המצאת המאה - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצאת המאה

Guy King

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ודרך אגב אף המצאה מכל מה שחשבתם לא הומצאה במאה הזאת (המאה ה21 להזכירכם... לא המאה ה20 לא המאה ה19 ובטח ובטח שלא שנת מיליון לפני הספירה...) המאה הזאת התחילה רק לפני קצת יותר מ6 שנים... זה לא קצת מוקדם לבחור את המצאת המאה? המאה לא אמורה להיגמר קודם?

בפוסט הראשון כתבתי "במאה שנה האחרונות", לא במאה הזאת. ז"א, אם אתה רוצה את זה ברמה קטנונית, מ-1906. בכללי, הכוונה מ-1900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Core 2 Duo.

אך לפני זה, הסיליקון.

וברצינות, נייר טואלט.

איך אנשים חיו עד 1900 בלי נייר טואלט? בטח היה משהו אחר, לא חושב שזאת המצאה כזאת קריטית. דברים כמו הטרנזיסטור,סליקון וכו' יותר חשובים, אפילו שאני עדיין חושב שלאינטרנט יש השפעות עצומות על תרבויות העולם ועל הדינמיקה של העולם, בנוסף למה שכתבתי בפוסט הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלי החשמל לא היה . גם בלי גילוי הצורן ב-1787 לא היה סיליקון. הסיליקון כשלעצמו, בתור חומר גולמי, לא עשה שינויים מהפכניים כמו האינטרנט. ובתור חומר, הוא לא יעיל כשלעצמו, אלא רק בתרכובות וכחלק ממכונות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל הוא המאה הקודמת.

איך אנשים חיו עד 1900 בלי נייר טואלט? בטח היה משהו אחר, לא חושב שזאת המצאה כזאת קריטית. דברים כמו הטרנזיסטור,סליקון וכו' יותר חשובים, אפילו שאני עדיין חושב שלאינטרנט יש השפעות עצומות על תרבויות העולם ועל הדינמיקה של העולם, בנוסף למה שכתבתי בפוסט הראשון.

זה מאוד חשוב.

תנסה לתאר לעצמך בית עם כל החידושים הטכנולוגיים הקיימים - בית מפואר!. נכנסים לשירותים רואים ג'קוסי וסאונה וכל מה שתרצה, הכל ממוחשב, יש מחשבים בכל מקום. באים לחרבן, ומנגבים את התחת עם היד, או לא מנגבים בכלל - יתייבש לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשמל הוא המאה הקודמת.

זה מאוד חשוב.

תנסה לתאר לעצמך בית עם כל החידושים הטכנולוגיים הקיימים - בית מפואר!. נכנסים לשירותים רואים ג'קוסי וסאונה וכל מה שתרצה, הכל ממוחשב, יש מחשבים בכל מקום. באים לחרבן, ומנגבים את התחת עם היד, או לא מנגבים בכלל - יתייבש לבד.

בטח עד שהמציאו את הנייר טואלט אנשים ניגבו עם חתיכות צמר, בדי תחרה ועלי קבאנוס. עם היית חי בעולם שזו המציאות בו - מנגבים עם צמר או לא מנגבים בכלל, זה היה נראה לך טבעי כמו האופציה לנגב עם נייר טואלט או לא לנגב בכלל, ולא היית "סובל" ממחסור משהו שלא ידעת שיכול להיות קיים. ככה שאם היית נכנס לבית מפואר עם חידושים טכנולוגיים וכו' היית מתפאל מאוד לראות שאתה יכול לנגב את התחת עם בדי משי או עם כותנה מובחרת או אפילו עם כבשה(בית מפואר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל הלחם הפרוס הומצא ב1928

A little known fact about sliced bread is that its can be traced back to a single place. Chillicothe, Missouri (USA), is the official "Home of Sliced Bread." Sliced bread was born in Chillicothe, Missouri, on July 7, 1928.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אני לא מגיב לכאלה דברים אבל פשוט זה קרע אותי מצחוק הת'רד הזה.

מי שטען שנייר טואלט זה המצאת המאה טעה ... אני אסביר.

כידוע לנו היום יש עוד עמים אחד מהם זה הסינים - והם לא משתמשים בנייר טואלט . (נקודה) חזרתי משם לפני כמה ימים והייתי שם מעל לחצי שנה , אני יודע על מה אני מדבר. לכן זה אפשרי בלי נייר טואלט . חוץ מזה יש המצאה אחרת שנקראת "בידה" זה צינור ליד האסלה (אם יש כזאת אצל הסינים זה אחרת וגם אצל הערבים) שאתה מכוון אותו והוא נותן זרם מרוכז לשטיפה של פי הטבעת... חחח כן כן יש דבר כזה אני בטוח שחלקכם מכירים.

ההמצאה שלדעתי היא הטובה ביותר ב100 השנים האחרונות היא שווארמת כבש עם חומוס ציפ'ס סלט . לא באמת פשוט אין משהו החלטי לגבי זה...כל אחד ומה שהוא חושב לנכון.

פיתה עיראקית :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...