האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מלחמה כוללת היא בלטי נמנעת ? עזה->לבנון->סוריה->איראן->WWIII ?

Sting

Recommended Posts

אני לא אוהד של מלחמות עולם אבל שמע אני לא יכול להגיד לא וזה לא יקרה אני משלים עם המציאות שקרוב לוודאי כולנו נמות והכול בגלל ערבי מטומטם ששכח לקחת תכדורים נגד מחלת הנפש שלו

ואם כך אז תאמת הגרמנים עוד פעם רוצים לעשות מלחמות עולם הא ? לא הספיק להם 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה חושב ככה? :kopfpatsch:

אין מצב שהיא תתחיל עוד פעם עכשיו מלחמת עולם כי יש לה יותר מדי מה להפסיק והם ישתנו מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהד של מלחמות עולם אבל שמע אני לא יכול להגיד לא וזה לא יקרה אני משלים עם המציאות שקרוב לוודאי כולנו נמות והכול בגלל ערבי מטומטם ששכח לקחת תכדורים נגד מחלת הנפש שלו

אני איתך אחי אנחנו חיים בעובדה שאיזה חמור יכול ללחוץ על הכפתור בכל רגע רק בגלל שהבוקר הוא התעוררר עם מצב רוח לא טוב, בסוף עוד כמה שנים האבא יספר לבן שלו "פעם הייתה מדינת והיו מלחמות עד שזרקו עליהם נשק כימי וביולוגי והשמידו מדינה שלמה" והילד יגיד "אני מפחד" אז הוא יגיד לו "לך לישון חמוד אל תפחד" וככה החיים יתנהלו.

ד"א צבא לבנון תקף את דקות אחדות אחרי זה השמידו ללבנון את אלה שהתקיפו, תחלאס מרחם עליהם שהם כאלה חסרי אונים אבל מה לעשות הבטחות צריך לקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתבלבלו אבל... המלחמה לא התחילה בגלל האידיוט הזה נסראללה . נסראללה הוא רק האמצעי אם כבר האשמה העיקרית היא איראן

אשר היא המבוא לכל הצרות של המזרח התיכון בשנים האחרונות

שמתם לב שפתאום אף אחד כבר לא סופר את הפלסטינים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתבלבלו אבל... המלחמה לא התחילה בגלל האידיוט הזה נסראללה . נסראללה הוא רק האמצעי אם כבר האשמה העיקרית היא איראן

אשר היא המבוא לכל הצרות של המזרח התיכון בשנים האחרונות

שמתם לב שפתאום אף אחד כבר לא סופר את הפלסטינים ?

למה לא?אני רואה דיווחים בכל ערוץ בעולם רק בישראל הסיטו את כל צומת הלב ללבנון מה שכן גם בעולם הם מקבלים פחות יחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי מבחינת כוח ראוי במלחמה ולא מבחינת כיסוי תיקשורתי ... אני סומך על הפלסטינים שהם יודעים לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב וזה לבכות לעולם על כמה שהם מסכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסטוריה חוזרת על עצמה. ובמאה השנים האחרונות אפילו יותר מדי.

תמיד העולם מגיע למצב שפשוט יש פיצוץ אוכלוסין מה שגורם - באופן בלתי נמנע - לחיכוכים בין קבוצות של אנשים. במקרה כזה, במשך כל ההסטוריה האנושית, מתרחש משהו שמוריד את רמת האוכלוסין בעולם - נגיף/רעב/מלחמה. 6 מליארד אנשים בעולם, כנראה הגיע הזמן :funn:.

אימפריות קמות ונופלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...