האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ?

Sting

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הערכות מצב מבטלות את זה כי לאיראן אין עוד בכלל יכולות גרעין של ממש.

הלכה למעשה, כדאי לפגוע בהם כבר עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי :jump:

נכון.אני מאמין שארה''ב דווקא דיי מרוצה מכל הבלאגן,כי היא רוצה לגמור את פרוייקט האםו האיראני.

אני חושב שהם יסייעו לנו בלחימה.אם תהיה מלחמה כוללת,אני חושב שהמזרח התיכון אחרי השמדת איראן וסוריה,יהיה מקום טוב יותר.

אבל מצד שני מלחמה זה אף פעם לא דבר טוב.נחיה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf

הרגע שמעתי ברדיו שהערבים מכריזים שהם הפילו מטוס עם טיל נ"מ בשטח לבנון.

אני כבר מזמן התחלתי לרחם על הממשלה שלנו, ועוד יותר מזמן איבדתי את האמון בה, אבל אם זה נכון... אז זה פשוט מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת עליית מדרגה..בטח קיבלו את הטילי נ"מ מסוריה, שקיבלה אותם מרוסיה..זה רק אני או שפעולה קרקעית נראית בתור האפשרות הכי טובה כרגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיל האוויר נמסר כי לא התקבל דיווח על מטוס שהתרסק בביירות. הדיווח נבדק, אולם ככל הנראה מדובר בארגז שהכיל כרוזים ונפל מאחד המטוסים הפועלים באזור.

--------------

בכל אופן נאלץ להמתין עד שהעניין יתבהר יותר ... אי אפשר לדעת במה האיראנים הנוולות האלה ציוד את החיזבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שגייסו היום 3 אוגדות , הנה באה הפלישה הקרקעית :cool2:

וכן היא הכרחית לרמה מבצעית כזאת, אין ברירה אי אפשר לירות ושטח שטחים גדולים כל-כך, כאילו אפשר אבל זה יקר ומתים כמה נבלות "חפים מפשע" בדרך וזה פשוט לא מצטלם טוב ,חוץ מזה חבל על הפצצות :smile1: 8)

פלישה קרקעית תקצר לדעתי את משך הלחימה משמעותית ותפגע בעמידות של הנבלות (לוחמי גרילה עלאק) -> פירוק החיזבאללה מנשקה -> אתרי נופש בלבנו ועשיקתה :hat:

אני מקווה גם שאחרי המלחמה הזאת תבוא השמדת סוריה ואיראן וגם הגדה בע"ה :jump:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח שפלישה קרקעית משמעותה סיכון גבוהה בהרבה לחיילי צה"ל, חוץ מזה שפה זה שונה זה לא עזה שנכנסים מעיפים את מי שרוצים עזה זאת ממש עיר רפאים זה שטח מלחמה לבנון זאת ארץ רצינית זה כמו שתיכנס לארה"ב לעשות מבצע חיילים הולכים ברחובות בתוך בתים זה הרבה יותר מסוכן גם לא יודעים מי עם מי נגד מי איפה ואיך זאת בעיה, כניסה עם טנקים זאת בכלל בעיה זה כבר הופך להיות כיבוש לבנון.

מה שצריך זאת תקיפה של יום-יומיים רגלית אבל משהו באמת רציני עם חיפוי מחי"א שיתוף של הצנחנים כניסה מהחוף התסערויות "ניקוי" בתים, תראו מה קרה לארה"ב בביירות שניסו להיכנס אליה-שני מסוקי ינשוף (בלאק-הוק) הופלו נהגרו שם חיילים זה לא פשוט בכלל לבצע מבצע כזה.

מה שכן צה"ל רומז תמיד- "אנחנו ערוכים לכל דבר גם להיכנס ללבנון" וככה צריך.

ושאולי יתחילו לשדר קליפים של צה"ל בערוץ 2 אני רואה מלא קליפים יפים של צה"ל ב של המרכבה של יחידות מיוחדות יש כמה אתרים עם קליפים שיחידות של צה"ל מדגימות פלישות לבתים רואים יחידות באמת מובחרות מבצעות פעולות משהו יפה, הגיע הזמן שאנחנו גם נשדר זאת מלחמה פסיכולוגית אנחנו מפחדים רצח מהטילים שאנחנו רואים אצלם אבל בתחלאס לנו יש טילים שכפולים מהטילים שיש להם בנזק בגודל בטווח בדיוק בהכל. מלחמה פסיכולוגית הכריעה קרבות לא סתם יש לצה"ל יחידה שהתפקיד שלה הוא לעשות רעש של גדוד שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...