חיזבאללה מחזיק בטילים שיכולים להגיע לתל אביב - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה מחזיק בטילים שיכולים להגיע לתל אביב

hotlOOkin

Recommended Posts

שמע אחרי שתראה 10 גרם חומר נפץ מאולתר עושה חור בקיר בלוקים

אז תבין מה יכול לעשות 1 טון של חומר נפץ תקני שפי כמה יותר חזק

1 טון = 1000 קילו, קילו = 100 גרם יש מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור 1 טון זה לא משהו שנועד להוריד טנק, מורידים את זה על רחובות וזה יכול להרוס כמה בתים זה תלוי איך הבית בנוי מה המרחק בין בית לבית זה גם תלוי איפה האנשים נמצאים אם בקצה אם בתוך ממ"ד. זה יותר משהו שנועד למטרות ממוקדות לא זורקים את זה סתם על שכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחרי שתראה 10 גרם חומר נפץ מאולתר עושה חור בקיר בלוקים

אז תבין מה יכול לעשות 1 טון של חומר נפץ תקני שפי כמה יותר חזק

1 טון = 1000 קילו, קילו = 100 גרם יש מבין ?

קילו זה 1000 גרם...

ואני לא מדמיין דבר כזה מוריד שכונה...אתה רוצה להגיד לי שיש לזה רדיוס פיצוץ של קילומטר-שניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית הוקדם שלי הבנינים היו בנוים מסביב לכיכר

שים טיל עם טון חומר נפץ בכיכר או באחד הבנינים שהם מאוכלים מאות הרוגים

בכול בנין יש 40 דירות 7 קומות קרובים רצח אחד לשני 4 בנינים כאלה, בכול דירה יש משפחה של לפחות 3 איש ושל הדתיים פה יש 7-8 איש בדירה, הרוב של 5-6 אנשים בדירה קיצר תבין לבד מזה יכול לעשות וזה בהרצליה

עכשיו תל אביב בשכונות הדרומיות שלה ששם הבנינים אחד בתוך השני אני לא רוצה לדמיין מה יכול לקרות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדיוס הפיצוץ יכול להגיע ל70-100 מטר אבל אתם לא חושבים גם על ההדף והרסיסים שעפים לכל עבר במהירות גדולה מאוד מאוד והחום שבכל האיזור? זה כמובן לא יוריד כל מה שבטווח של קילומטר בטח אם כולם יהיו בממדים ובתוך בתים אפילו אבל חברה זה פיצוץ רציני. אם כולם יהיו בבתים ובממדים ומקלטים סביר שרק אלה שממש בטווח הפיצוץ יפגעו וימותו השאר אולי יפגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתקו כבר אתם מדברים על דברים לא קשורים אתם לא מבינים בזה נאדה, תנו לצה"ל לטפל בזה ותתפללו שלא יקרה כלום וזהו ."בלה בלה רדיום 50 מטר ,בנינים , אהאה אנחנו מבינים ..", אז אוליי תלכו לצה"ל ותספרו להם את זה .מדברים כאילו מבינים משהו אתם לא יודעים חצי מהדברים שיש לצה"ל ולחזבאללה ימפענים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתקו כבר אתם מדברים על דברים לא קשורים אתם לא מבינים בזה נאדה, תנו לצה"ל לטפל בזה ותתפללו שלא יקרה כלום וזהו ."בלה בלה רדיום 50 מטר ,בנינים , אהאה אנחנו מבינים ..", אז אוליי תלכו לצה"ל ותספרו להם את זה .מדברים כאילו מבינים משהו אתם לא יודעים חצי מהדברים שיש לצה"ל ולחזבאללה ימפענים .

תקשיבו לו הוא ראש המודיעין הישראלי הוא יודע הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור למה שדיברו פה? מישהו פה דיבר על זה שהוא מבין יותר מצה"ל או ייעץ לצה"ל מה לעשות?

דיברו פה כולה על נזק תיאורטי של כזאת פצצה אז שב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: חחח :yelclap: חיזבללה בן זונה--- מה שאני אומר ז"א זה לא בטוח, שהוא חלה בתקופה הזאת ...הוא עשוי לא עלול עשוי למות אז אמר נעשה משהו כדי למות עם מעשיים היסטוריים (כמו סדאם) אבל הוא לא יודע שהטכניקה והכלים של השתנו מאז תקופת סדאם הוא לא יודע שהזמן חולף (חחח) בעזרת השם הוא יבוא כאורח למדינה יספר את הזקן שלו ונשטוף אותו ואז נתן אותו למי שמשעמם לו(כמוני ברגע זה) ואז ימות והשייכות המוחמדית שלו תיהרס איתו והערבים במדינתנו ילמדו ממנו מה זאת "מדינה שלך" (--תארו לעצמכם החיה הזאת שנקרא נסרללה הרגה שני מלאכים מכפר נאסרה שהם בנים של אחד מתושביה ובסוף הוא מאשים את מדינת --) כחו את זה על עצמכם שאחד מהכי קרובים לכם נהרג ! מה תעשו תאשימו את מי שרב איתו שגרם לו להרוג ? ...בקיצור הדבר מאד פשוט כל המדינה במטח (פוחדים שיופצצו בקטיושה) אני אישית לא פוחד עושה כל הדברים שאני רגיל להם, לא השתה שום דבר בחיי חוץ לשנאה רבית לחלק מערבי ואמונה יותר בעצמי ובמדינתי ,לא מעניין אותי תושבים מעניין אותי לנצח ולהיות גדולים בעיניי המדינות האחרות,הרבה אמרו שצה"ל לא עושה את העבודה כמו שצריך ולא נותן את כל הכוח אבל הדיבורים האלה נאמרים מאנישים שרחוקים מאד מהמדינה ובמה שיש בה , אל תגידו מה שאומרים המשדרים של החדשות או ההורים או לא יודע מה ... תשימו את עצמכם במוקום הדבר שאתם מדברים עליו אם הוא אולמרט או הרמטכל או חל האויר ואז תדברו מה צרכים לעשות !!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...