OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!! - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!!

Skid

Recommended Posts

• תגובות 343
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה חסר אחריות,אומרים לך לא להשתמש בסתם צינורות ואתה מתעקש?

שמע יא נקניקון אני פה הכי אחרי כי אני מנסה דבר ראשון איזה חומר יהדוף הכי טוב ולהכי מרחק ובזהירות ואני מפעיל תניסוים בהצתה חשמלית ממרחק של 45-50 מטר בתוך חפירה ומול המרגמה יש שמצלמת הכול בווידאו ואז אני צופה בזה ומנסה להבין מה שהתבש

היום ניסתי להדוף עם כספית רועמת (החומר שיש בפגזים) וזה פוצץ תאמא של הצינור

קיצר אל תזיין בשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה שאין לי הרבה זמן לעבוד על הדברים שלי עכשיו אני עושה תניסוים בחוץ ככה ב4-5 בבוקר שאין הפגזות כנראה החיזבלה יושן בשעות האלה או הולך למסגד או משהו

והמצלמת ווידאו היא אנלוגית יש לה רק חיבור לטלוזיה ואין לי פה חיבור ליציאה שלה, צריך כרטיס טלוזיה של עריכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב4-5 בבוקר? עצה שלי תעצור את זה מיד לא כדאי לך בשעות האלה כבר שבוע שלהם שב4 בבוקר עוברים לי מעל הראש אני ראיתי איזה פצצות יש עליהם תאמין לי שהפצצות האלה יותר חזקות מהצינורות PVC שלך. כדאי לך מאוד שלא יעלו עליך, לא שיזרקו עליך איזו פצצה אבל משטרה צבאית 2-3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יא נקניקון אני פה הכי אחרי כי אני מנסה דבר ראשון איזה חומר יהדוף הכי טוב ולהכי מרחק ובזהירות ואני מפעיל תניסוים בהצתה חשמלית ממרחק של 45-50 מטר בתוך חפירה ומול המרגמה יש שמצלמת הכול בווידאו ואז אני צופה בזה ומנסה להבין מה שהתבש

היום ניסתי להדוף עם כספית רועמת (החומר שיש בפגזים) וזה פוצץ תאמא של הצינור

קיצר אל תזיין בשכל

אתה מטומטם,כבר הוכחת את זה מקודם ששמת בפנים בנזין,אז אין ויכוח על זה.

וכן אתה חסר אחריות,ודיי דביל שתחשוב שצינור רגיל יחזיק פיצוץ שכזה.

ומה זה הכי אחרי?

ניסית בדרך אוטיסטית להגיד שאתה הכי מנוסה עם זה,אז לא יש לי אחד כזה עובד,אני אעלה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

purepro אני יכול לומר לך דבר אחד, עם כל הכסף שהשקעת במידה ובאמת השעקת יכלת לקנות מתחכת עמידה מאוד (המלצות?) משהו נחמד כמה ס"מ של עובי גם בנזין לא יפוצך לך את זה ואז תשגר מה שתרצה ואם תרצה אני גם ילווה לך את המרגמה שלי בתנאי שתראה לי שאתה מגיע עד לבנון\עזה\שכנה שלי עם התותח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...