תודה לך, נסראללה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לך, נסראללה

barak_11

Recommended Posts

ההתנתקות הונהגה על ידי אריאל בממשלת הליכוד.

והיום אתם מאשימים את השמאל ("אמרנו לכם"?) במהלך כאחראי היחיד לו, לא שיש במה.

מי אשם לדעת הימין? השמאל.

ממשלת הליכוד הכניסה אותנו ללבנון במלחמה לא מתוכננת מספיק טוב שהתוצאות שלה היו החיזבללה שנלחם בנו היום, כ5000 טרוריסטים ששיחררנו מהכלא (פתאום הרעיון לשחרר 1000 בשביל חטוף זה רעיון שמאלני כמובן) והבריחה הבלתי נמנעת שלנו משם עם הזנב בין הרגלים בגלל שנכנסו לשם בלי שום תמיכה מהעולם שבלחצים מדיניים ביחד עם הלחץ של האוכלוסייה (ברובה) שנבע מהאבדות בנפש שהיו חסרות פרופורציה אילצו את ממשלת השמאל אז להוציא אותנו משם.

מי אשם לדעת הימין? רק השמאל כמובן.

טוב זה בגלל שכשהשמאל בשילטון הם מערערים תהרתעה כל כך שיוצאים עלינו במלחמה לעומת זאת כשממשלת ימין בשלטון הם מפחדים ורוצים מו"מ

נכון, ובגלל זה פרצה האינתיפאדה בזמן שהליכוד היה בשלטון, כי הם פשוט שיקשקו מפחד מהימין המאים.

ומתוך 4 או 5 ממשלות ימין בערך, באחת נכנסנו למלחמה, באחת נכנסנו לאינתיפאדה, באחת "ברחנו מעזה" (צעד מפחיד מאוד נכון?)...

ומצד שני בכל מלחמות שכן הונהגו טוב היה השמאל בממשלה (והשאננות שלנו במלחמת יום כיפור לא נבעה משמאלניות או ימניות).

מפתיע שאת זה לא זוכרים כשאומרים שהשמאל קובר את הראש ומוכן לקבל את הטרור.

הפעולה היחידה שביצע הימין במדינה למען ביטחונה היתה של ביבי בראשות הממשלה שטיפל טוב במצב הביטחוני בזמנו, זה הכל.

אני לא אומר שהימין אשם בטרור, כי ברור שהוא לא, אבל זה שרוב רובו של הימין מאמין שהשמאל אשם בטרור זה מפגר ויהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, ובגלל זה פרצה האינתיפאדה בזמן שהליכוד היה בשלטון, כי הם פשוט שיקשקו מפחד מהימין המאים.

האינתיפאדה פרצה בשנת 2000 כברק (עבודה) היה ראש הממשלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)נכון, ובגלל זה פרצה האינתיפאדה בזמן שהליכוד היה בשלטון, כי הם פשוט שיקשקו מפחד מהימין המאים.

ומתוך 4 או 5 ממשלות ימין בערך, נכנסנו למלחמה, באחת נכנסנו לאינתיפאדה, באחת "ברחנו מעזה" (צעד מפחיד מאוד נכון?)...

ב)ומצד שני בכל מלחמות שכן הונהגו טוב היה השמאל בממשלה.

מפתיע שאת זה לא זוכרים כשאומרים שהשמאל קובר את הראש ומוכן לקבל את הטרור.

הפעולה היחידה שביצע הימין במדינה למען ביטחונה היתה של ביבי בראשות הממשלה שטיפל טוב במצב הביטחוני בזמנו, זה הכל.

א)שהאינטיפדה התחילה בימיו של ברק לידיעתך ומה 4\5 ממשלות ימין לימין היו רק 4 ראשי ממשלה וגם כן האחרון בגד בתומכיו ובימין כולו ה"בריחה מעזה" לא נתמכה מימין כמעט לעומת תמיכה רחבה מאוד משמאל כך שזה לא שהימין אשם בהצבעה בכנסת הימין התנגד

ב)נכון נראה לי אתה לא יודע מי היו ראשי הממשלה הימנים נכון? זה היה מנחם בגין(שחתם על הסכם שלום עם מצרים) ויצחק שמיר (שתאמת אין לי מושג מה הוא עשה אבל נראה לי שהוא לא היה הרבה זמן ראש ממשלה למרות שבכנות אין לימושג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א )

אירוע חמור, המכונה "ליל הגילשונים", שבו חדר מחבל המוטס בגילשון לבסיס צה"ל ליד קריית שמונה והרג שישה חיילים ב-25 בנובמבר 1987, סימן, לדעת רבים, את השאננות וחוסר המוכנות של צה"ל. ימים ספורים לאחר מכן פרצה ההתקוממות העממית בשטחים, המכונה האינתיפאדה.
לא הצליח צה"ל להפסיק את האינתיפאדה, אולם הביא להפיכתה משורה של הפגנות עממיות לסדרת התקפות שנשאו אופי צבאי יותר ויותר.

1987, ליכוד, יצחק שמיר.

ב) בקשר למנחם בגין. צודק ההסכם עם מצרים חשוב (לא שאפשר לקרא לזה שלום).

אבל הוא גם הכניס אותנו ללבנון, אז... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א )

לא הצליח צה"ל להפסיק את האינתיפאדה, אולם הביא להפיכתה משורה של הפגנות עממיות לסדרת התקפות שנשאו אופי צבאי יותר ויותר.[/

quote]

1987, ליכוד, יצחק שמיר.

ב) בקשר למנחם בגין. צודק ההסכם עם מצרים חשוב (לא שאפשר לקרא לזה שלום).

אבל הוא גם הכניס אותנו ללבנון, אז... :nixweiss:

אבל בזמנו זה היה בצדק אם אני לא טועה זה היה במלחמת שלום הגליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצדק או לא, הביצוע היה לא מספיק טוב כנראה.

אין לי ספק שלימין כוונות טובות :P

בקשר לעזה, הימין באמת לא תמך באופן מוחלט בפינוי אבל זה לא כאילו שהשמאל הוא זה שהעביר את ההחלטה לבד, רוב המדינה במשאל העם אם אני זוכר נכון ורוב הממשלה תמכה ברעיון.

אבל זה כן השמאל בלבד שאחראי לתוצאה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצדק או לא, הביצוע היה לא מספיק טוב כנראה.

אין לי ספק שלימין כוונות טובות :P

בקשר לעזה, הימין באמת לא תמך באופן מוחלט בפינוי אבל זה לא כאילו שהשמאל הוא זה שהעביר את ההחלטה לבד, רוב המדינה במשאל העם אם אני זוכר נכון ורוב הממשלה תמכה ברעיון.

אבל זה כן השמאל בלבד שאחראי לתוצאה היום.

לא בלבד אבל לרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. אריק שרון הפסיד בכל משאל/הצבעה דמוקרטית שהוא ביצע. אבל הוא פשוט שם זין על הרוב כי הוא היה ראש ממשלה והיה "מותר לו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? כי אני די בטוח שזו לא הפעם הראשונה שהחיזבאללה עובר את הגבול לישראל, תוקף סיור צבאי, הורג חלק מאנשיו וחוטף את השאר ללבנון. ונדמה לי שהתגובה של בפעם הקודמת לא היתה חריפה כל כך. תזכיר לי מי היה ראש הממשלה באותה תקופה?

והיתה גם חדירה של חיזבאללה שבה הותקפו ונהרגו אזרחים. גם אז התגובה היתה חלבית למדי. כלומר זו כבר לא הלחי השניה אלא הלחי השלישית.

בפעם האחרונה זה היה קצת אחרי הנסיגה מלבנון והיה חשד למסחר בסמים בין החיילים ללבנונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. אריק שרון הפסיד בכל משאל/הצבעה דמוקרטית שהוא ביצע. אבל הוא פשוט שם זין על הרוב כי הוא היה ראש ממשלה והיה "מותר לו".

זה נכון למרות שהיה רוב של 60 ומשהו מול 40 ומשהו בכנסת בהצבעה.

אבל בכל מקרה העם היה בעד לדעתי:

על פי סקר שנערך באוניברסיטת תל אביב60% מהציבור כולו תומך בתוכנית, ו-34% מתנגדים לה

אבל אפשר לוותר על הדוגמה הזאת, מדובר בהחלטה שהנהיג אריק ולא שום מפלגה בסופו של דבר.

(ועדיין השמאל אשם בהחלטה של מי שהיה פעיל ליכוד כל חייו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מצפה למאות הרוגים בצד השני לא אומר שזה צריך להיות ככה... וראינו מי הממשלה שהכניסה אותנו ללבנון וסיבכה אותנו לשנים רבות (ממשלת הליכוד כמובן...)

איפה כתבתי משהו על מאות הרוגים? אתה שוב מנסה לתקוף עמדה אותה בכלל לא הצגתי, כשאתה מגלה שאי אפשר להגן על העמדה שלך. עובדה שממשלות שמאל הפנו את הלחי השניה והשלישית, בניגוד להתחייבות מפורשת לפני הנסיגה, לפני שנאלצו להגיב בכח. ואני מדבר אך ורק על תעלולי נסראללה, לא על מאות הקסאמים שהדרום ספק בלי תגובה (פרט להפגזת "מרחבי שיגור" הפתטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מלחמת ששת הימים מהווה הפניית לחי? איך בדיוק עשרות ומאות צבאיים שבוצעו על ידי ממשלות שמאל הן הפניית לחי? ולהזכירך ממשלת שמאל מעולם לא ספגה קסאם אלא רק ממשלות הליכוד וקדימה אבל לא צריך להטריד אותך עם עובדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק מלחמת ששת הימים מהווה הפניית לחי? איך בדיוק עשרות ומאות צבאיים שבוצעו על ידי ממשלות שמאל הן הפניית לחי? ולהזכירך ממשלת שמאל מעולם לא ספגה קסאם אלא רק ממשלות הליכוד וקדימה אבל לא צריך להטריד אותך עם עובדות...

נכון ממשלות שמאל ספגו רק מלחמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...