המצאת המאה - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצאת המאה

Guy King

Recommended Posts

הטרנזיסטור

פשוט תחשבו על זה לעומק ותראו מה התגובת שרשרת שהוא יצר...חיי מליארדים ניצלו בזכות הרטנזיסטור(בצורה עקיפה)

ועוד מיליארד עכשיו תקוע מול המסך ולא יוצא מהבית בגלל הטרנזיסטור :s07:

אכן מחשב היא המצאת המאה לפי דעתי.. זה פשוט הופך את החיים ליותר קלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדרך כלל אני לא מגיב לכאלה דברים אבל פשוט זה קרע אותי מצחוק הת'רד הזה.

מי שטען שנייר טואלט זה המצאת המאה טעה ... אני אסביר.

כידוע לנו היום יש עוד עמים אחד מהם זה הסינים - והם לא משתמשים בנייר טואלט . (נקודה) חזרתי משם לפני כמה ימים והייתי שם מעל לחצי שנה , אני יודע על מה אני מדבר. לכן זה אפשרי בלי נייר טואלט . חוץ מזה יש המצאה אחרת שנקראת "בידה" זה צינור ליד האסלה (אם יש כזאת אצל הסינים זה אחרת וגם אצל הערבים) שאתה מכוון אותו והוא נותן זרם מרוכז לשטיפה של פי הטבעת... חחח כן כן יש דבר כזה אני בטוח שחלקכם מכירים.

ההמצאה שלדעתי היא הטובה ביותר ב100 השנים האחרונות היא שווארמת כבש עם חומוס ציפ'ס סלט . לא באמת פשוט אין משהו החלטי לגבי זה...כל אחד ומה שהוא חושב לנכון.

חחחחח איזה דבר מגניב :smile1: אבל יש בעיה, התחת נשארת רטובה אחרי זה, עם מה מנגבים? עם מגבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי איך ממש דבר כזה המצאת המאה!|זה כמו שתשאלו איזה חלק הכי חשוב במחשב| כי בסך הכל צריך את כל ההמצאות

איך היו נראים החיים עם היה מחשב עם אבל לא היה לכם כסא?

איך היו נראים החיים עם היה לכם TV עם ממיר אבל לא היה לם ספא?

איך היו נראים החיים עם היה לכם סנוויץ שהכנתם מלחם פרוס אבל לא היה לכם ספסל?

מה שאני מנסה לומר פה שבלי לשבת אין לנו חיים.....סתם באמת תראו איך שהכל קשור להכל, אמצאה נולדת מאמצאה אחרת......

אני יודע שזה שאתם קוראים את זה אתם חושבים שאני ילד מוגבל, אבל זה בסדר לא רק אתם חושבים שאני ילד מוגבל

ד"א חשמל

אני מבין שאתה חושב שהמצאת המאה היא מקומות הישיבה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם לא משתמשים בנייר טואלט . (נקודה) חזרתי משם לפני כמה ימים והייתי שם מעל לחצי שנה , אני יודע על מה אני מדבר. לכן זה אפשרי בלי נייר טואלט . חוץ מזה יש המצאה אחרת שנקראת "בידה" זה צינור ליד האסלה (אם יש כזאת אצל הסינים זה אחרת וגם אצל הערבים) שאתה מכוון אותו והוא נותן זרם מרוכז לשטיפה של פי הטבעת... חחח כן כן יש דבר כזה אני בטוח שחלקכם מכירים.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: שי לי כזה בבית ועוד משודרג! פעם היה כמו שאתה אומר, עם צינור חיצוני שהיה משפריץ..... אבל התקדמנו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמצאה הגדולה בכל הזמנים היא מתמטיקה...אין דבר בעולם שאפשר היה ליצור ללא מתמטיקה עם כל הצער שבדבר. :'(

חוץ מ... לחם פרוס! עוד הוכחה לעליונותו של הלחם הפרוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מ... לחם פרוס! עוד הוכחה לעליונותו של הלחם הפרוס

אנ יודע מאיפה זה בא. אני יודע למה נתפסת ללחם הפרוס ולא נגיד לגבינה חתוכה, ולמה מישהו אחר נתפס לנייר טואלט ולא לסבון.

גם אני פעם באיזה תוכנית שדיברה על המצאות שמעתי שבעצם הלחם הפרוס זאת אחת ההמצאות הגדולות בכל הזמנים וכנ"ל לגבי נייר טואלט. לא זוכר איפה ומתי.

אבל תחשוב קצת לבד, זה שמישהו אמר את זה לא אומר שזה נכון. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...