הצעה לפיתרון: חיבור מחשב ל ADSL- המחשב ושקע הטלפון לא באותו חדר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לפיתרון: חיבור מחשב ל ADSL- המחשב ושקע הטלפון לא באותו חדר

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

חבר שלי ביקש ממני למצוא לו פתרון.

הוא עבר דירה. בדירתו החדשה אין חיבור טלפון במקום בו הוא רוצה לשים את המחשב. למרות זאת הוא מעוניין להתחבר לאינטרנט בחיבור ADSL.

הועלתה ע"י האפשרות של מודם אל חוטי, אך ישנה הבעיה של קינפוג המודם- המודם חייב להיות מחובר למחשב בכדי לשנות בו את ההגדרות וכו'.

הוא אמר שאין לו בעיה לחבר לכמה זמן את המחשב+ראוטר (+מודם אבל לא משנה לעניין) לטלפון עם כבל ארוך, ולאחר מכן לשים את הראוטר ליד הטלפון.

לי זה נראה לא הכי טוב- כי ככה בכל פעם שיש בעיה זה הופך לסיפור לוגיסטי בו צריך להתחיל להעביר את הנתב וכו'.

כמובן שאם אין משהו יותר טוב, זה יהיה פתרון סביר, לא?

והאם יש לכם רעיון יותר יעיל?

תודה רבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב- המחשב ושקע הטלפון בשני חדרים שונים.

הוא לא רוצה להעביר כבל מהחדר עם הטלפון למחשב עם החדר.

אני לא מפגר- מן הסתם אם רוצים שזה יגיע צריך כבר ארוך. כל הרעיון הוא שזה לא מה שהוא רוצה שיהיה. :kopfpatsch:

ואני יודע איזה ציוד צריך. תודה.

יש למישהו שמבין בעניין רעיון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיות מומחה גדול כדי להבין שאם הוא רוצה להישאר עם רשת חוטית הוא יצטרך כבל ארוך. או לטלפון, או כבל רשת ארוך בין הראוטר למחשב. הוא יכול לקנות ראוטר וכרטיס רשת , אבל פתרון הרבה יותר זול יהיה להתקשר לבזק ולעשות עוד נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני הצעתי לו את הפתרון הזה. מן הסתם הוא הכי הגיוני.

אבל הוא מתעקש על האלחוט.

האם לדעתכם זה סביר שיהיה נתב ללא מחשב? (כלומר שהוא יחובר בהתחלה למחשב לשם קינפוג ולאחר מכן ינותק ממנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו מחשב אחד והוא מתעקש על ? בשביל מה ? סתם יהיו לו בעיות קליטה, העברת קבצים במהירות יחסית נמוכה יותר (תלוי בנתב ובמיקום ובקירות כמובן)

עקרונית אין בעיה בכלל לחבר ללא מחשב, מגדירים פעם אחת נצתב ליד המחשב, ואז מעבירים למקום.

שיהיה לו כבל ארוך מוכן בארון להגדרות (או כבל טלפון ארוך וכבל קצר לצורך העניין, ואת הנתב להעביר ליד המחשב בשביל זה..)

סתם כאב ראש לדעתי, כל פעם שהוא ירצה לשנות משהו, לפתוח איזה פורט בנתב, יצטרך לפרוש כבלים בבית.

שוב, עקרונית אין בעיה לעשות את זה, אבל סתם חבל, אני עובד בתמיכה הטכנית, כל יום מתקשרים לפחות 100 אנשים שהתאפסו להם ההגדרות בנתב איכשהו :screwy:

הכי זול והכי פשוט והכי בלי כאבי ראש , גם לדעתי - להזמין עוד נקודה מבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון ב-100%. מן הסתם ניתן להגדיר ראוטר בצורה אלחוטית. אבל לקנות ראוטר ולהתחיל להתעסק עם זה, זה לא חכם, יותר יקר, פחות יעיל ומזמין בעיות. תגיד לחבר שלך, שכל דבר חוץ מכבל ארוך או נקודת טלפון חדשה יהיה שטותי מצידו ולא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בכבל ארוך היא מובנת- הבן אדם לא רוצה כבל פרוס בכל הבית.

מישהו פה יודע איך אפשר להעביר כבל דרך הקירות? (האמת שגם אני רוצה לעשות את זה, אבל לא יודע איך לגשת לזה בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בכבל ארוך היא מובנת- הבן אדם לא רוצה כבל פרוס בכל הבית.

מישהו פה יודע איך אפשר להעביר כבל דרך הקירות? (האמת שגם אני רוצה לעשות את זה, אבל לא יודע איך לגשת לזה בכלל)

יש אפשרות להשתמש בממרי חשמל ל תיקשורת .

אני חייב לציין שאני לא רואה שם סיבה לא להשתמש ב אל חוטי .

לי אין שום בעיות איתו וזהה ממש עובד מעולה

ו זה זול כיום.

לא דורש כבלים\לא דורש שבירת קירות\ומאפשר להזיז את כל המחשב מבלי לתעסק עם התקשורת .

אם יש איזה בעיה עקרונית בו אתה לא מסכים לנצל את הרשת אלחוטית (כי הביצועים בשביל תיקשורת ADSL אנטרנט הם עשירית מהקיבוליות של ה אל-חוטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה לאיך מעבירים את הכבל בתשתית הקיימת....

למה להתעקש להיות "גאון"? :kopfpatsch:

כל הרעיון של התרד הזה הוא איך לא לקדוח ולאלתר פתרונות.

רשת דרך תשתית החשמל- יקר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה לאיך מעבירים את הכבל בתשתית הקיימת....

למה להתעקש להיות "גאון"? :kopfpatsch:

כל הרעיון של התרד הזה הוא איך לא לקדוח ולאלתר פתרונות.

רשת דרך תשתית החשמל- יקר מדי.

שוב פעם מה הבעייה דרך האוויר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...