gta החדש - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

gta החדש

pixilated

Recommended Posts

אתה חושב שחיבור מחשב לטלוויזיה וחיבור גיימפד למחשב יגרום לך הרגשה של כאילו אתה משחק בקונסולה (תרשה לי לגחך :lol:)

ממש נהנתי עם גיימפאד פליסטיישין 2 במחשב כשיחקתי בdevil may cry3 על הטלוויזיה" פשוט זוועה , יש הרגשה של נכות \: :kopfpatsch:

ועם לדעתך צריך להפוך את המחשב למרכז בידור אלקטרוני אתה טועה , מרכז בידור אלקטרוני זה: משחקים,סרטים ומוזיקה ולא תוכנה ואינטרנט ווירוסים :screwy: .

קיצר שיהיה שיהיה לך בהצלחה בחיבור כל יום בשביל משחק fps שאי אפשר לשחק עם חברים בו זמנית בסלון בטלוויזיה הגדולה כשאמא שלך צועקת עליך : מה ת'לעזאל מביא את המחשב לסלון :o "? , עלק " מחשב מרכז בידור אלקטרוני " תלמד קצת .

אז ככה, אני אומר שצריך לוותר על הקונסולות ושחלק מהמשחקים יפותחו למחשב ויותאמו לשימוש בגיימפד וחלק למקלדת ועכבר לא למקלדת ועכבר ואז שאתה תחבר גיימפד...

"מרכז בידור אלקטרוני זה: משחקים,סרטים ומוזיקה" בדיוק לזה התכוונתי. אין סיבה שהמחשב לא יוכל לעמוד ב-multi tasking שיאפשר לאמא לראות בסלון, לאבא לשמוע בחדר ולי לשחק במשחק ה-fps המפגר והלא מתפתח שהגרפיקה שלו נהיית טיפה יותר טובה כל פעם בחדר שלי. ובנוסף שיאפשר גם משחק בסלון עם שני גיימפדס במשחקי מקות ופלטפורמה.

ד"א, chill out ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

יאללה עוד עוד דיון של קונסולה נגד המחשב? לא נמאס? :silly:

ואני יכול לשים המון כסף שה GTA4 יצא למחשב לא יותר מחצי שנה מאוחר יותר. זה מכיוון שהההמרה תהיה מהירה יותר בגלל התמיכה של הקונסולות ברזולוציה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מוזר איך שכל דיון כזה מתחיל בפשטות ומתפתח לשטות?

זה דיון על תזכרו.

בכל אופן יש לי מחשב עם 9550 של ATI.

אני נהנה מ PES5 באיכות גבוהה וגם עם איכות נמוכה-בינונית זה לא סוף העולם.

ל PS2 יש כרטיס עם גרפיקה של מחשב P2 ובכל זאת מוציאים אליו משחקים.

חשבתי שזה ייגמר ב SA אבל זה המשיך.

בכל זאת מחשב קוטל את ה PS2 אבל לא את 360.

אם אתם רוצים לשחק ב IV ולא לחכות אחרי היציאה של המשחק קנו 360 כמוני שאני הולך לעשות את זה ויש לי טלביזיה בחדר של 21" עבה ואני הולך להנות מזה

בקשר ל למחשב לא יודעים בעצם כי רוקסטאר שינו כרגע את הבלעדיות שלהם מסוני למיקרוסופט.

בכל אופן כרגע המצב הוא 50-50 ועדיין רוקסטאר לא הראתה לנו כלום מהמשחק(תמונות,סרטונים,Gameplay's)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת מחשב קוטל את ה PS2 אבל לא את 360.

זה עכשיו. בעוד פחות משנה המחשב יקטול גם את ה PS3 וגם את ה 360 בביצועים גראפיים.

אם אתם רוצים לשחק ב IV ולא לחכות אחרי היציאה של המשחק קנו 360 כמוני שאני הולך לעשות את זה ויש לי טלביזיה בחדר של 21" עבה ואני הולך להנות מזה

אתה תשחק ברזולוציה של 480*640 בזמן שאני יוכל לשחק ב 1024*1280.

לא שווה לקנות את ה360 בגלל שהמישחקים יקרים..למחשב הם בחינם

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK הבנתי.

בואו נגיד וכרגע לא קשור שלכל משפחה שני ההורים עובדים אז מקבלים יותר כסף.

אצלי רק אבא שלי עובד והוא מקבל 4000 לחודש.

וזה אומר שזה פוגע כי יש כאלה שיש להם פלזמה SO WHAT?

"אתה תשחק ברזולוציה של 480*640 בזמן שאני יוכל לשחק ב 1024*1280." למה התכוונת לעזזאל?

אם אני אשחק ב 480*640 זה ישנה משהו?

חוץ מזה גם לא בטוח שאני אקנה 360 למה? כי אבא שלי לא מרוויח הרבה.

המצב בארץ קשה ותאמינו לי שלהשוויץ בפנים שלך יש יותר כסף ואבא או אמא שלך מתפשרים על מחשב חדש או 360 או פאקינג PS3 מעניין לי ת'תחת סליחה על המילה.

אז לכל אלה שבאים להשוויץ:

Fuck You! Assholes

אבל אני די בטוח ש 3DGOD לא התכוון לכך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא משוויץ, אין פה מה שהשוויץ ;)

אם אני אשחק ב 480*640 זה ישנה משהו?

אם יש לך רגילה, אין לך ברירה חוץ משחק ברזולוציה נמוכה שכזאת.

למחשב יש יתרון גדול בזה, שחקן יוכל להנות מגראפיקה הרבההה (בהמעטה עצומה) יותר טובה. אני מבין שגראפיקה זה לא הכל, אבל למי שזה חשוב, זה חשוב.

המצב בארץ קשה ותאמינו לי שלהשוויץ בפנים שלך יש יותר כסף ואבא או אמא שלך מתפשרים על מחשב חדש או 360 או פאקינג PS3 מעניין לי ת'תחת סליחה על המילה.

אף אחד לא בא להשוויץ אחי, אני בטוח של 95% מהפורום המצב בכלכלי לא טוב משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי

יש לך פלזמה? תאמת תהנה אח שלי. מגיע לך בטח.

אני כאילו ילד טוב ירושלים אתה יודע אבל סבבה.

בכל אופן שני המסכים הם חרא

מסך מחשב- MAG XJ700E מ 95

אבל המחשב חדש

טלביזיה- MATZ 21"

אגב מה יהייה ההבדל? לא ייראו טוב? זה יהייה מרוח? ה FPS יהייה נמוך או הגדרות גרפיות? בדרך כלל גרפיקה לא כל כך משנה לי אבל עדיין כל צריך גרפיקה טובה

בכל אופן מצטער קצת נסחפתי, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין לי פלאסמה אחי, פשוט לכל מסך מחשב סטנדרטי (LCD) הרזולוציה היא 1024*1280.

זה יוצא דיוק של פי 4 יותר מטלויזיה רגילה. זה מתבטא באיכות גראפית הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה לא קובעת את טיב המסך. וחוץ מזה צריך כרטיס טוב מאוד בשביל להריץ משחקים טוב ברזולוציה כזאת.

על מסך לא כדאי להתפשר, ומומלץ מאוד להשקיע כמה שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...