פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגיעה קשה בסטי"ל חיל הים מול ביירות עידכון חדשות ע"מ 3

Guarding angel

Recommended Posts

בפעם האחרונה שהרגנו את מנהיג החיזבאלה קיבלנו את נסראלה, אנחנו לא יכולים לחסל את האירגון הזה, צריך לשבור אותו.

להפציץ את מרכז 53 של החיזבאלה זאת לא בעיה, לחסל את נסראלה זאת לא בעיה, אדם אפשר לשבור, קדוש מעונה נשאר לנצח.

הריגת נסראלה לא תחליש את החיבזאלה, לטווח הקצר אולי, אבל לטווח הארוך היא תחזק את הארגון בהרבה, על כל הרוג 1 הם מקבלים 10 אנשים שרוצים להצתרף אליהם ועוד 100 אנשים קוראים להשמדתנו. שבירה מנטאלית של הארגון היא הדבר היחידי שיכול להביא לסופו, אם נסראלה יתקפל, חיזבאלה ימות.

כל הקטע זה לשבור את הארגון ולשמר את לבנון הנוצרית והמערבית, זאת ש50 סנט הופיעה בא לפני חודש, זאת שלא רוצה את החיזבאלה, את סוריה, או כל קשר לשטויות שהפלצנים שמעוותים את הקוראן פולטים. יכולה להיות בעלת הברית הטובה ביותר שלנו, מדינה נוצרית ערבית, מדינה שרוצה לחיות בשלום איתנו, ולצערי אנחנו לא עושים מספיק כדי לטפח אותה.

השאלה היא איך לעשות את זה....?

כבר ניסו עם ג'ומייל... ומה יצא.....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העיקר אמרו שזה רק שריטה בצבע אתמול בערב.

:pissed:

חבל שזה מה שאכפת לך.

מה שהעציב אותי חוץ מהעדרותם של החיילים היא שהחזירו את הספינה לחופי , אומנם זה חייב אבל זה כבר נראה כמו תבוסה שספינה כזאת מתקדמת צריכה לחזור לחוף בגלל פגיעה של ארגון שכולנו זוכרים כארגון שזורק אבנים ויורה מידי פעם בנשק ועכשיו הוא כבר יכול לפגוע לנו בספינות שיש עליהם צוות של 80 איש.

חייב לגלח להם שמה כמה איזורים פשוט לומר לממשלת לבנון שהיה להם יותר מיומיים להוציא את החיזבאללה הם לא הוציאו שוב לפזר כרוזים לאזרחים לעזוב את האיזור ולהשטיח אותו שוב ושוב עד שהוא כבר יסגיר את עצמו הנסראללה המטומטם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו צריכים לנקות קצת

http://en.wikipedia.org/wiki/Carpet_bomb

ברגע שנתחיל להשתמש בטילים כאלה:

http://israeli-weapons.com/weapons/missile_systems/air_missiles/popeye_turbo/Popeye_Turbo.html

שזה טילי א"ק של רפא"ל תתחילו לראות מחיקות\גילוחים\נקיונות\שיטוחים איך שתרצו מה שבטוח דבר כזה קודם כל יכסח את כל מי שקרוב אליו ושאני אומר קרוב אני מדבר על מאות מטרים ואם זה לא יהרוג סביר להניח שאתה סתם תתחרש.

יש גם את זה:

http://israeli-weapons.com/weapons/missile_systems/air_missiles/msov/MSOV.html

פצצה חמודה ששוקלת טון עם טווח של 100 ק"מ ועוד אפשר לשגר אותה ממטוס אז בכלל איזה יופי :). שיתחילו להשתמש בכאלה רק מהרעש שזה יעשה הם יפחדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מתבקש להטביע חצי מחיל-הים הלבנוני (קטן ככל שיהיה) ולהבטיח שבפעם הבאה שחיזבללה מנסה משהו כזה יוטבע החצי השני. אפשר להיות "הומניטריים" ולהודיע להם שעתיים לפני התקיפה, שיספיקו לפנות את הספינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מתבקש להטביע חצי מחיל-הים הלבנוני (קטן ככל שיהיה) ולהבטיח שבפעם הבאה שחיזבללה מנסה משהו כזה יוטבע החצי השני. אפשר להיות "הומניטריים" ולהודיע להם שעתיים לפני התקיפה, שיספיקו לפנות את הספינות.

חחחח אהבתי "הומניטריים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהם לא ממש יכולים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה מסתכל על האינטרסים. פגיעה בפונקציות של לבנון שאינן הכרחיות לריסון החיזבאללה תהיה פעולה מרתיעה, שלא תפגע באינטרס של אילוץ הצבא הלבנוני לקחת שליטה על איזור הדרום. פגיעה כזו וקישור שלה לפעולות החיזבאללה יכולה להעמיד באור אחר את ה"הישג" של נאסראללה.

בכלל, פגיעה הדרגתית בחיל-האוויר ובחיל-הים הלבנוני תהיה פעולה כואבת ומרתיעה שתקבל פחות ביקורת ציבורית מפגיעה באזרחים. מהבחינה הזו היא תעביר את המסר הנכון לממשלת לבנון, ולא תעלה לישראל יותר מדי ביוקר מבחינת דעת הקהל העולמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי פגש מישהו בחיר מחיל הים היום, ידיד שלו, והוא סיפר לו שהספינה המיצרית שטבעה בלבנון היא בכלל ספינה מוסוות של חיל הים, לפי מה שהבנתי ממנו זאת כיאילו "ספינת האם" שיש בה תחמושת...

יש חיזוקים לידיעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...