תקלה מעצבנת!!!!!!!!)&$#^%)*&$)*&^)&* - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מעצבנת!!!!!!!!)&$#^%)*&$)*&^)&*

104952

Recommended Posts

שלום,

המחשב של אבא שלי כבר בן 4 ...עד לפני חצי שנה המחשב עבד יפה... פתאום בתת אחת העכבר הפסיק לפעול... (מיקרוסופט ,כדורי, חוטי בן 6...עכבר מצוין) ...אבא שלי החליף את העכבר לעכבר לייזר של לוג'יטק, חוטי. העכבר הזה עבד יפה מאוד לאיזה חודשיים. פתאום התחיל המחשב לא להידלק.. כלומר... בפתיחת המחשב נשמע צפצוף גבוהה וארוך מתוך המחשב, המסך נדלק, והחלה בדיקת הזכרון (כל זה בזמן שהצליל ממשיך) ואחרי בדיקת הזכרון פשוט לא קורה כלום לא ניתן להגיע לביוס, המקלדת לא עובדת.

למרות שהזהרתי את אבא שלי שזאת בעיה בביוס או בלוח אם ..הוא קנה מקלדת ועכבר אלחוטיים של מיקרוסופט. כשהתקנו את העכבר והמקלדת המחשב נדלק והכל עבד טוב, חוץ מהעכבר שנתקע מדי פעם...

אתמול בערב חזרה התקלה והמחשב לא נדלק.. איך אתם חושבים שאפשר לפתור את זה? האם כבר כדאי להחיף מחשב ..כי אני בחיים לא אמצא עכשיו AGPX4 ואין לי סיבה לקנות כי זה כבר חומרה ישנה...

בתודה,

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך בממשק AGP X4 מתאים גם ללוח עם AGP X8....

ותנסה לבדוק תזיכרונות...(לנקות/לחבר מחדש)...

תבדוק תטמפ' של המחשב....

ותנסה לחבר את העכבר והמקלדת בחיבור אחר (אם זה תנסה עם מפצל או PS2)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שיש לאבא שלי פנטיום 3... לכן יהיה קשה למצוא AGPX8 עם סוקט כמו שיש לאבא שלי עכשיו....נראה ל 300 ומשהו אני לא זוכר את המספר... חח ועכשיו אבא ישן ויש אזעקה על המשרד אז אי אפשר ללכת לבדוק בניירת של המחשב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שתבדוק קודם כל מדריך של מה זה הציפצוף בדיוק.

לדעתי כאשר חיברתפ את העכבר ואת המקלדת הזזתם את המחשב ואחד הכרטים חזר למקומו, לכן המחשב עלה והמשיך לעבוד. תנסה לשחק עם הכרטיסים. הכי טוב אם תוציא את כל החומרה הלא רליוונטית בכדי שהמחשב יעלה ותנה להדליק אותו. אם לא תנסה לשחק או עם כרטיס מסך (אם הוא יושב טוב בסלוט) או עם הזיכרונות. שאר הדברים לא חייבים להיות מחוברים (עכבר, מקלדת, דיסקים דשיחים הכל). ברגע שהמחשב יעלה (אם בכלל) תנסה להחזיר את החומרה אחת אחת, ואז תדעה מאיפה הבעיה.

להחליף מחשב זה לא תמיד פיטרון עם הוא עובד ועושה את הנדרש ממנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול להיות בעיה בחומרה ...חוץ אולי מהלוח אם ומהחיבורים לעכבר \ מקלדת או שזה בכלל ביוס....מכיוון שאחרי שהחלפתי עכבר מעכבר ישן של לעכבר של לוג'יטק הכל עבד מצוין....ואז קרתה התקלה....אחרי זה החלפנו למקלדת ועכבר חדשים של .....והכל עבד מצוין....ואז שוב קרתה התקלה...לא הגיוני שהחומרה תחליט שהיא מחוברת או לא מחוברת מתי שהיא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול להיות בעיה בחומרה ...חוץ אולי מהלוח אם ומהחיבורים לעכבר \ מקלדת או שזה בכלל ביוס....מכיוון שאחרי שהחלפתי עכבר מעכבר ישן של לעכבר של לוג'יטק הכל עבד מצוין....ואז קרתה התקלה....אחרי זה החלפנו למקלדת ועכבר חדשים של .....והכל עבד מצוין....ואז שוב קרתה התקלה...לא הגיוני שהחומרה תחליט שהיא מחוברת או לא מחוברת מתי שהיא רוצה

תגיד לי, אתה עושה צחוק מעצמך או מה?!

לא עכבר ולא מקלדת בחיים לא יגרמו לבעיה כזאת!!!! עובדה היה לי מקרה של מקלדת שקיצרה - קורה, אבל החלפת כבר 3-4 סוגים של עכברים ומקלדות!!! האם עדיין לא ברור לך שהבעיה היא לא קשורה לא לעכבר ולא למקלדת!!!

ואני גם בספק שמשהו יכול היה לקרות לביוס, אלא אם ניסית לצרוב ביוס חדש בפלאש רום. אבל גם אז המחשב היה נדלק אומנם לא עולה, אבל נדלק!!! ומודיעה על תקלה.... אבל לא עשית את זה!!! אז מה קשור הביוס???! בוא ספר לי אתה!

ואם אתה עדיין חושב שאתה יודע יותר טוב מהאנשים פה, אז בשביל מה שעלת בכלל?!

אני מציע שתעשה דבר הכי פשוט שבעולם: תקח את המחשב למעבדה הקרובה ושטכניים יחפשו את התקלה!!!! אני מבחינתי מוכן להתערב שהבעיה היא בחומרה משום שהיא ישנה.

ואם תרצה לסדר את התקלה בכל זאת לבד. אז תנסה כל אחד מהדברים שהצעתי לפני זה!!! ואז ספר לנו מה היו התוצאות אם בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי' date=' אתה עושה צחוק מעצמך או מה?!

לא עכבר ולא מקלדת בחיים לא יגרמו לבעיה כזאת!!!! עובדה היה לי מקרה של מקלדת שקיצרה - קורה, אבל החלפת כבר 3-4 סוגים של עכברים ומקלדות!!! האם עדיין לא ברור לך שהבעיה היא לא קשורה לא לעכבר ולא למקלדת!!!

ואני גם בספק שמשהו יכול היה לקרות לביוס, אלא אם ניסית לצרוב ביוס חדש בפלאש רום. אבל גם אז המחשב היה נדלק אומנם לא עולה, אבל נדלק!!! ומודיעה על תקלה.... אבל לא עשית את זה!!! אז מה קשור הביוס???! בוא ספר לי אתה!

ואם אתה עדיין חושב שאתה יודע יותר טוב מהאנשים פה, אז בשביל מה שעלת בכלל?!

אני מציע שתעשה דבר הכי פשוט שבעולם: תקח את המחשב למעבדה הקרובה ושטכניים יחפשו את התקלה!!!! אני מבחינתי מוכן להתערב שהבעיה היא בחומרה משום שהיא ישנה.

ואם תרצה לסדר את התקלה בכל זאת לבד. אז תנסה כל אחד מהדברים שהצעתי לפני זה!!! ואז ספר לנו מה היו התוצאות אם בכלל!

[/quote']

וואו תקשיב אחי...

דבר ראשון- הכוונה שלי לא הייתה להוכיח שאני יותר טוב מאנשים אחרים אם ככה אתה הבנת את זה אז אני ממש מתנצל

דבר שני- אני רק מנסה להעלות את כל האפשרויות לבעיה - בגלל זה אני כותב את זה כאן בת'ראד אולי אתם יכולים לעזור - כי בחור אחד אמר לי שזה יכול להיות ביוס

דבר שלישי - כשאמרתי שזה לא בעיית חומרה התכוונתי לעכבר ולמקלדת

דבר רביעי- זה אבא שלי שבשיא שטותו החליף מקלדות - זו אכן טעות קשה ואני אחראי על כך שלא אמרתי לו

דבר חמישי- אם ככה אתה מגיב לכל האנשים בפורום אני מציע לך להפסיק- אנשים עם בעיה לא רוצים שיתרגזו עליהם בנוסף לבעיה שיש להם --- אחי תרגיע

שוב אני אומר ...אני ממש מתנצל אם הבנת אותי לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תקשיב אחי...

דבר ראשון- הכוונה שלי לא הייתה להוכיח שאני יותר טוב מאנשים אחרים אם ככה אתה הבנת את זה אז אני ממש מתנצל

דבר שני- אני רק מנסה להעלות את כל האפשרויות לבעיה - בגלל זה אני כותב את זה כאן בת'ראד אולי אתם יכולים לעזור - כי בחור אחד אמר לי שזה יכול להיות ביוס

דבר שלישי - כשאמרתי שזה לא בעיית חומרה התכוונתי לעכבר ולמקלדת

דבר רביעי- זה אבא שלי שבשיא שטותו החליף מקלדות - זו אכן טעות קשה ואני אחראי על כך שלא אמרתי לו

דבר חמישי- אם ככה אתה מגיב לכל האנשים בפורום אני מציע לך להפסיק- אנשים עם בעיה לא רוצים שיתרגזו עליהם בנוסף לבעיה שיש להם --- אחי תרגיע

שוב אני אומר ...אני ממש מתנצל אם הבנת אותי לא נכון

OK, אני מקבל את ההתנצלות, ומתנצל בחזרה!!! (אולי כדי לשון לפעמים, אומרים שזה עוזר ;) )

התגובה בה בעקבות 3 הודעות שלא הוסיפו שום דבר למה שנאמר בהתחלה אלא חזרה על אותו דבר פחות או יותר!!!!

בכל מקרה תבדוק את מה שאמרתי בהתחלה, וספר אם היו תוצאות.

PS

אני כאן כי אני רוצה לעזור, אבל כאשר אנשים מדלגים על ההמלצות/רעיונות זה מתחיל לשגעה (למה אתה שועל אם אתה לא מתיחס למה שאומרים לך?!)

הרבה פעמים אנשים שועלים את אותו הדבר ולא רוצים לקרוא כבר את מה שכבר נכתב עשרות פעמים, זה גם די מרגיז, אבל אין מה לעשות. :nixweiss:

יש גם הרבה פעמים, אנשים שהם לא כל כך מבינים מה הם עושים או עשו נותנים מעט מידע על התקלה ועל מה הם עשו וכיצד! לכן אתה בעצם מנחש, לא תמיד הניחוש הוא בכיוון הנכון בכלל, אבל מכיוון שאין אפשרות לראות את המחשב עם התקלה פיזיט אז כשה מאוד לעזור.

במקרה שלך הייתי ממליץ לנסות להחליף חומרה (VGA CARD, MEMORY כו') אבל אני בספק אם יש לך אישית או מאיפה להשיג חומרה מתאימה בשביל לבדוק אפילו. ולכן אני מנסה לקלוע עם העצבה בשמיים ולחשוב על רוב האפשרויות, שלב דווקא בכולם תצתרך להשתמש, אבל לפחות תוכל פחות או יותר למצוא את התקלה ובמדה וזה לא משהוא רציני לפטור אותה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...