קניית מארז תקציב:500 ללא ספק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מארז תקציב:500 ללא ספק

R9547655G

Recommended Posts

אולי זה ישמע קצת לא נומלי אבל אני לא ממש אוהב את האוורורה ולא מוכן להשקיע 600שח במשאו שלא יתאים לשולחן שלי, ובכלל מערכת הקירור שלה לא מאוזנת.

2X120?! :screwy: VS 1X120 :bash:

בכלל אני חושב יותר בכיוון של ה MATRIX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה ישמע קצת לא נומלי אבל אני לא ממש אוהב את האוורורה ולא מוכן להשקיע 600שח במשאו שלא יתאים לשולחן שלי, ובכלל מערכת הקירור שלה לא מאוזנת.

2X120?! :screwy: VS 1X120 :bash:

בכלל אני חושב יותר בכיוון של ה MATRIX.

2 המארזים מסריחים ברמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 המארזים האלה מעפנים ולא שווים תכסף!!!

שמע לי ותקנה את ה-sunbeam transformer מנועה ב-320 שקל בלבד ( זה לא כסף יחסית למארז הזה שבזמנו עלה 600 שקל ).

לדעתי הוא יושב בול עליך, בגלל שאמרתה שאתה מחליף את כל מערכת האיורור והחיסרון שלו הוא המאווררים המרעישים שמגיעים איתו.

הוא גדול, עבה=שקט, ישלו פוטנציאל איורור ענק!!! מאוורר של 120mm מקדימה ומאחורה, ומאווררים של 80mm בגג ו-2 בדלת ( באמצע ולמטה ממול הכרטיס מסך ).

אה, ולא לשכוח עד כמה הוא יפה!!!

נו, מה אתה אומר???

ואם יורשה לי לשאול, לאיזה מערכת אתה מתכוון להחליף???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להשוות אותו למארז שהצעתי לך- טרנספורמר:

- אני לא יודע מה העובי שלו, אבל אני בטוח ב-80% שהוא לא 1.0mm כמו הטרנספורמר, מה שיביא לכך שהטרנספורמר יהיה שקט יותר.

- יש לו אפשרות לשים רק מאוורר מקדימה ומאחורה של 120mm ( זה לא קצת, זה ממוצע למחיר ), אולם אצל הטרנספורמר בנוסף לשניים האלה אתה יכול לשים מאווררים של 80mm ( לא הכי גדולים אני יודע אבל זה עדין אחלה ) בגג, ושניים בדלת ואחד מהם מול הכרטיס מסך ( המקומות של מול הכ.מסך ובגג מצוינים ).

ולפני שאתה אומר שיש מקום במטריקס למאוורר בדלת, המקום הזה הוא בשביל איירדאקט למאוורר של המעבד, ופחות מומלץ לשים שם מאוורר.

- המטריקס קטן יותר מהטרנספורמר, מה שנותן יתרון נוסף לאיורור של הטרנספורמר.

* הטרנספורמר הרבה יותר יפה ויש לךו חלון כך שתוכל לעתבה לך כל מני אפקטים של תאורה וכאלה ( אני ממליץ על ה- sunbeam chamelen ). אבל אחרי הכול, יש סיבה שסימנתי את ההבדל הזה בכוכבית ולא בקו אמצעי.

יש עוד משהוא ששכחתי??? אה הוא גם יותר זול בקצת ( 20 שקל ;) ).

בקיצור, הטרנספורמר מארז מצוין ( עד כדי כך שיש לי אותו ;D, אבל עוד לא התקנתי אותו אז אל תשאל אותי עליו, חוץ מזה שהוא ממש ממש יפה ).

ובקשר למערכת שלך, תן לי לומר לך כמה דברים:

- המאווררים של CM לא הכי טובים, המאווררים של 80mm די חזקים אבל מרעישים, והמאווררים הגדולים שקטים אבל חלשים וכבר עדיף את ה-AKASA AMBER.

- המאווררים של AC, יכולים רק להוציא אויר.

- הנתונים של TT ממש טובים ( חלקם, כמו silentcat ) אבל הם לא ממש אמינים, אז תיזהר!.

- על איזה מאווררים של SF אתה מדבר??? תן לי בבקשה קישור לאתר מידע עלהים, וכמה הם עולים ;D גם אני מתכוון לקנות מאווררים חדשיש למארז שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל בקשר ל טרנספורמר אני אומר שהוא לא ממש יפה, אבל זה עניין של טעם.

אני מעדיף רציניים כמו ה MATRIX ו ה CENTURION .

ובקשר ל SF אני מתכוון ל SMART FAN.

ואני מתחיל לחשוב שעדיף ללכת על הCM.

אם רק היה את ה AERO ENGINE II בישראל.. היאתי רץ לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כסף לאורורה אבל אני לא אוהב את העיצוב שלו.... ה "דבר הזה"

ניראה כמו בטן שמנה ... לא אוהב.

יש לי טעם מאוד .... מוזר.

הצלת את עצמך עם העריכה אה? חחח סתם אחי

אניח עדיין לא מבין למה אתה לא רוצה את הארורה.. הוא אחד היפים.. אם היה לי את הכסף..

מה לעשות... :nixweiss:

איך אפשר לדעת על ה AEROENGINE2 מבלי לדעת על ה T3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...