המצאת המאה - עמוד 9 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצאת המאה

Guy King

Recommended Posts

נו באמת :P.

התכוונתי להמצאה של ה-100 שנה האחרונות, זה לא אומר שאי אפשר ל-2-3 פוסטים לסטות מהנושא קצת להמצאה של ה"מאה" הזאת (21).

ולא התכוונתי לדקדק, כי גם אם המטוס למשל הומצא ב-1903 (אם אני זוכר נכון) הוא יכול להכלכל בהגדרה. 1900 ככה עד עכשיו. אבל אל תהיה מרובע כ"כ, אפשר לצאת מהנושא של הת'רד לכמה פוסטים לטובת נושא קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לחם פרוס זה לא המצאת המאה, לאפה זאת המצאת המאה (אם היא הומצאה במאה הזאת אם לא אז בכל הזמנים...)

תחשבו מה הייתם עושים הם הייתם רעבים רצח ורוצים איזה שוארמה עסיסית וגדולה? מזמינים בלחם פרוס? בפיטה קטנה? לאאאאאא בלאפהההההההה ענקיתתתתתתת :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

רעב אה?

לא ברצינות עכשיו , המצאת המאה היא ללא ספק ======>חמוצים :jump:s188.jpg

וההמצאה השנייה הגדולה שצריכה לצאת היא מכונה לתחמיצי בית תוך דקות מספר , למחמיץ החובבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקוה שאתה לא צוחק ביגלל שאולי יש פה שגיאת כתיב

קומפוט זה סלט פירות מושרה במיץ מאד טעים נאמר חצאי אפרסקים במיץ

אף אחד לא ראה אסקימו לימון פה ?

בנצי מת על מיץ קומפוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קומפוט?

:o :o

אני מקוה שאתה לא צוחק ביגלל שאולי יש פה שגיאת כתיב

קומפוט זה סלט פירוט מושרה במיץ מאד עים נאמר חצאי אפרסקים במיץ

אף אחד לא ראה אסקימו לימון פה ?

בנצי מת על מיץ קומפוט

:o :o :o :o :o :o :o :o :o

איזה ילדות עשוקה :-\

קומפוט זה פירות טריים חתוכים גס, מבושלים במים עם קצת סוכר, עד שהם נהיים רכים ומוציאים את המיץ שלהם למים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

לא הבנת את משמעות המשפט... זה לא בדיוק העלבה, אבל אם נעלבת (ואתה באמת הראשון) אז סליחה.

(המשמעות של זה זה שכאילו לא לימדו אותך מספיק דברים בילדות... שיש לך חור בהשכלה שגרם לילדות "קשה"... "עשוק" זה מישהו שמנעו\ לקחו ממנו משהו- במקרה הזה את המידע על הכנת קומפוטים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...