FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY ב-25 ש"ח...עכשיו בחנויות

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

FAR CRY זה חראאאאאאאא!!!!!!

למה?

יש בזה רק גראפיקה!!!!! אין סיפור נורמאלי!!!!! סיפור שמכניס אותך למשחק זה מה שחשוב באמת!!!!! FPS טוב לא חייב להיות הגיוני....אבל אם הוא לא הגיוני אז הוא חייב עלילה טובה!!!

יש לי עדיין את על המחשב רק בשביל כשמשעמם לי אני נהנה להסתובב בג'ונגל ולהרוג.....זה הכל!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי 55 שקל

קניתי אותו וגם את NOLF 2

את Far cry סיימתי כבר. משחק מהמם לכל הדעות. סיפור מעולה, גרפיקה שלא מביישת שום משחק שיוצא אפילו היום, מנוע פיזיקלי מצוין, פשוט מדהים אצל האויבים, זה משחק שלוקח את דום 3 בהליכה.

ב NOLF 2 עוד לא שיחקתי, אבל מי יכול להתנגד לקייט ארצ'ר במעיל פרווה שהיא קנתה במיטב כספה ב "זארה"?

ב 30 שקל? בטח שלא אני. לקחתי על הדרך. שמעתי עליו המון ביקורות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים+, ויותר טוב מ 90% מהמשחקים שיצאו מאז שהוא יצא.

המשחקים היחידים שיותר טובים ממנו (FPSים) אלו F.E.A.R ו HL2, ולא בהרבה. אפילו ב HL2 ה של האויבים לא טוב כמו ב Far Cry

זה המשחק היחיד שראיתי שהאויבים עוצרים לנהל שיחות, מדברים על הפטרולים שלהם, וזה לא בתסריט קבוע מראש שאומר "עכשיו אתם הולכים לפה, עכשיו כאן אתם מדברים, עכשיו כל אחד הולך לכיוון אחר"

אלא הכל תלוי בפעולות שלכם, ועד כמה הם שמו אליכם לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנתיים+, ויותר טוב מ 90% מהמשחקים שיצאו מאז שהוא יצא.

המשחקים היחידים שיותר טובים ממנו (FPSים) אלו F.E.A.R ו HL2, ולא בהרבה. אפילו ב HL2 ה של האויבים לא טוב כמו ב Far Cry

זה המשחק היחיד שראיתי שהאויבים עוצרים לנהל שיחות, מדברים על הפטרולים שלהם, וזה לא בתסריט קבוע מראש שאומר "עכשיו אתם הולכים לפה, עכשיו כאן אתם מדברים, עכשיו כל אחד הולך לכיוון אחר"

אלא הכל תלוי בפעולות שלכם, ועד כמה הם שמו אליכם לב.

וואלה, טוב שהזכרת לי את זה - תכף נכנס לשחק קצת, עדיין לא סיימתי את המשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...