חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 44 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

כוס עמק עד עכשיו תאמת חשבתי להתגייס כמו שאר המשפחה שלי למשהו איכות אגוז\דובדבן\מטכ''ל\שייטת או משהו שבאמת תורם אבל איך שאני רואה איך שמים זין היום על החיים שלנו כאזרחים או חיילים אני לא מסכים

תראו מזה עושים אלינו אמבושים הורגים לנו 10 חיילים ביום אחד ועוד איזה 10 אזרחים ביומים, חטפו לנו 3 חיילים ופגעו בעוד 20 פצעו אותם, חלק מהם עכשיו בעלי נכות מסוימת וטרואמות נפשיות לכול החיים, פצעו המון אזרחים בסביבות ה100-120 וגם זין עליהם, פגועו לנו ברכוש אזרחי ,מכוניות,בתים,רכוש וברכוש צבאי, טנקים,סטי''ל,מוצבים וגם זה לא שווה כלום

ומה אנחנו עושים בתגובה ? יורים על שטחים פתוחים!

זה נורמלי ? האם כול מה שרשמתי למעלה לא שווה במיוחד חיי ארזחי מדינת לא שווים יותר מחיים של לבנונים שגם ככה רוצים אותנו מתים וחלק גדול מאוד מהם גם נותן לזה יד ?

זה נורמלי ? אני בחלום ? מה אתם חושבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כוס עמק עד עכשיו תאמת חשבתי להתגייס כמו שאר המשפחה שלי למשהו איכות אגוז\דובדבן\מטכ''ל\שייטת או משהו שבאמת תורם אבל איך שאני רואה איך שמים זין היום על החיים שלנו כאזרחים או חיילים אני לא מסכים

תראו מזה עושים אלינו אמבושים הורגים לנו 10 חיילים ביום אחד ועוד איזה 10 אזרחים ביומים, חטפו לנו 3 חיילים ופגעו בעוד 20 פצעו אותם, חלק מהם עכשיו בעלי נכות מסוימת וטרואמות נפשיות לכול החיים, פצעו המון אזרחים בסביבות ה100-120 וגם זין עליהם, פגועו לנו ברכוש אזרחי ,מכוניות,בתים,רכוש וברכוש צבאי, טנקים,סטי''ל,מוצבים וגם זה לא שווה כלום

ומה אנחנו עושים בתגובה ? יורים על שטחים פתוחים!

זה נורמלי ? האם כול מה שרשמתי למעלה לא שווה במיוחד חיי ארזחי מדינת לא שווים יותר מחיים של לבנונים שגם ככה רוצים אותנו מתים וחלק גדול מאוד מהם גם נותן לזה יד ?

זה נורמלי ? אני בחלום ? מה אתם חושבים ?

חלום אחי אתה בחלום צה"ל עושה הרבה, כנראה מחכים שניכנס למלחמה כוללת כדי שנתקוף אותם כמו שצריך וכמו שזה נראה ניכנס למלחמה כוללת בקרוב (72 שעות אומר לכם משהו).

שיבחו את הטיל ברק והוא שווה לתחת.

הטיל עצמו הוא באמת טיל טוב שחבל על הזמן מה שלא פעל זאת המערכת שאמורה לזהות את הטיל ולשגר את הברק נגדו, הברק אפילו לא שוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עדיין כול מדינה אחרת ההיתה משטחת כבר את לבנון וסוריה ומראה לאירן מאיפה משתין הדג

ארה''ב על פגיוע מטומטום כבשה 2 מדינות והרגה למעלה ממליון איש ושיחטה את כול עירק ואפגנטיסטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עדיין כול מדינה אחרת ההיתה משטחת כבר את לבנון וסוריה ומראה לאירן מאיפה משתין הדג

ארה''ב על פגיוע מטומטום כבשה 2 מדינות והרגה למעלה ממליון איש ושיחטה את כול עירק ואפגנטיסטן

אתה באמת חולם :sleep:.

פיגוע מטומטם?

בגללו היא כבשה מדינה אחת וכבר היא מזמן לא תחת כיבוש.

היא לא הרגה מליון איש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגוע איכותי אבל בכול מקרה פיגוע אחד ויחיד לא מצדיק כיבוש של 2 מדינות וכזותי הפצצה מסיבית הם עושים מה שאנחנו היהינו צריכים לעשות

את בגדד הם שיטחו עם האזרחים עם החיילים עם הכול הביאו מפציצים ולא הפסיקו להפיל פצצות יומים שלמים נון סטופ פיקקו תאמא של בגדד והרגו למעלה מ100 אלף איש רק בהפצצה הזותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה חולם?

פיגוע איכותי?זה הפיגוע! הוא מאוד הצדיק את השמדת הטליבן הם לא כבשו אלה שיחררו את הפגניסטן אם אתה לא יודע את זה.

בגלל הפיגוע היא פלשה רק למדינה אחת.

מה שהם הפציצו בבגדד זה בכלל היו משרדי שלטון ומקומות צבאים והסטרטגים הם ממש לא הרגו שם 100 אלף אזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגוע איכותי אבל בכול מקרה פיגוע אחד ויחיד לא מצדיק כיבוש של 2 מדינות וכזותי הפצצה מסיבית הם עושים מה שאנחנו היהינו צריכים לעשות

את בגדד הם שיטחו עם האזרחים עם החיילים עם הכול הביאו מפציצים ולא הפסיקו להפיל פצצות יומים שלמים נון סטופ פיקקו תאמא של בגדד והרגו למעלה מ100 אלף איש רק בהפצצה הזותי

אחי אתה טועה פיגוע אחד ויחיד ועוד בסדר גודל כזה מצדיק כל מתקפה שהיא אחרי הכל אני לא יחכה לפיגוע הבא אני יתקיף עכשיו וככה ימנע פיגועים זה לא משחק שאומרים 3 נסיונות, ובטח לא אחרי שרואים איזה פיגועים הם עושים בשאר העולם.

שוב אתה חולם?

פיגוע איכותי?זה הפיגוע! הוא מאוד הצדיק את השמדת הטליבן הם לא כבשו אלה שיחררו את הפגניסטן אם אתה לא יודע את זה.

בגלל הפיגוע היא פלשה רק למדינה אחת.

מה שהם הפציצו בבגדד זה בכלל היו משרדי שלטון ומקומות צבאים והסטרטגים הם ממש לא הרגו שם 100 אלף אזרחים.

הם הרגו שם מאות אלפים של אזרחים וחיילים אם הייתה רואה תמונות מהטלוויזיה שלהם הייתה רואה איך מעמיסים על משאיות גופות. מה לעשות שעל ארה"ב אף אחד לא יטיל גינוי על ארה"ב בטח לא באו"ם ושאף אחד לא יכול לאיים עליהם הם מעצמה עם כושר התרעה ענק לא כמו שהכושר התרעה שלנו אבד ממזמן בגלל מנהיגים שיודעים לדבר אבל לא לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוווו למה אתה מזיין תשכל למה לעירק הם לא פלשו ? הם פלשו לעירק ואפגניסן עכשיו שיעור חשבון של כיתה א 1+1=2! 2 מדינות !

ומה אכפת לי הפיגוע שהם עשו לא שווה למה שהולך פה רקטות נפולות כמו טיפות גשם באמצע סופת הוריקן נון סטופ יורים פה על טבריה,צפת,שלומי,קריית שמונה,חצור הגליגית,מירון ובקיצור כול הצפון

בנתיים מעל ל120 פצועים ומעל ל10 הרוגים והמון המון רקטות שנופלות פה מזה ?

כזה דבר בטח שמצדיק איזה הפצצה מאסיבית כמו שארה''ב עשו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאוווו למה אתה מזיין תשכל למה לעירק הם לא פלשו ? הם פלשו לעירק ואפגניסן עכשיו שיעור חשבון של כיתה א 1+1=2! 2 מדינות !

ומה אכפת לי הפיגוע שהם עשו לא שווה למה שהולך פה רקטות נפולות כמו טיפות גשם באמצע סופת הוריקן נון סטופ יורים פה על טבריה,צפת,שלומי,קריית שמונה,חצור הגליגית,מירון ובקיצור כול הצפון

בנתיים מעל ל120 פצועים ומעל ל10 הרוגים והמון המון רקטות שנופלות פה מזה ?

כזה דבר בטח שמצדיק איזה הפצצה מאסיבית כמו שארה''ב עשו !

לפי שאתה מדבר תבדוק עובדות.הם פלשו לאפגניסטן בגלל 9/11 ולאירעק מסיבות אחרות.

עכשיו כמה זה 1+0?

פיגוע לא "שווה"? כמה אנשים מתו מכל מה שחיזבללה עושה עכשיו וכמה ב9/11? :kopfpatsch:

הם הרגו שם מאות אלפים של אזרחים וחיילים אם הייתה רואה תמונות מהטלוויזיה שלהם הייתה רואה איך מעמיסים על משאיות גופות. מה לעשות שעל ארה"ב אף אחד לא יטיל גינוי על ארה"ב בטח לא באו"ם ושאף אחד לא יכול לאיים עליהם הם מעצמה עם כושר התרעה ענק לא כמו שהכושר התרעה שלנו אבד ממזמן בגלל מנהיגים שיודעים לדבר אבל לא לעשות.

לא הם לא יותר מ90% מי כל האזרחים שמתו באירעק בזמן המלחמה מתו לא ע"י הצבא האמרקני אלה מפיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיה פה הפגזה של לבנון והפגיזו את ביירות וכל פעילי החיזבאללה בורחים מביירות, עכשיו הם פרוסים בלבנון יש להם פחות קשר אחד עם השני הם לא יודעים מה לעשות הם יכולים לנסות לשגר את הרקטות היותר גדולות יש סיכוי שיצליחו אבל בכל מקרה הסיכוי שצה"ל יאתר אותם בין אם זה לפני השיגור או בזמן השיגור או אחרי הוא יותר גדול ממה שהיה לפני זה, במיוחד שמדובר ברקטות יותר גדולות שלא משגרים מעגלה.

עריכה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3276073,00.html

לפחות נותן תחושת ביטחון, ונקווה שלא רק תחושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ילדים קטנים שחושבים שזה קל לשלוח טיל על ביירות לגמור אותה וסגרנו את העניין, יש שם גם אנשים ולא טרוריסטים.

נמאס כבר מהמצב הזה, צריך להשמיד את החזבאללה כמה שיותר מהר.

וסוריה לא תקפה את , מתה שסוריה תעשה טעות קטנה, סוריה לא יעיזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל ממש לא רוצה שסוריה תעשה טעות היא מעדיפה שסוריה לא תתערב אבל החיים לא תמיד הוגנים.

גם מקודם היו התרעות שישראל פיצצה את דיויזיה 10 של סוריה והם ישר קפצו ואמרו שלא קרה כלום וזה לא נכון כאילו בקטע שלא לערב אותם בכלל, גם סוריה לא רוצה להתערב בהתקפה היחידה שרוצה שהמצב יחמיר הם איראן שמחכים כ"כ שניכנס בסוריה כדי שיוכלו להתקיף אותנו כמו ילדים קטנים, שוב מה שמפחיד זאת מלחמה לא קונבציונלית. אומרים לאיראן אין ולאיראן יש בתחלאס גם אמרו שלחיזבאללה אין נגד חיל הים ועובדה, יש להם.

ד"א עכשיו הודיעו MLRS יורה על מטרות בלבנון ולמי שלא יודע לישראל יש שיפור של MLRS שקצת לפני המטרה הפצצה הופכת למצרר ומפרגגת אותם זה כבר המוני ולא חוקי אבל מי מתייחס לחוקים במלחמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...