חיזבאללה מחזיק בטילים שיכולים להגיע לתל אביב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה מחזיק בטילים שיכולים להגיע לתל אביב

hotlOOkin

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש להם טילים שמגיעים לטווח של 200 קילומטר. שזה אומר עד כמעט לבאר שבע.

בקרוב הם יפציצו בגוש דן סביר להניח.

אני כבר מנחש מה יהיה בחדשות כתגובה לזה:

"צהל מוסר שבהתקפות על לבנון שני עצים נהרגו ושלושה כבישים פצועים קשה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאוד שעד שחיזבאללה יחליטו לשגר טילים שמגיעים 200 ק"מ כבר יזיינו את נסראללה, ואל תחשוב שזה כל כך פשוט לבוא ולתקוף את כל לבנון אסור ביכלל לישראל לעשות את זה הם דווקא חכמים שהם תוקפים כבישים,תחנות דלק,נמלים,שדה תעופה.. ככה לא תהיה דרך הימלטות לנסראללה והוא ירקב בנתיים בבונקר עד שיחטוף איזה טיל לבונקר .

עריכה: אתם סתם מזלזלים בצה"ל הם עושים עבודה מאוד טובה וקשה , אתם חושבים שהכל פשוט אתם רוצים שהם יבואו וימחקו את לבנון אתם ביכלל יודעים כמה אזרחים זרים מכל מיני מדינות אחרות נמצאים שם ? צרפתים,אמריקאים,רוסים, גרמנים וכו' תחשבו איך העולם יסתכל על עם היא תמחק את לבנון , ותאמינו עם תרצה בזה מחר בבוקר כל לבנון תהיי חסרת נפש ובוערת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסראללה לא ימות כל עוד הוא בבונקר,לישראל הייתה אפשרות לקנות 100 פצצות חודרות בונקרים אבל היא לא קנתה,עכשיו אנחנו צריכים את זה.

אני לא מזלזל בצה"ל,ההפך הוא הנכון. פשוט הממונים עליו מטומטמים (שמאלמרט-פרץ-חלוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה דיון על הפצצות האלו והגענו למסקנה שהן לא מספיק טובות בשביל העבודה. לדעתי אם אני לא טועה מה שצה"ל רצה לקנות היו פצצות חודרות בונקרים גרעיניות ולהן יש אשלכות ברורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...