האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ?

Sting

Recommended Posts

ידוע הרי שמקור ההתלקחות הוא בהוראת איראן שממנת ומציידת את ארגוני הטרור במזומנים ואמל"ח חדיש מאי פעם בין השאר על מנת להסיט ממנה את צומת הלב מפרויקט הגרעין

הבעיה היא שהבערת לבנון לא תביא לרגיעה ולריסון החיזבללה כל עוד הציוד והמימון מגיע מסוריה בחסות איראן

מה שיוצא שמלחמה עם סוריה היא כמעט בלטי נמנעת על מנת שסוריה תפסיק את הסיוע לארגוני הטרור ואכן נתנה אולטימטום של 72 שעות לסוריה שאם לא תרסן את החיזבלה ותחזיר את החיילים החטופים היא תישא בתוצאות, יכול להיות שזה אפשרי מבחינת סוריה להרגיע את החיזבאללהאבל בכל קשר לחטופים אני ממש סקפטי בעיניין מה גם שאסד הוא בובת חוטים של איראן

ועכשיו מגיע הקאצ' ... איראן חתמה על הסכם הגנה עם סוריה אשר משמעו פגיעה בסוריה היא כפגיעה באיראן מה שיכול לגרום למלחמה עם חזית נוספת איראנית

אשר כבר לא ניתן לקחת אותה בקלות כגון סוריה , האיראנים דיי ששים למלחמה הזאת וכמו שזה נראה עכשיו זה לא כל כך רחוק מלקרות

השאלה היא האם במידה של אכן התלקחות אזורית כזאת אשר תגרום למלחמה אמיתית וקשה ארה"ב תסייע לישראל אם זה יהיה בסיוע עקיף כגון מימון ואמל"ח או שמא תיקח חלק פעיל במלחמה

מצד שני דבר כזה לא יהיה כל כך גרוע וישמש לישראל ולארה"ב כמנוף להשמדת פרויקט הגרעין האיראני למרות שברור שהאמריקאים לא ששים למלחמה נוספת כל עוד הם עדיין שוקעים בבוץ העיראקי אשר גובל כבר במלחמת אזרחים גלויה

מה לדעתכם צופה לנו העתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא צופה מלחמה כרגע.סוריה יודעת שכניסה למלחמה מול פירושה הפסד צורם,גם אם בעזרת האיראנים.

לבנון חלשה מאוד ,כך שהיא לא ממש איום וגם לא רוצה להיות,זאת מדינה יותר שפוייה(להוציא את חיזבאללה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש הבטיח לנו מטריית הגנה מול איראן והפעם אני מאמין לו

האמת היא שבוש הוא זה שלוחץ עלינו לתקוף את סוריה, ככה שאין מה לפחד מאיראן

כשארה"ב תוקפת מדינה היא גומרת אותה דיי מהר

במלחמה עם עיראק כולם חשבו שנחטוף סקאדים אבל ארה"ב חיסלו אותם תוך 6 ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אל תזלזלו בסוריה כי זה יתפח לכם חזק בפנים לסוריה יש סקאדים הרבה יותר חזקים מאשר היה לסדאם ואגב פה גם ניכנסת אירן אני מאמין שבעוד כמה ימים החברה גם בת''א יצתרכו לשבת במיקלטים ולדעתי כרגע אין לנו ממה לחשוש מאירן אלא רק מסוריה כי אירן לא רוצה השמדה המונית בתוך העם שלה מצד או ארה''ב כי אם אירן תתערכב בנושא לדעתי תהיה לנו באזור מלחמת עולם שלישית וחוץ מזה זה שאין לאירן פצצה גרעינית זה לא ימנע ממנה לזרוק פצצה כימית או ביולוגית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדברים פה על עיראק |:

לאיראן אין נשק ביולוגי, יש נשק כימי.

אבל לנו יש אטום :] ואל תשכח ששיגור נשק להשמדה המונית מצד אחד, גורר אחריו תגובה כבדה באותו משקל. הם לא ישגרו נשק כימי בקלות דעת כזו, הם לא טיפשים ומודעים למצבה של .

אגב, יעילות השיהאב מוטלת בספק, בחצי מהניסויים הוא התפוצץ 2 דקות אחרי השיגור

משה- לעיראק ולאיראן היו אותם סקאדים. A B C ו D. לא נעשה שום שיפור, סקאד נשאר טיל עלוב, ועכשיו יש לנו את החץ שמיירט סקאדים ב 99.7 אחוזי הצלחה. היה אפילו ניסוי מעשי מול סקאד חמוש באיי מרשל

בנוסף, הפטריוט עבר בהצלחה הסבה מוצלחת ל PAC-3 שיעיל נגד סקאדים. במלחמת המפרץ היה לנו PAC-2 שנועד בכלל ליירוט מטוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל מי אמר שרק הם יצתרפו הרי מלחמה שכאזת תיגרור את כל המיזרח התיכון למלחמה

ד''א אתם ידעתם שזה שחזה את רצח רבין ועוד כמה דברים חזה שגם בשנת 2006 הולכת להיות שואה גרעינית במזרח התיכון לדעתי א הולכת להשמיד את אירן באיזה פצצה תרמו גרעינית שתאדה את אחמדינג'ד לגיהנום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^^^^

שטויות במיץ

אם אתה מדבר על הצופן התנכ"י, זה לא "זה שחזה"

זה פשוט אוסף אותיות מהתנ"ך. אז נכון שיצא די מוזר שזה חזה המון דברים, אבל אפילו שם לא נאמר דבר על שואה גרעינית ב 2006. ואם אתה מדבר על נוסטרדמוס או איזה חולה נפש אחר- שום דבר ממה שהם אמרו לא התגשם

הם נתנו "נבואות" בצורה של חידות שאפרש לפרש ב 50000000000 דרכים, ואז כל פעם שקורה משהו, אידיוט אחד או אחר ישר מקשר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על זה ככה רוסיה רק תדבר במלחמה הזאת רוסיה לא תשתתף, ארה"ב היא השוטרת של העולם ומספקת לנו הגנה מפני איראן, ערב הסעודית לא יתערבו גם בגלל לחץ של כל העולם מהפחד שיקרה משהו לנפט וגם כי הם סתם יאכלו בראש.

את לבנון משום מה הפעם אני דיי מעריץ אפשר לומר, הם אולי לא עמדו בהסכמים אבל הם לא מפעילים את הצבא שלהם נגד הצבא שלנו אפילו שהם יודעים שהם יפסידו והם גם דיברו הם אמרו שהם יהדפו כל התקפה מצד ובנתיים הם לא מתערבים.

וסוריה, כל עוד יש לנו הגנה מארה"ב מפני איראן אז סוריה תאכל בראש וחזק, חי"א אין להם, ז"א יש אבל הם יודעים שאם הם יעלו אותו לאוויר מיד מטוסים של צה"ל יורידו אותם. טנקים, אז מה כבר יש להם? משהו בסגנון T-72 נראה אותם מול מרכבה סימן 4 שכן אני מחזיק מהטנק הזה ואני לא היחידי, פאק זה הטנק היחידי שיכול להוריד מסוקים איפה תראו דבר כזה בנו אותו במיוחד למזרחק התיכון להתקפות פה שייכנסו באמא של הטנקים שלהם, אוקי אז בים אנחנו אוכלים אותם לא צריכים בכלל את הסער 5 יש לנו מינימום 4 צוללות אחת ישראלית שלושה גרמניות ולכו תדעו מה עוד. האיום היחידי שלהם הוא טילים ואם ניהיה חכמים וניכנס למלחמה כוללת נתחיל להשתמש בטילי ארוכי טווח שלנו, חוץ מזה שאם איראן תתערב עכשיו זאת תיהיה סיבה טובה לתקוף להם את כל הכורים שלהם מה שרוב העולם רוצה לעשות כבר ממזמן רק מחפש סיבה ועוד אחרי שאתמול הייתה ישיבה בG8 ורוסיה וארה"ב החליטו שאיראן לא צריכה כור גרעיני, מה שאומר שאולי גיבוי מרוסיה לא יהיה לנו אבל גם לאיראן לא יהיה גיבוי. מצריים וירדן מן הסתם לא יתערבו וכך אני מאמין שגם לבנות לא תתערב, ואם החברה בעזה יחליטו לעשות בלאגן והרמטכ"ל יקום על רגל שמאל כמה מפציצים יטפלו בהם.

בנתיים אזרחים תשמרו על עצמכם כנסו למקלטים לממדים זאת מלחמה מלחמה מלחמה, ביקשנו מלחמה כל האזרחים שלנו ביקשו מלחמה מהסיבה שידענו שננצח במלחמה התלוננו על ירי קסאמים ועל חטיפות חיילים ביקשנו מלחמה כי ידענו שננצח וואללה ננצח, שאף אחד לא יגיד לי להחזיר את הסרט כי זאת המציאות ולמי שחושב שארה"ב לא תתערב הוא טועה במיוחד אחרי הבלאגן שהולך עם צפון קוריאה שמקבל תמיכה מאיראן היא מתה לכסח לאיראן את הכורים היא רק מחפשת סיבה אם איראן תתקיף תגיד לארה"ב להשתיק אותה אם לא תעשה את זה אז זה או שארה"ב תיכנס להם בכורים או שישראל תעשה את זה מה שבטוח אם איראן תתקיף זה יעשה.

ואם אפשר- הלאה יום הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני דווקא כן אומר שתהיה מתלחמת עולם שלישית קבלו

אנחנו תוקפים בלבנון ועזה, האולטימום פג ותוקפים גם את סוריה במטרה לשתק תחזיבלה ולכסאח תאיום הסורי שתמיד מספק חומרי נשק וכסף לאירגוני טרור וגם עצם זה שיש להם סקאדים עם ראשי נפץ כיימים וביולוגים קיצר 2 ציפורים במכה אחת

אבל אירן פה מתערבת! ולכן נוצרת עוד חזית של מול אירן!

כמובן שמתחילה מלחמה כוללת אנו נזכה לראות שיאהבים,סקאדים וגם יריחו D: איזה כיף

היו קרבות אוויר בעיקר והמון גיחות של מפציצים במטרה לטפל בהם, ארה''ב יצטרפו לעזור לנו וינצלו את זה בשביל לכסאח תאיום הגריעיני

אירן בתגובה של מחבל מתאבד שיודע שאין לו מה להפסיד מקפיצה את מחירי הנפט ומשגעת תעולם, יש מצב שגם עוד מדינות ערב כמו ערב הסעודית יצאו לעזרת אחיהם האירנים וישתקו את העולם מנפט ואף יעזרו צבאית וכלכלית לצד המוסלמי

עכשיו עקב היות דרום קוריאה במבשר כלכלי חריף עוד יותר עקב השינוים במחירי הנפט היא תצא למלחמה כנגד יפן בשביל לנסות להשיג מיפן נפט,,ועוד מוצרים בסיסים עכשיו ארה''ב תצטרף לעזרת יפן ותהווה המטריה שלה מפני שימוש גרעיני של דרום קוראיה בגרעין

רוסיה אולי תחשוב שזאת ההזדמנות שלה לתפוס עוד כמה מדינות לצדה ולהיות הבריון השני כמו ארה''ב ותצטרף לעזרת דרום קוריאה

עקב כך יצטרכו האמריקאים את כול הכוחות שיש

ולכן הם יכניסו ל2 החזיתות האחת במזרח התיכון והשנייה באסיה כוחות בריטים,צרפתים ואילטקים

הקוריאנים והרוסים יבינו שהם צריכים עזרה והם ירקמו ברית עם המוסלמים ובכך תפתח מלחמת העולם השלישית שבסופו של דבר תגמר על ידי הטלת פצצות אטום של אחד הצדדים שתוביל בסופו של דבר לשואה גריענית

הצדדים הלוחמים היו

ישראל + ארה''ב + בריטניה + איטליה + צרפת + יפן vs סוריה + אירן + ערב הסעודית + רוסיה + קוריאה

יאלה מלחמת העולם השלישית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...