מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P ) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמר -למה הPSP צריך לנוח על מישכבו בשלום (R I P )

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב רק בישביל להיות הוגן כתבה נגדית על הכתבה שנתתי-

http://blogs.ign.com/chubigans/

דרך אגב אני לא יודע אם הוא אמר 50 מיליון שזה ביכלל לא נכון או 15 מיליון שזה הגיוני מאוד

yet the PSP overtook all consoles to be second in sales. Worldwide, the PSP has sold over fifteen million (yes, SOLD and not shipped)

מעל 15 מליון נמכרו. Fifteen זה 15......

אני חבר ביותר מ 20 רשימות תפוצה רשמיות ולא רשמיות של סוני ביפן, של סוני באה"ב, באירופה, ובעוד הרבה מקומות, וגם בשל חנויות. כל פעם שמשחררים דו"ח על פרטי מכירות של ה DS וה PSP זה מגיע אלי.

בדבר אחד צדקת- לא 22 מליון נמכרו, אלא 22 מליון נשלחו לחנויות, עד עכשיו נמכרו 19 מליון. הפרטים של ה DS לעומת זאת, נכונים. 25 מליון קונסולות DS ו DS lite (המצאה גאונית, לדעתי) נמכרו.

לגבי האינטרנט- לא יודע מה איתך, אבל אינטרנט על מסך של 3 אינץ' לי מאוד מפריע. המסך הוא 4:3, זה צר מדי. ב PSP זה 4.3 אינץ' ב 16:9 ככה שזה מספיק רחב, רק צריך לגלול יותר. הגלישה לוקחת יותר זמן בגלל הג'ויסטיק, אבל יש קיצורים פה ושם. מסך מגע זה אכן יותר אופטימלי, אבל שטח מסך הוא לא פחות חשוב.

ה PSP גם תומך בהורדות, כמו במחשב, כל דבר שתוריד פשוט נשמר לכרטיס הזיכרון. קטעי וידאו, ואפילו קבצים שה PSP לא מריץ. הוא גם תומך בפלאש באינטרנט, מה שאין באופרה ל DS

1394- אתה מגה-אנטי-PSP משום מה. נתחיל בזה שאין משחק WWE Raw ל PSP, אלא WWE RAW Vs. Smackdown, ופעם אחרונה שבדקתי, לוקח לקרב שם בדיוק 33 שניות להיטען. ואם מריצים מהכרטיס זיכרון ולא מ UMD מקורי- בדיוק 6 שניות. ככה גם כל משחק אחר, הטעינה מכרטיס הזיכרון פשוט ה-ר-ב-ה יותר מהירה, וגם אין לי כל כך 300 שקל להוציא על כל משחק.

ובואו נסיים בעובדה של PSP יש תוכנות Homebrew (לא רק משחקים, אלא תוכנות כמו דפדפנים, נגני מדיה חלופיים, ועוד)

כישלון? בינתיים ה PSP זה מה שהציל את סוני מליפול ב 2005. ה PSP ומסכי LCD.

ה GP2X אכן מגניב, גרסה חדשה של ה Gamepark 32, אני מניח.... אבל לא כל כך מתאים לי.

בקיצור, תפסיקו לקטול את ה PSP עם שטויות לא נכונות, הוא לא מצליח כמו ה DS, אבל הוא גם מצליח. ויש לזה סיבה עיקרית אחת: מחיר.

אני אגיד חד וחלק, ה PSP לא שווה את המחיר המלא שלו בארץ. אני השגתי אותו בקומבינה, Value pack עם כרטיס 2 ג'יגה סאנדיסק (מהיר במיוחד) ו 2 משחקים ב 1500 שקל, במחיר כזה זה כן שווה D:

HiperPsY- אם אני פאנבוי, אז למה אני קונה Wii?

D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מסתכל מנקודת מבט של צרכן ומכניס למשוואה גם תוכנות ביתיות ומשחקים פרוצים

הPSP הציל את (וגם את התעשיה כולה למעשה, יחד עם הDS) משנה נוראה. כולם חזו ש2006 תהיה השנה הראשונה ששוק המשחקים לא יגדל בו, אבל בסיכום החצי הראשון התעשיה גדלה ב4 אחוז (או 6 אל תתפסו אותי במספר) בגלל ה360, הDS והPSP.

אבל הPSP הוא גם מקור לצרות. הUMD נכשל. סיכוי קלוש שנראה אותו במשהו אחר מלבד הPSP. יקר לפתח משחקים לPSP, ולכן יש גם פחות משחקים. לפי הכתבה, רק שלושה משחקים עברו את רף המיליון, ובקונסולות הרווח האמיתי בא ממשחקים ולא ממכירות הקונסולה.

אני לא חושב שהPSP הולך להעלם, 19 מיליון יוזר בייס זה לא שאפשר להתעלם ממנו, אבל האבטחה הרעועה שלו תגרום לכך שהוא לא יהיה הצלחה

סך הכל הייתי אומר שהPSP הוא האקסבוקס של . ניסיון ראשון לא רע להקים מותג, להכניס אותו לשוק וליצור קשרים ומודעות עם מפתחים מפיצים וכן הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה מסתכל מנקודת מבט של צרכן ומכניס למשוואה גם תוכנות ביתיות ומשחקים פרוצים

הPSP הציל את סוני (וגם את התעשיה כולה למעשה, יחד עם הDS) משנה נוראה. כולם חזו ש2006 תהיה השנה הראשונה ששוק המשחקים לא יגדל בו, אבל בסיכום החצי הראשון התעשיה גדלה ב4 אחוז (או 6 אל תתפסו אותי במספר) בגלל ה360, הDS והPSP.

אבל הPSP הוא גם מקור לצרות. הUMD נכשל. סיכוי קלוש שנראה אותו במשהו אחר מלבד הPSP. יקר לפתח משחקים לPSP, ולכן יש גם פחות משחקים. לפי הכתבה, רק שלושה משחקים עברו את רף המיליון, ובקונסולות הרווח האמיתי בא ממשחקים ולא ממכירות הקונסולה.

אני לא חושב שהPSP הולך להעלם, 19 מיליון יוזר בייס זה לא שאפשר להתעלם ממנו, אבל האבטחה הרעועה שלו תגרום לכך שהוא לא יהיה הצלחה

סך הכל הייתי אומר שהPSP הוא האקסבוקס של סוני. ניסיון ראשון לא רע להקים מותג, להכניס אותו לשוק וליצור קשרים ומודעות עם מפתחים מפיצים וכן הלאה

סוני ירו לעצמם ברגל. הם שמו במכשיר אפשרות להריץ סרטים דרך כרטיס הזיכרון, ובאיכות גבוהה, שבמקביל הם ניסו למכור סרטים ב UMD......

אז נכון בשביל לקבל איכות של סרט UMD אתה צריך להמיר היישר מ או סרט ב HD לרזולוציה המלאה של מסך ה PSP בביטרייט של 1000kbps ומעלה, בתכל'ס זה יוצא בסוף ג'יגה-ג'יגה וחצי לסרט, אבל זה עדיין שווה יותר מלקנות סרט UMD. בארץ הם נכשלו כל כך שהמחיר שלהם צנח ל 90 שקל לסרט, שזה כבר לא רע האמת.

גם משחקים ב UMD לא מוכרים כל כך הרבה :\ רק ביפן וארה"ב. כל אירופה ושאר המקומות בקושי קונים. בישראל פשוט לא מייבאים כי אף אחד לא קונה, כל מי שקונה בישראל קונה מ , שדרך שם זה עולה 150 ולא 300 שקל.

אני מסכים עם מה שאמרת לגבי "ה PSP הוא ה של סוני"

נכון בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוני ירו לעצמם ברגל. הם שמו במכשיר אפשרות להריץ דרך כרטיס הזיכרון, ובאיכות גבוהה, שבמקביל הם ניסו למכור ב UMD......

אז נכון בשביל לקבל איכות של סרט UMD אתה צריך להמיר היישר מ או סרט ב HD לרזולוציה המלאה של מסך ה PSP בביטרייט של 1000kbps ומעלה, בתכל'ס זה יוצא בסוף ג'יגה-ג'יגה וחצי לסרט, אבל זה עדיין שווה יותר מלקנות סרט UMD. בארץ הם נכשלו כל כך שהמחיר שלהם צנח ל 90 שקל לסרט, שזה כבר לא רע האמת.

גם משחקים ב UMD לא מוכרים כל כך הרבה :\ רק ביפן וארה"ב. כל אירופה ושאר המקומות בקושי קונים. בישראל פשוט לא מייבאים כי אף אחד לא קונה, כל מי שקונה בישראל קונה מ , שדרך שם זה עולה 150 ולא 300 שקל.

אני מסכים עם מה שאמרת לגבי "ה PSP הוא ה של סוני"

נכון בהחלט.

קודם כל אני רוצה לתקן אותך במשהו -אתה כל הזמן אומר מישחקים בחינם ופירצות

אבל גם לDS יש הרבה פירצות(לצערי לא מוכרים אותם כרגע בארץ) והומברו וכו ובמכירות מישחקים הDS מוכר המון

וזה מאוד חשוב לחברות כמו ונינטנדו כי מהמישחקים הן מרוויחות את רוב הכסף בדרך כלל (טוב יש פוקימון ליפעמים :nixweiss: )

ואתה מדבר על הXBOX של הXBOX הפסיד 4 מילירד דולאר

ותבין כרעיון לפי דעתי הרעיון של הPSP הרבה יותר טוב למישתמשים הרגילים מהנינטנדו DS

המסך מגע אומנם נחמד אבל היתי מעדיף גם מסך אחד בימקום 2 ותמיכה בסרטים ומוזיקה וכו מהקופסה

פשוט להכניס כרטיס זיכרון ולהעביר מידע בין הקונסולה למחשב כמו

אבל הPSP לא תרעיון בצורה טובה

הזמן בטריה של הבטריות הרגילות נמוך

רוב המישחקים הטובים הם פורטים מהPS2

להעביר לוקח זמן

מישחקים יקרים מידי למכשיר ניד

יש זמן טעינה שבחלק מהמישחקים ארוך בצורה מחרידה והדוגמה של הWWE נימצת ברשת והוא יתכוון לכמה זמן עד שאתה ניכנס למישחק

ולא כמה זמן עד התפריט הראשון

חוץ מיזה אני לא אומר שלDS אין בעיות לעזזל מהתמונות של STARFOX אחד מהסידרות שאני אכי אוהב

המישחק ניראה חראה אני מודה אבל בפלוס מינוס הDS מנצח בגדול ובטח אחרי התנופה שהוא קיבל מאז שהLIET יצא

ועדין לא הורידו תמכיר של הLITE ואיך שאני מכיר את שיחסל כל המלאי של הDS הרגיל הם יורידו תמחיר ויהיה רק תLIET בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לתקן אותך במשהו -אתה כל הזמן אומר מישחקים בחינם ופירצות

אבל גם לDS יש הרבה פירצות(לצערי לא מוכרים אותם כרגע בארץ) והומברו וכו ובמכירות מישחקים הDS מוכר המון

וזה מאוד חשוב לחברות כמו ונינטנדו כי מהמישחקים הן מרוויחות את רוב הכסף בדרך כלל (טוב יש פוקימון ליפעמים :nixweiss: )

ואתה מדבר על הXBOX של הXBOX הפסיד 4 מילירד דולאר

ותבין כרעיון לפי דעתי הרעיון של הPSP הרבה יותר טוב למישתמשים הרגילים מהנינטנדו DS

המסך מגע אומנם נחמד אבל היתי מעדיף גם מסך אחד בימקום 2 ותמיכה בסרטים ומוזיקה וכו מהקופסה

פשוט להכניס כרטיס זיכרון ולהעביר מידע בין הקונסולה למחשב כמו

אבל הPSP לא תרעיון בצורה טובה

הזמן בטריה של הבטריות הרגילות נמוך

רוב המישחקים הטובים הם פורטים מהPS2

להעביר לוקח זמן

מישחקים יקרים מידי למכשיר ניד

יש זמן טעינה שבחלק מהמישחקים ארוך בצורה מחרידה והדוגמה של הWWE נימצת ברשת והוא יתכוון לכמה זמן עד שאתה ניכנס למישחק

ולא כמה זמן עד התפריט הראשון

חוץ מיזה אני לא אומר שלDS אין בעיות לעזזל מהתמונות של STARFOX אחד מהסידרות שאני אכי אוהב

המישחק ניראה חראה אני מודה אבל בפלוס מינוס הDS מנצח בגדול ובטח אחרי התנופה שהוא קיבל מאז שהLIET יצא

ועדין לא הורידו תמכיר של הLITE ואיך שאני מכיר את שיחסל כל המלאי של הDS הרגיל הם יורידו תמחיר ויהיה רק תLIET בשוק

ברוב מה שאתה אומר אתה צודק, אבל:

למלא ממורי סטיק של 2 ג'יגה לוקח מספר דקות בודד בלבד, כשסרט ממוצע באיכות מעולה לוקח 450 מגה ב mp4 (לשם שינוי, לא סתם קוראים לזה mp4 כמו הנגנים האוממלים של השוק. ה PSP מנגן את הפורמט שנקרא mp4 וזו הסיומת שלו) לוקח בדיוק 2 דקות להעביר אותו.

המשחקים אכן יקרים מדי (בארץ) למכשיר נייד

זמן הטעינה ברוב המשחקים לא ארוך, WWE זו דוגמה יוצאת דופן (מה שגם חרא של משחק)

שים לב שבמשחק כבד כמו זמני הטעינה קצרים.

אתה לא יכול אבל להגיד "רוב המשחקים הטובים הם פורטים". PSP זה , והוא תחת המותג הזה. אנשים ציפו לראות משחקים של PS2 על PSP, וקיבלו את זה. Tekken: Dark ressurection הוא פורט של טקן 5 עם כמה תוספות, שיצא מדהים, מכל בחינה.

לגבי הסוללה אתה שוב צודק, אבל זו בעיה של 70 שקל בדיוק. מצד שני, בשבילי זו בעיה של 70 שקל, בשביל עם שלא יודע להשתמש באיביי, זו בעיה גדולה יותר. בארץ דופקים מחירים על הכל, של 2200 מיליאמפר (אפילו לא 2600 כמו שהזמנתי מאיביי) עולה 200 שקל :\

אגב, ההבדל בין ה PSP ל DS מבחינת תכנים מהמחשב וכל זה:

ל DS אין תמיכה נייטיבית. חייבים לקנות איזו קסטה מיוחדת שמאפשרת שישימו בתוכה כרטיסי SD וצריך אביזרים נוספים.

אני יכול לסכם את זה במשפט אחד:

לקנות PSP בארץ משתלם רק למי שידע באמת איך להשתמש בכל תכונות המכשיר בצורה נרחבת, ולמי שמכיר את כל הטריקים שלו. לשלם מחיר מלא על PSP ואביזרים/משחקים בארץ, זו טיפשות לדעתי.

בארה"ב, משחק עולה 20-30 דולר, בשבילם להוציא 30 דולר זה כמו בשבילנו להוציא 50 שקל. אם זה היה ככה בארץ, הייתי קונה משחקים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pika007 מישחקים לPSP בUSA עולים בין 40 ל30 ויש אפילו ב50

לDS כימאת שאין מישחק ב50 ניראה לי רק RE עולה 50 בDS

ורוב המישחקים זולים ב10 דולאר מימישחק מקביל בPSP

וכן אני יודע בחלק מהמישחקים עדיף לשלם 10 דולאר יותר כמו NFS לדוגמה

אבל יש הרבה מישחקים אחרים שלא שווה לשלם 10 דולאר יותר

20 דולאר זה רק מישחקים מוזלים ומישחקים שמהתחלה פיתחו למחיר נמוך

חוץ מיזה כמו שאמרתי אני אוהב תרעיון של הPSP אבל הביצוע עלוב

לDS עומד לצת הG6 אם 4 גיגה מובנה שיתן לDS להיות הרבה יותר יעיל בתחום המולטימדה הפריצות וההומברו

לעזזל הוא כולל אמולטורים מובנים

http://www.maxconsole.net/?mode=content&itemid=209

אבל לצערי כמו שאמרתה בPSP מספיק ליפרוץ תתוכנה לDS צריך מוצרים נוספים וכרגע הם לא נימכרים בארץ

גם לא ראיתי חנויות בארץ שמוכרות LITE

עריכה-

תיסתקל כמה מיתרוממים ובנות קונים תLITE הוורוד ביפן-

pinkcrowd1.jpg

הכתבה פה

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=8601

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שזה דיון פאנבויז

הגולם מפראג, אתה סתם מנסה להתגרות באלה שיש להם PSP בזה שאתה מראה כתבה שהPSP הוא לא משהו ביחס לDS

כולם משווים את הPSP לDS.... אם היו משווים את ההצלחה של הPSP בפני עצמו היו רואים דווקא שהPSP מוכר מאוד יפה

בטח שאם תשווה אותו למונופול של אחת כמו נינטנדו שהיא כבר כמעט 20 שנה בשוק הניידים הוא יראה לא מוצלח. ושזה שסוני שברו את המנופול זה טוב מאוד! זה ידוע שאנחנו הצרכנים רק מרוויחים מהתחרות (מחיר נמוך יותר, לפעמים גם איכות גבוהה יותר)

הPSP בלעצמו הוא מאוד מוצלח. לי אישית יש PSP ואני מאוד מרוצה ממנו. למרות שאם הייתי מתנסה קודם גם בDS וגם בPSP אני חושב שהייתי קונה DS, כי כמו שזה נראה עכשיו המשחקים של הDS הרבה יותר מהנים משל הPSP.

אני מודה שהמשחקים של הPSP הם בעיה. הPSP הוא חתיכת מכונה עם כוח, והיא ממש אשכרה PS2 מוקטן ( המשחקים עצמם ללא ספק יכולים להגיע לאותה רמת איכות כמו של הPS2, אפילו אם הגרפיקה פחות טובה). בתיאוריה PS2 נייד זה נשמע קטלני, אבל במציאות זה כרגע לא עובד. אני אישית משחק בPSP בבית יותר מאשר מה שאני משחק בחוץ, כי זה אשכרה PS2 מוקטן, ונכון לעכשיו רוב המשחקים שלו לא ממש מתאימים את עצמם כמשחקים ניידים.....

בכל מקרה את הנקודה שלי הבהרתי...... הPSP בלעצמו הוא מוצלח

בעיקרון זה תלוי איזה ז'אנרים אתה מחפש, אם אתה מחפש ספורט או מירוצים או מכות הPSP לגמרי עושה את העבודה, ואסור לשכוח גם את התמיכה של סוני בPSP שהיא הרבה יותר טובה מהתמיכה של נינטנדו בDS, ואסור לישכוח גם את כל הפיצ'רים הקיימים כרגע לPSP, כמו הlocation free tv או הדפדפן אינטרנט, וגם את כל הפיצ'רים שהולכים לצאת לו, כמו המצלמה שתאפשר לך שיחות ווידאו באינטרנט ואת המתאם .

אסור לשכוח גם שהיכולות ניגון של הPSP הם יותר ממספיק לרוב האנשים (שלא ממש צריכים את את כל האפשרויות שיש בנגנים אחרים כמו של iriver וiaudio וipod) וגם את זה שהPSP מנגן ממש אבל ממש ממש טוב!!, הרבה יותר טוב מכל "נגן mp4" או איזה גימיק כמו הipod video...

אני לא אומר שהDS יותר טוב מהPSP או שהPSP יותר טוב מהDS, זה תלוי מה כל אחד מחפש.

ככה שלא צריך כבר עכשיו להתחיל לחפור את הקבר של הPSP.... נשאר לו עוד כמה קלפים בשרוול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שזה דיון פאנבויז

הגולם מפראג, אתה סתם מנסה להתגרות באלה שיש להם PSP בזה שאתה מראה כתבה שהPSP הוא לא משהו ביחס לDS

כולם משווים את הPSP לDS.... אם היו משווים את ההצלחה של הPSP בפני עצמו היו רואים דווקא שהPSP מוכר מאוד יפה

בטח שאם תשווה אותו למונופול של אחת כמו נינטנדו שהיא כבר כמעט 20 שנה בשוק הניידים הוא יראה לא מוצלח. ושזה שסוני שברו את המנופול זה טוב מאוד! זה ידוע שאנחנו הצרכנים רק מרוויחים מהתחרות (מחיר נמוך יותר, לפעמים גם איכות גבוהה יותר)

הPSP בלעצמו הוא מאוד מוצלח. לי אישית יש PSP ואני מאוד מרוצה ממנו. למרות שאם הייתי מתנסה קודם גם בDS וגם בPSP אני חושב שהייתי קונה DS, כי כמו שזה נראה עכשיו המשחקים של הDS הרבה יותר מהנים משל הPSP.

אני מודה שהמשחקים של הPSP הם בעיה. הPSP הוא חתיכת מכונה עם כוח, והיא ממש אשכרה PS2 מוקטן ( המשחקים עצמם ללא ספק יכולים להגיע לאותה רמת איכות כמו של הPS2, אפילו אם הגרפיקה פחות טובה). בתיאוריה PS2 נייד זה נשמע קטלני, אבל במציאות זה כרגע לא עובד. אני אישית משחק בPSP יותר מאשר מה שאני משחק בחוץ, כי זה אשכרה PS2 מוקטן, ונכון לעכשיו רוב המשחקים שלו לא ממש מתאימים את עצמם כמשחקים ניידים.....

בכל מקרה את הנקודה שלי הבהרתי...... הPSP בלעצמו הוא מוצלח

בעיקרון זה תלוי איזה ז'אנרים אתה מחפש, אם אתה מחפש ספורט או מירוצים או מכות הPSP לגמרי עושה את העבודה, ואסור לשכוח גם את התמיכה של סוני בPSP שהיא הרבה יותר טובה מהתמיכה של נינטנדו בDS, ואסור לישכוח גם את כל הפיצ'רים הקיימים כרגע לPSP, כמו הlocation free tv או הדפדפן אינטרנט, וגם את כל הפיצ'רים שהולכים לצאת לו, כמו המצלמה שתאפשר לך שיחות ווידאו באינטרנט ואת המתאם .

אסור לשכוח גם שהיכולות ניגון של הPSP הם יותר ממספיק לרוב האנשים (שלא ממש צריכים את את כל האפשרויות שיש בנגנים אחרים כמו של iriver וiaudio וipod) וגם את זה שהPSP מנגן סרטים ממש אבל ממש ממש טוב!!

ככה שלא צריך כבר עכשיו להתחיל לחפור את הקבר של הPSP.... נשאר לו עוד כמה קלפים בשרוול

אני לא חופר תקבר של הPSP למרות שאני פאן בויס של ואם היתה קורא את כל הדיון היתה מבין שמיבחינת רעיון

הPSP מוצא חן בעיני יותר מהרעיון של הDS

גם זה שכתב תכתבה הראשונה לא קובר תPSP באמת אלה במילים שלו אומר שהPSP לא תנצח במילחמה

אני כן אומר שלא ביצעו תרעיון טוב ופיספסו יזדמנות ענקית לקחת נתח שוק הרבה יותר גדול בתחום הקונסולות הנידות

בקשר לתמיכה תומכת מאוד חזק בDS הבעיה שלקח זמן לחברות צד שלישי להתחיל לפתח הרבה לDS

אבל היום התמיכה מכל החברות מאוד גדולה

ביתר הדברים אתה צודק-אני לא ימליץ לחובב מכות ליקנות DS למרות שיש מישחקי מכות הם רחוקים מלהיות באמת טובים

וגם אם טקן יצא לDS הוא לא יהיה טוב כמו בPSP

אבל כמו שאתה אמרתה PS2 ניד זה לא רעיון טוב למכשיר ניד והPSP צריך הרבה יותר מישחקים מקורים כמו רוקו לוקו לדוגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ לא שווה לקנות DS

לא בגלל המחיר אלא בגלל DS LITE

אני נראה לי בין היחידים בארץ שיש לו DS LITE (וגם פרצתי אותו)

תאמת יצא לי סיפור ממש יקר שקניתי אותו דרך לפני קצת יותר מחודש ... אגב לפני חודש ושבוע הוא יצא בארצות הברית

הDS LITE באמת לדעתי מחסל כל סיכוי לPSP

הDS LITE אומנם חלש מבחינה גרפית אבל המסך שלו יותר בהיר מהPSP ויש הרבה יותר משחקים (טובים)

גם הTOUCH SCREEN נותן הרבה יותר אפשריות וגיוון כנל על המיקרופון...

הPSP זה פשוט PS בקטן וזה הסיבה שאני לא אוהב אותו

אני כבר מת שיצא זלדה(ההמשך לוינד וייקר) לDS וגם STARFOX

Mariokart DS פשוט פנטסטי וnew mario bros גם כן אדיר

בנוסף יש משחקים כמו warioware שמנצלים את העת והמיקרופון וזה פשוט כיף

יש גם משחק שאתה מנתח ועוד שלל משחקים מצויינים...בקיצור לטעמי מבחינת משחקים הDS לוקח

כל הכבוד לנינטנדו על הגירסא החדשה ששיגעה את היפנים ובאמת הצילה את הקונסולה הזאת

הנה שלושה חלקי ביקורת על הDS LITE שמשווים אותו גם לPSP מבחינת המסך

והוא גם די מצחיק

http://www.youtube.com/watch?v=HzXQICqsa5I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לDS עומד לצת הG6 אם 4 גיגה מובנה שיתן לDS להיות הרבה יותר יעיל בתחום המולטימדה הפריצות וההומברו

4 ג'יגה ביט , לא 4 ג'יגה בייט. כלומר חצי ג'יגה בייט.

נינטנדו מאז ומעולם ספרו בביטים את גודל הקלטות. ;D

עכשיו זה כבר לא כל כך אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDS LITE עלה 130 דולר ב PRE ORDER

בארצות הברית

כיום לא ממש ניתן להשיג אותו כי היא די נמכר לגמרי אבל בעקרון המחיר לא צריך להיות יותר מ150 דולר

זה לא 1000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDS LITE עלה 130 דולר ב PRE ORDER

בארצות הברית

כיום לא ממש ניתן להשיג אותו כי היא די נמכר לגמרי אבל בעקרון המחיר לא צריך להיות יותר מ150 דולר

זה לא 1000 שקל

[glow=red,2,300]בדקתי ובישראל הוא עולה כימעט 1000 , 900 ומשהו ... [/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...