תודה לך, נסראללה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לך, נסראללה

barak_11

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3275086,00.html

"נפלת קורבן לאשליית "קורי העכביש" של עצמך. עכשיו תלמד מה קורה כשדוחפים אותנו - אפילו את השמאלנים - חזק מדי."

כתבה יפה מאוד, היא פשוט כל כך נכונה לפי דעתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקראו את תגובה 2. תחלאס הוא צודק בהכל חוץ מזה שאנחנו זורקים עליהם פצצות ולא פגר של חתול. כמו שאיזה מגיב שם ענה לו "אנחנו זורקים פצצות של כמה טונאז'..... ההתרעה שלהם גדול יותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא התהפך ולא בטיח, בניגוד למה שחושבים על השמאל אנחנו לא מפנים את הלחי השנייה כאשר מכים אותנו אלא מכים בחזרה ואף מקדימים מכה בדיוק כמו שקרה במלחמת ששת הימים (שפרצה כאשר ממשלת שמאל הייתה בשלטון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? כי אני די בטוח שזו לא הפעם הראשונה שהחיזבאללה עובר את הגבול לישראל, תוקף סיור צבאי, הורג חלק מאנשיו וחוטף את השאר ללבנון. ונדמה לי שהתגובה של בפעם הקודמת לא היתה חריפה כל כך. תזכיר לי מי היה ראש הממשלה באותה תקופה?

והיתה גם חדירה של חיזבאללה שבה הותקפו ונהרגו אזרחים. גם אז התגובה היתה חלבית למדי. כלומר זו כבר לא הלחי השניה אלא הלחי השלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא התהפך ולא בטיח' date=' בניגוד למה שחושבים על השמאל אנחנו לא מפנים את הלחי השנייה כאשר מכים אותנו אלא מכים בחזרה ואף מקדימים מכה בדיוק כמו שקרה במלחמת ששת הימים (שפרצה כאשר ממשלת שמאל הייתה בשלטון).

[/quote']

טוב זה בגלל שכשהשמאל בשילטון הם מערערים תהרתעה כל כך שיוצאים עלינו במלחמה לעומת זאת כשממשלת ימין בשלטון הם מפחדים ורוצים מו"מ ובגלל זה נוצר הפרדוקס הזה של הסכמי שלום בזמן שלטון ימין ומלחמה בעת שלטון שמאל וכן קדימה זה שמאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת ששת הימים הייתה יוזמה של והייתה בעצם מלחמת מנע... איך בדיוק אתה מבין מכך שהשמאל מערער את ההרתעה?! וכרגיל הימנים ימשיכו להאשים את כולם חוץ מאת עצמם, הכי כיף בשבילכם זה להאשים את השמאל והעיקר לא להסתכל במראה או לחשוב לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמת ששת הימים הייתה יוזמה של והייתה בעצם מלחמת מנע... איך בדיוק אתה מבין מכך שהשמאל מערער את ההרתעה?! וכרגיל הימנים ימשיכו להאשים את כולם חוץ מאת עצמם, הכי כיף בשבילכם זה להאשים את השמאל והעיקר לא להסתכל במראה או לחשוב לטווח ארוך.

ואלה אתה צודק רק התבלבלת כתבת ימנים במקום שמאלנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאנחנו מסתכלים במראה טוב מאוד אחרת לא הייתה ביקורת רבה של שמאלנים כלפי שמאלנים אחרים...

כן נכון איזה ביקורת בדיוק?

ומה הימין לא מבקר את עצמו?(ראה ערך התנתקות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...