OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OOOHHH MYY mרובה תפוחי אדמה!@@#!@@!!!

Skid

Recommended Posts

• תגובות 343
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח עלק קילה מה אתם נקבות ?

בכול מקרה הצלחתי לעשות את זה עם מיכל חמצן שיפור אדיר בטווח רק יצא טיפה להביור אחרי שהתחמושת עפה

חחחח לא מצאתי תתפוח אדמה זה פירק אותו לאפלפי חתיכות אבל בכול מקרה זה עף רחוקקק ומהר שמעו ווש כזה כמו של שטסים מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח עלק קילה מה אתם נקבות ?

בכול מקרה הצלחתי לעשות את זה עם מיכל חמצן שיפור אדיר בטווח רק יצא טיפה להביור אחרי שהתחמושת עפה

חחחח לא מצאתי תתפוח אדמה זה פירק אותו לאפלפי חתיכות אבל בכול מקרה זה עף רחוקקק ומהר שמעו ווש כזה כמו של שטסים מהר

חחחחח אל תגיד לי שהשתמשת במיכל חמצן ובאיזה סוג של דלק ביחד! אני משער שאתה מפעיל את זה מרחוק נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מה בתכנון:

קודם כל אני קונה את הדברים הבסיסיים שזה הPVC 3 אינטץ באורך של חצי מטר PVC 1.5 אינטץ באורך 90 ס"מ לחץ 70+ (לא פחות מ70) הקונבקטור, יש לי דבק מיוחד לדברים האלה, מצת של מנגל (המו ההוא בסרטון) בהמשך אני יעשה לכפתור הסבה קטנה ויכניס כפתור של טייסים (אלה שמרימים דבר כזה שמגן על הכפתור ואז לוחצים עליו) זה יהיה קצת קשה כי רב הכפתורים האלה זה ON\OFF אבל אני ינסה לקמבן משהו, משקפת פשוטה, ואולי גם נגנוב את המצלמה של אבא ליום אחד ונחבר אותו למשגר נוכל לעשות זומים ולפגוע בכל מיני יצורים חיים בעלי נשמות ונפש שגם ככה ימותו מהטיל הגרעיני שאיראן תשלח עלינו בקרוב, אממ ונראה אולי נקנה גם איזה מהשוק נחבר אותו, והכי יפה זה אם אני יצלח לבנות מעמד מעץ שיתחבר לטרקטורון של אחי (משהו צעצוע חמוד כזה על חשמל) יהיה לי תותח וכל פעם שהשכנה המרגיזה שלי תפעיל שיר של שרית חדד על פול ווליום אני יסע עליה ונפץ לה חלון על הדרך גם תראש. אחרי הבניה (נו מה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מה בתכנון:

קודם כל אני קונה את הדברים הבסיסיים שזה הPVC 3 אינטץ באורך של חצי מטר PVC 1.5 אינטץ באורך 90 ס"מ לחץ 70+ (לא פחות מ70) הקונבקטור, יש לי דבק מיוחד לדברים האלה, מצת של מנגל (המו ההוא בסרטון) בהמשך אני יעשה לכפתור הסבה קטנה ויכניס כפתור של טייסים (אלה שמרימים דבר כזה שמגן על הכפתור ואז לוחצים עליו) זה יהיה קצת קשה כי רב הכפתורים האלה זה ON\OFF אבל אני ינסה לקמבן משהו, משקפת פשוטה, ואולי גם נגנוב את המצלמה של אבא ליום אחד ונחבר אותו למשגר נוכל לעשות זומים ולפגוע בכל מיני יצורים חיים בעלי נשמות ונפש שגם ככה ימותו מהטיל הגרעיני שאיראן תשלח עלינו בקרוב, אממ ונראה אולי נקנה גם איזה מהשוק נחבר אותו, והכי יפה זה אם אני יצלח לבנות מעמד מעץ שיתחבר לטרקטורון של אחי (משהו צעצוע חמוד כזה על חשמל) יהיה לי תותח וכל פעם שהשכנה המרגיזה שלי תפעיל שיר של שרית חדד על פול ווליום אני יסע עליה ונפץ לה חלון על הדרך גם תראש. אחרי הבניה (נו מה)

תצלם גם במהלך הבנייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצתה חשמלית במרחק 50 מטר עם מצלמת ווידו ליד בתוך מיכל פרספקט עם חיזוקים להגנה במקרה של פיצוץ

חח הרג אותי פרספקס למיגון חחח

אם כבר משהו למיגון אז פוליקרבונט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו יענל מה החוכמה שמכינים לך את זה :\ תכין לבד זה כול ההאנה

החוכמה היא שמוכרים צינורות כאלה לפי 5 מטר מינימום.

ותסוג פלסטיק שלא,אפשר לחבר רק בריתוך.[איפה שאני ראיתי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...