טווח של כמה חודשים).

אז במקום קניתי את ה sf2 12ס"מ + קונטרולר ואני גאה בעצמי על כך :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערכה הזאת מפתה גם אני רציתי ליקנות אותה אבל מוכר בפנדה היה מספיק הגון בשביל להגיד לי שהסוג של המאוורר(Sleeve) נשחק והופך לבלאי יחסית מהר(טווח של כמה חודשים).

אז במקום קניתי את ה sf2 12ס"מ + קונטרולר ואני גאה בעצמי על כך :cool2:

אתה יכול לתת קישור בבקשה לדברים שקניתה?

ולדעתי, אם יש את הכסף, אז זה טעות לקנות פאן באס ( אלא אם כן יש מאוורר חזק בצורה יוצאת דופן שהוא גם מרעיש ), אתם לא חושבים שעדיף לקנות מאווררים חזקים ושקטים וכך כל הזמן להעניק את הקירור הטוב ביותר בשביל המחשב שלך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל:

זה הזלמן

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3493

זה הThermaltake SMART CASE FAN II v.2 120mm

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3923

מבין האפשרויות האלה כבר עדיף את הפן באס.

אבל אל תשכחו שגם ככה המאווררים שנמצאים במארז לא עד כדי כך חזקים, לכן כבר עדיף להחליף אותם במקום לקנות פאן באס.

ולדעתי, אם כבר קונים פן באס אז שיהיה עם מסך LCD שיראה את הטמ"פ וה-RPM, עם הזעקה וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...