פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3

Guarding angel

Recommended Posts

הטיל איראני אבל מוערבות של איראן? כבר מההתחלה חושבים שיש בלבנון עוד כוחות חוץ מהחיזבאללה אבל קצת קשה לדעת.

ד"א הציבה לסוריה אולטימטום של 72 שעות לרסן את החיזבלאאה אם לא התוצאות יהיו קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Vitnir, כל זה ידוע וברור עוד מאתמול בלילה.

טעות שלי, אתמול רק שמעתי ש"שרטו את הצבע" ואין הרוגים או נעדרים והיום זה מה שאני שומעת.

זה מאד מתוחכם מדובר צה"ל להכריז על חללים כ"נעדרים" ושאר חוסר תיאום בין הדיווחים לבין המצב בשטח.

ייתכן והנעדרים נפצעו/נהרגו וגופותיהם נפלו למים, אבל אם לא אז למה צה"ל אומר שהם נעדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור לי, איך ספינה משוכללת ומ-א-ד ממוגנת, עם כל המערכות נגד טילים שיש עליה (סטי"ל זה לא איזה "דבורה" קטנה), נפגעת מטיל שלבטח יוצר בגרוזיה בשנות ה-40? אני אהיה מאד סקרנית לראות את התחקיר של צה"ל בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי זה טיל תוצרת סין של איראן, פאשלה שהברק לא עבד או המערכות שכמה מהחברה פה בפורום הזכירו באחד האשכולות גם לא עבדו למרות שאני בספק שהם קיימים על הספינות, בוא נקווה שבספינות האחרות הברק כן יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הסטי"לים מערכות הכי משוכללות שיש למיגון נ"ט ואף נ"מ. או שמערכות אלו לא הופעלו או ש...בעעע. הטיל לא יכול היה להיות מיורט במרחק של פחות מ-16 ק"מ מהספינה כי הספינה עצמה היתה 16ק"מ מחופי לבנון. עם המרחק הזה היה דיי זמן לאתר את הטיל ולהוריד אותו, או להסיטו ממסלול (ב-maneuver שהיה מקובל עוד בשנות ה-60 ע"י יירוט טיל נוסף שאמור לשבש את מערכת הביות של הטיל העויין ולגרום לו לטוס אחר הטיל שנורה מן הספינה אליה היה מכוון הירי).

מדובר בטיל סיני פותח בשנות ה-70 ותחילת 80 וסיים מבחני ירי ב-1985 והעיצוב הסופי שלו אושר ב-1987. זהו דור שני לטילי יבשה-ים מסין.

מה אני אגיד לכם - הם באמת שיפרו את הסטוקים שלהם, הפראזיטים. ציפיתי לטכנולוגיה ממלה"ע ה-2 לכל היותר.

j203-001_s.jpg

c-801_1-s.jpg

סין מוכרת לאיראן, אנחנו צריכים להפסיק לקנות תוצרת סין - אנחנו מממנים את המלחמות של עצמינו בצורה הזאת.

http://www.biu.ac.il/soc/besa/j2no2a7.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטיל יכולות מתקדמות מאוד.

זה אחד הטילים הטובים בעולם שמסוגל לאתר ניסיונות חסימה ולהתחמק מהם.

ויש לו 98% פגיעה במטרה.

לפי פרסומים שונים טיל ראשון לא פגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איראן אינה יודעת ואינה מסוגלת להשביח כלי ,בוודאי השתמשה בכישוריה של רוסיה בכדי להשביח אותם

לאירן יש יכולות מתקדמות מאוד.

הם בונים "קוברות" תוצרת עצמית.

טילים ארוכי טווח ...

כורים.

הם מפעילים ציוד אמריקאי עשרות שנים ללא חלקי חילוף מקוריים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...