חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

m4a1 אתה מתכון ? זה גם אמריקקי

המנוע נכון גרמני אבל המון חלקי חילוף של גנרל מוטרס המרכבה אולי ישראלי אבל כולו מרוכב מחלקים אמריקאים ומנוע גרמני

התבור עדיין לא בהקיף נרחב והגליל והעוזי כבר ממזמן לא בשימוש

מה שהיום משתמשים בו זה כול המאגים לתומכי לחימה,בראט והמון גרסאות שונות של m16 מקוצרים,מקוצצי קנה,קומנדו,עם קנה ארוך שמשמים לצלפים וכ'ו

וקלאצניקובים לרוב היחידות המיוחדות ממה שאני יודע שייטת וסיירת מטכ''ל ודובדבדן משתמשים בקלצאניקובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החיזבללה חטפו 2 חיילים+הרגו 8 חיילים+השמידו 2 טנקים+פצעו 11 ומשם הכל מתחיל...

סתם ככה הם חטפו? וכל השרשרת הזאתי - זה כל מה שהחיזבאללה עשה או שזה סדר האירועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי ועצוב לי נורא לשמוע שאתם מסכימים איתי...ואכן צה''ל חזק אבל כוחו כהשלהיתו.

איזה מקום אנחנו בעולם? 25? עצוב פעם נחשבנו לחזקים.

ובכלל מה לגבי כל אותן הללות על חיל האוויר שלנו? שמשום מה נבחר לטוב ביותר בעולם? עוד שקר....

המיקום שלנו,הגודל שלנו,הכלכלה שלנו,ומס' האחזרים הקטן שלנו...זה מה שגורם לצה''ל להיות בחולשתו.

מה שכן,יש לנו דברים מנחמים רבים,יש לנו בסיס סודי בצה''ל ששם רוב הטכנולגיה הסודית,שלפיכך אסור לנו לדבר עליה בעולם

כדי לא לגרום לבאלגן,יש לנו 2 כורים גרעניים...אחד בפלמחים (זהו לא כור למקור אנרגיה) ואחד בדימונה.

יש לנו יחידות קומנדו יבשתיים ואווירים מהטובים בעולם למשימות אסטרטגיות..אנשי מוסד.

אבל כל זה ואנחנו עדיין חתיכה קטנה בעולם שלא מהווה איום כלפי אף מדינה מבוססת וזה חבל! ועצוב..

כי עם טיפה כוח...היה לנו יותר כבוד מסביב וחיים שקטים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חטפו כדי שנשחרר אסירים, בזמן סיור ירו על שני האמרים של צה"ל טילי נ"ט והרגו 3 חיילים וחטפו 2 טנק רדף אחרי עקבות החוטפים על מנת לחלץ את החטופים ועל על מטען גחון ארבעת חברי המוות נהרגו בזמן שניסו לחלץ את הגופות חייל אחד נהרג הכל ביחד זה 8, צה"ל תקף הם איימו הם התחילו להחזיר אש צה"ל הגביר כוחות הם ירו עד עכשיו 85 קטיושות והגיעו עד צפת ומאיימים שאם נתקוף את ביירות הם ייתקפו את חיפה מידע מודעיני אומר שיש להם לפחו 100 קטיושות שיכולות להגיע לחיפה.

האו"ם גינה אותנו רוסיה וצרפת גינו אותנו בוש הצדיק אותנו. בנתיים בעזה לפני שבוע-שבועיים חטפו חייל והרגו 4 חיילים נדמה לי ועדיין מתקיפים שם בנסיון לחלץ את החייל, הם מציעים לישראל לשחרר חטופים ושרים שאנחנו חטפנו להם ובתמורה הם ישחררו את החטופים, לא מסכימה ועכשיו יש מלחמה וברגעים אלה ממש עוברים לי מעל הבית שוב כולם חמושים עד אפס מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה הם חטפו? וכל השרשרת הזאתי - זה כל מה שהחיזבאללה עשה או שזה סדר האירועים?

כן ככה סתם.

וזאת התוצאה שגרמה למצב הזה.

ובכלל מה לגבי כל אותן הללות על חיל האוויר שלנו? שמשום מה נבחר לטוב ביותר בעולם? עוד שקר....

כן רק תראה את הארסינל של כלי הנשק של חיל האוויר האמרקני ואז תבין מאיפה משתין הדג.

לא25 איפשהו בסביבות הTOP15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי ועצוב לי נורא לשמוע שאתם מסכימים איתי...ואכן צה''ל חזק אבל כוחו כהשלהיתו.

המיקום שלנו,הגודל שלנו,הכלכלה שלנו,ומס' האחזרים הקטן שלנו...זה מה שגורם לצה''ל להיות בחולשתו.

מה שכן,יש לנו דברים מנחמים רבים,יש לנו בסיס סודי בצה''ל ששם רוב הטכנולגיה הסודית,שלפיכך אסור לנו לדבר עליה בעולם

כדי לא לגרום לבאלגן,יש לנו 2 כורים גרעניים...אחד בפלמחים (זהו לא כור למקור אנרגיה) ואחד בדימונה.

יש לנו יחידות קומנדו יבשתיים ואווירים מהטובים בעולם למשימות אסטרטגיות..אנשי מוסד.

אבל כל זה ואנחנו עדיין חתיכה קטנה בעולם שלא מהווה איום כלפי אף מדינה מבוססת וזה חבל! ועצוב..

כי עם טיפה כוח...היה לנו יותר כבוד מסביב וחיים שקטים יותר.

זאת בעיה היינו צריכים מההתחלה לתת לשראל שם של אחד הצבאות החזקים בעולם וזה באמת היה ככה לפני כמה זמן עכשיו כבר לא אחרי שחטפו לנו כמה חיילים, אין מה לומר לישראל יש חזק יחסית ללבנון וסוריה.

ולישראל אולי אין את המטוסים הכי טובים אבל אין מה לומר יש לנו טייסים טובים וזה ממש לא סיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טייסים טובים יש בכל ארץ זה לא שבישראל המזג האוויר מיוחד שהטייסים פורחים פה.

לא מזמן עשו ניסוי בנבאדה של משהו כמו 2-3 מטוסי F22 נגד 15-20 מטוסי F15 תנחשו מה היו התוצאות?

כל הF15 הושמדו וכל טייסים הF15 אמרו שלא ידעו בכלל מאיפה זה בא להם !

אחלה מטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טייסים טובים יש בכל ארץ זה לא שבישראל המזג האוויר מיוחד שהטייסים פורחים פה.

לא מזמן עשו ניסוי בנבאדה של משהו כמו 2-3 מטוסי F22 נגד 15-20 מטוסי F15 תנחשו מה היו התוצאות?

כל הF15 הושמדו וכל טייסים הF15 אמרו שלא ידעו בכלל מאיפה זה בא להם !

אחלה מטוס.

בישראל יש תטייסים הכי טובים בעולם לגבי הניסוי הנ"ל זה לא שה F15 רע זה פשוט הF22 יותר טוב

אם היתה יכולה לפתח לעצמה מטוס הוא היה הרבה יותר טוב מה F15 (מי אמר לביא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טובים?

בגלל אימונים?כולם עושים אותם ויש מדינות שיש להם יותר.

בגלל שכל הזמן הם פעילים )לא שאפשר לקורא לזה ככה באמת כי לרוב זה לצאת לשם ולזרוק כמה פצצות ולחזור)?אז גם צבאות אחרים פעילים בכל העולם.

אם זה לא בגלל הסיבות האלו אז פרט יותר.

הבני זונות האמריקאים לא מסכימים למכור לנו אותו כמו שהגרמנים לא מסכימים למכור לנו mp5

אני קורא לך בן זונה? לא אז תרגיע את הדיבור שלך!

אתה גם כן מדבר כאילו מישהו חייב לך משהו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לנו מספיק לכולם אז יש סינון הכי קפדני שאפשר

לא כמו בארה''ב שיש יותר מטייסים וכול מי שרוצה להיות טייס ויש לו פרופיל 97 עושה קורס ונהיה טייס

אצלנו עושים סינון קפדני מאוד!

כמו כן אצלנו הטייסים כול היופ בפעולות בין אם זה עזה ובין אם זה לבנון כול הזמן יש פעילות והם רק משתפרים מפעם לפעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ניסוי מהסוג הזה שאתה מדבר עליו לא משקף כלום פה אתה צריך להגיע מאחורה כדי לירות בוא נראה בקרב אמיתי מה הF22 עושים מול הפיתון, נכון זה מטוס יותר טוב מהF15 אין פה שאלה בכלל אבל היום גם טילים זה אחד הדברים שמכריעים בקרבות אוויר אוויר.

ואני לא יודע מאיפה שמעת את זה אבל זה לא 2-3 F22 מול 15-20 F15 זה היה 4 מטוסי F22 ו4 מטוסי F15, ואתה יודע מה, אני לא בן אדם פרנואיד או משהו כזה אבל אני לא יתפלא אם הניסוי הזה הוא שיקרי והכל כדי לשווק את הF22 בצורה יותר טובה כדי שצבאות באמת יראות שהוא עדיף על הF15. מה גם ששוב לא תמיד מתבצעים רק קרבות אויר אויר יש לנו טילי ק"א טובים וגם טילי א"א ארוכי טווח.

ואין שום מזג אוויר או משהו כזה פשוט פה אין הרבה כדי לתת לכל אחד אז לפה באמת נכנסים המובחרים באמת ובתור אחד שגר ליד חצור, כל יום יש אימונים של אבל ממש כל יום עולים ומתאמנים.

עריכה:

ל-Blackbird72 תעשה טובה תפסיק להיות ילד קטן זה לא שאתה זה שאחראי על המכירה הוא כמובן לא דיבר אליך\עליך אלה על האמריקאים שאחריים על למי למכור מה אוקי עכשיו אתה רגוע? סוכריה על מקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא לך בן זונה? לא אז תרגיע את הדיבור שלך!

אתה גם כן מדבר כאילו מישהו חייב לך משהו :kopfpatsch:

האמריקאים מוכרים לכול העולם ואחותו בעד כסף את כול הארסנל שלהם ,רובים,טנקים, טילים הכול

אבל לנו מתקדמים בשביל שנכול להגן טוב יותר על המולדת הם לא מסכימים למכור בטענה שאנו משתמשים בהם למטרות לא הומניות

עכשיו להזכירכם האמריקאים במלחמת העולם השנייה שמו זין על היהודים ורואים את זה אפליו בתצלומי אוויר שהמפציצים שלהם העדיפו להפיל פצצות סתם על חיילי אויב ולא להשמיד את התנורים ותאי הגזים שהם ידעו בדיוק מה הולך שם

עקב כך הם כאלה נחמדים עלינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לנו מספיק לכולם אז יש סינון הכי קפדני שאפשר

לא כמו בארה''ב שיש יותר מטייסים וכול מי שרוצה להיות טייס ויש לו פרופיל 97 עושה קורס ונהיה טייס

אצלנו עושים סינון קפדני מאוד!

כמו כן אצלנו הטייסים כול היופ בפעולות בין אם זה עזה ובין אם זה לבנון כול הזמן יש פעילות והם רק משתפרים מפעם לפעם

קפידה?הכל בסופו של דבר אותו דבר:

בודקים בריאות

יכולת

מלמדים

מה שלא תגיד כולם חייבים לעשות את זה!

אמרתי כבר כל הזמן גם לצבאות אחרים יש פעולות.

שמע ניסוי מהסוג הזה שאתה מדבר עליו לא משקף כלום פה אתה צריך להגיע מאחורה כדי לירות בוא נראה בקרב אמיתי מה הF22 עושים מול הפיתון, נכון זה מטוס יותר טוב מהF15 אין פה שאלה בכלל אבל היום גם טילים זה אחד הדברים שמכריעים בקרבות אוויר אוויר.

ואני לא יודע מאיפה שמעת את זה אבל זה לא 2-3 F22 מול 15-20 F15 זה היה 4 מטוסי F22 ו4 מטוסי F15, ואתה יודע מה, אני לא בן אדם פרנואיד או משהו כזה אבל אני לא יתפלא אם הניסוי הזה הוא שיקרי והכל כדי לשווק את הF22 בצורה יותר טובה כדי שצבאות באמת יראות שהוא עדיף על הF15. מה גם ששוב לא תמיד מתבצעים רק קרבות אויר אויר יש לנו טילי ק"א טובים וגם טילי א"א ארוכי טווח.

ואין שום מזג אוויר או משהו כזה פשוט פה אין הרבה כדי לתת לכל אחד אז לפה באמת נכנסים המובחרים באמת ובתור אחד שגר ליד חצור, כל יום יש אימונים של אבל ממש כל יום עולים מטוסים ומתאמנים.

יכול להיות שאתה מדבר על ניסוי אחר-לא חסר כאלו.

שניית אתה כן פרנויד ;)

אתה יודע למה? כי ארה"ב בכלל לא מוכרת את הF22 למדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...