FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות

tombcatz

Recommended Posts

משחק באמת נחמד, מעניין מה הולך להיות ב crysis ...פשי נראה לי דרישות מערכת רצינית תהיה למשחק הזה

רק לתת לך מושג , הם השתמשו ב ב CrossFire של שתי כרטיסי X1900XT בשביל להריץ את המשחק על 1024 בהגדרות high (לא max) וזה רץ בקושי על 30 fps, למרות שהסיבה המרכזית לכך היא שהם בעצם הכריחו את המשחק לפעול על המנוע של DX10 כאשר הכרטיסים תומכים רק ב DX9, ולכן הקצב האיטי, אבל עדיין.

Crytek אומרים שכרטיסים מודרניים יפעילו את המשחק , אבל כדאי להנות ממלוא עוצמת המשחק אתה תצטרך לקנות את הכרטיסים מהסדרה החדשה שיתמכו ב DX10.

שלא נדבר על רכיבים אחרים (2gb , של חלליות) אבל גם מחשב מודרני של עכשיו יפעיל את המשחק בהגדרות טובות אל דאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק לתת לך מושג , הם השתמשו ב ב CrossFire של שתי כרטיסי X1900XT בשביל להריץ את המשחק על 1024 בהגדרות high (לא max) וזה רץ בקושי על 30 fps, למרות שהסיבה המרכזית לכך היא שהם בעצם הכריחו את המשחק לפעול על המנוע של DX10 כאשר הכרטיסים תומכים רק ב DX9, ולכן הקצב האיטי, אבל עדיין.

Crytek אומרים שכרטיסים מודרניים יפעילו את המשחק , אבל כדאי להנות ממלוא עוצמת המשחק אתה תצטרך לקנות את הכרטיסים מהסדרה החדשה שיתמכו ב DX10.

שלא נדבר על רכיבים אחרים (2gb זכרון , מעבדים של חלליות) אבל גם מחשב מודרני של עכשיו יפעיל את המשחק בהגדרות טובות אל דאגה.

עוד חודש מגיע אליי 7950x2 נראה לך זה יריץ הכל על high ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לתת לך מושג , הם השתמשו ב e3 ב CrossFire של שתי כרטיסי X1900XT בשביל להריץ את המשחק על 1024 בהגדרות high (לא max) וזה רץ בקושי על 30 fps, למרות שהסיבה המרכזית לכך היא שהם בעצם הכריחו את המשחק לפעול על המנוע של DX10 כאשר הכרטיסים תומכים רק ב DX9, ולכן הקצב האיטי, אבל עדיין.

שלא נדבר על רכיבים אחרים (2gb זכרון , מעבדים של חלליות) אבל גם מחשב מודרני של עכשיו יפעיל את המשחק בהגדרות טובות אל דאגה.

6800GT ו- 3000 עם 1GB יריצו את המשחק כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חודש מגיע אליי geforce 7950x2 נראה לך זה יריץ הכל על high ?

כן, אבל לא על Maxxed תלוי גם מה שאר המחשב שלך ..

בעקרון אני הבנתי שאם אתה רוצה להריץ את זה Maxxed, אתה תצטרך קונרו וכרטיס מסך מהדור החדש (שתומך ב DX10)

ודרך אגב

"6800GT ו- 3000 עם 1GB יריצו את המשחק כמו שצריך?"

אם אתה מדבר על FarCry כן , יריץ לך אותו טוב בגרפיקה טובה מאוד גם. אם אתה מדבר על Crysis זה יריץ לך אותו כמו שצריך אבל אל תצפה לא ל 1024 ולא ל High ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההה איפה זה???

בבאג???

אפשר לקנות את זה בסניפים במחיר הזה??

כי אני עוד מעט נוסע!

נענה בהתאם לשאלותיך:

-אפשר לקנות את המשחק בבאג מולטיסיסטם בכל הארץ

-כן

-כן,אפשר לקנות את זה בסניפים במחיר הזה [25 ש"ח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא תקף רק בקניה באתר!!

אני נסעתי עם חבר היום לנתניה ועל הדרך נכנסתי לבאג וקניתי את המשחק ב 25 שקל!!

בתוך קופסא של דיוידי עם חוברת קטנה והדיסק שבתוך נייר כזה והסידיקי!!!

ממליץ לכולם לקנות ממש בלי כסף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק לפני 4 שעות בערך (במחיר הזה יש חנות קרובה אלי שמוכרת משחקים צרובים, אז זה כלום כסף למקורי)

התקנתי, שיחקתי טיפה וזה נראה אחלה... אני מאמין שאחרי זה שאני אמשיך אני אתלהב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס. שלשום עברתי בבאג, להתעניין בקשר למחשב . במקרה ראיתי את פינת המבצעים שלהם ולקחתי את C&C:Generals+ZH ב- 99 ש"ח, ששכב בראש הערימה. איך לא ראיתי את Farcry, איך? טוב, ביום שני נעשה עוד סיבוב. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...