האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ?

Sting

Recommended Posts

לא מדברים פה על עיראק |:

לאיראן אין ביולוגי, יש כימי.

אבל לנו יש אטום :] ואל תשכח ששיגור נשק להשמדה המונית מצד אחד, גורר אחריו תגובה כבדה באותו משקל. הם לא ישגרו נשק כימי בקלות דעת כזו, הם לא טיפשים ומודעים למצבה של .

אגב, יעילות השיהאב מוטלת בספק, בחצי מהניסויים הוא התפוצץ 2 דקות אחרי השיגור

משה- לעיראק ולאיראן היו אותם סקאדים. A B C ו D. לא נעשה שום שיפור, סקאד נשאר טיל עלוב, ועכשיו יש לנו את החץ שמיירט סקאדים ב 99.7 אחוזי הצלחה. היה אפילו ניסוי מעשי מול סקאד חמוש באיי מרשל

בנוסף, הפטריוט עבר בהצלחה הסבה מוצלחת ל PAC-3 שיעיל נגד סקאדים. במלחמת המפרץ היה לנו PAC-2 שנועד בכלל ליירוט מטוסים

אתה משווה כימי של איראני לאטום מכל סוג שהוא? :silly:

אני במקומך לא הייתי בונה הרבה על החץ,אבא שלי עובד כמהנדס בתעש"א,אמנם אזרחיים אבל הוא שמע מחברים(במפעלים ליד עם השמות המוזרים)כמה "שמועות" לגבי החץ...אני לא חושב שכדאי שארחיב בפרטים על גבי הפורום... :smile1:

ומה זה השיהאב הזה לעזאזל?! רקטה פרי פיתוחה של פיזיקאים איראנים - בטח איזו מפלצת פרימטיבית שמובססת על הV2 או משהו כזה,אני אתפלא אם 2 מהם יעזבו את כן השיגור(בכל זאת מדעני טילים איראנים :lol:)

ודבר אחרון, הסקאד הוא טיל יעיל מאוד שהוכיח את עצמו, למרות זאת מערך בנוי היטב(תלוי כבר בדרג המדיני והתקציבים שלו :sleep:) של סוללות חץ\טומהוק יוכל לבלום אותו באופן יעיל למדי לדעתי.אממה, עדיף מערכות מבוססות אמינות הרבה (הרבה!) יותר וכפועל יוצא(האמנם?) יקרות יותר.

אני מקווה שהם יוותרו על כמה מכוניות פאר למען ביטחון ארצנו הקטנטונת.אבל בינינו - הם לא.... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ככה תוריד את ערב הסעודית ואיטליה, תוסיף את גרמניה ואנגליה לצד שלנו ודרום קוריאה לא נראה לי תילחם אולי צפון קוריאה תירה על יפן, זה יהיה בערך ככה:

ישראל+ארה"ב+גרמניה+בריטניה+אנגליה+צרפת+יפןvsסוריה+איראן+צ. קוריאה ואתה יודע מה אני דווקא מאמין שרוסיה לא תשתתף במלחמה הזאת בטח לא עכשיו אחרי שהם היו בG8 והם בעצמם סיכמו שאיראן לא צריכה כור גרעיני.

עריכה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3276073,00.html

נותן תחושת ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בום חשמלי-

בבקשה די לדבר שטויות

טומאהוק נגד סקאד? לך תישן על האף בבקשה.

ממתי משגרים טיל שיוט איטי (900 קמ"ש) לעבר טיל בליסטי?

וה MTHEL יעילה נגד רקטות. לא נגד טילים באליסטיים.

שיהאב- איום גדול פי 3 מהסקאד. טיל מעולה. אז די לחרטט. מבוסס על נו-דונג הסיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה כימי של איראני לאטום מכל סוג שהוא? :silly:

אני במקומך לא הייתי בונה הרבה על החץ,אבא שלי עובד כמהנדס בתעש"א,אמנם אזרחיים אבל הוא שמע מחברים(במפעלים ליד עם השמות המוזרים)כמה "שמועות" לגבי החץ...אני לא חושב שכדאי שארחיב בפרטים על גבי הפורום... :smile1:

ומה זה השיהאב הזה לעזאזל?! רקטה פרי פיתוחה של פיזיקאים איראנים - בטח איזו מפלצת פרימטיבית שמובססת על הV2 או משהו כזה,אני אתפלא אם 2 מהם יעזבו את כן השיגור(בכל זאת מדעני טילים איראנים :lol:)

ודבר אחרון, הסקאד הוא טיל יעיל מאוד שהוכיח את עצמו, למרות זאת מערך בנוי היטב(תלוי כבר בדרג המדיני והתקציבים שלו :sleep:) של סוללות חץ\טומהוק יוכל לבלום אותו באופן יעיל למדי לדעתי.אממה, עדיף מערכות מבוססות אמינות הרבה (הרבה!) יותר וכפועל יוצא(האמנם?) יקרות יותר.

אני מקווה שהם יוותרו על כמה מכוניות פאר למען ביטחון ארצנו הקטנטונת.אבל בינינו - הם לא.... :nixweiss:

איינשטיין כל הטילים בוסס על התיכנונים של הV2 :kopfpatsch: ::)

ולמה הוספתם את גרמניה אין להם בכלל

יש,אם לדייק אז יש להם צבא בגודל של צה"ל 284500 בשירות פעיל ו 358650 במילואים תוסיף לזה שיש להם מאוד מאוד מתקדם ותקבל חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אולי הוא מיושן ודפוק לעומת הטילים של היום אבל עדיין קטלני זה כמו שתגיד

בגלל שתומפסון ישן אז הוא לא מהווה מטרד לעומת תבור שהוא חדיש והוא מסוכן

אבל עדיין שתיהם קטלניים

לא פירקו להם תצבא אחרי מלחמת העולם השנייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אולי הוא מיושן ודפוק לעומת הטילים של היום אבל עדיין קטלני זה כמו שתגיד

בגלל שתומפסון ישן אז הוא לא מהווה מטרד לעומת תבור שהוא חדיש והוא מסוכן

אבל עדיין שתיהם קטלניים

לא פירקו להם תצבא אחרי מלחמת העולם השנייה ?

לא, נתנו להם מיגבלות ואט אט גם מורידים אותן.קיום הצבא של גרמניה הוא בין הכי מפותחים וחזקים באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...