חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

לא חשבת שאם יתקפו אותם הם ישגרו אותם?

יש להם אלפי טילים שמגיעים עד גוש דן אתה לא חושב שזאת בעיה "קטנה" לפחות שצריך איכשהו לפתור אותה קודם?

בישביל זה צריך לירות להם על הטילים האלה יש לנו גם מערכות שמיירטות אותם באויר, אין מה לעשות זאת מלחמה גם לנו יש אלפי טילים. צריך לעשות משהו אי אפשר לשבת ולתת להם להחזיק אותנו בביצים בגלל שלהם יש אלפי טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ענית?וגם אל תחשוב בכלל על זה כי מצבה של גרמניה היה הרבה יותר טוב.

אם תנהוג ככה היא ממש לא תפרח כי היא כולה מבוסס על מדינות העולם.

הרבה יותר טוב ? יחסית למה ? מצבה אחרי המלחמה היה יותר גרוע ממצבה לפני המלחמה אבל גם המצב של רוסיה\בריטניה\צרפת\ארה"ב\... היה יותר טוב לפני המלחמה ביחס לאחרי המלחמה

אתה מוכן לפרוח ככה 6 שנים ואחרי זה ישמידו אותך?

ומה מושמד משהוא השמיד את גרמניה? וואלה הקונספירציות האלא נמעסו עלי אנשים לא מפסיקים לשקר לי חבר שלי אמר לי שהמונדיאל היה בגרמניה השנה איזה נבלה שיקר לי המנייק הרי גרמניה בכלל לא קיימת השמידו אותה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפי טילים זה לא איזה AK47 שאתה יכול לחשוב נו טוב עוד זה כבר משהו "קצת" יותר רציני.

מערכות נגד זה?החץ?אתה חושב שלישראל יש אלפי חצים?התשובה היא לא.

בישביל זה צריך לירות להם על הטילים האלה

נכון אבל זה לא כל כך קל כי אם זה היה כל כך קל לא היו להם את אלפי הטילים לא ככה? ;)

הרבה יותר טוב ? יחסית למה ?

יחסית לישראל כמובן ואני מדבר על אותו זמן שאתה אומר היא "פרחה".

תראה אז גרמניה הייתה מדינה שיכלה לספק ה-כ-ל לאזרחים שלה וגם היו לה בעלות ברית שעזרו במידת הצורך ולישראל אין את זה.ישראל לבד כמדינה לא יכולה לספק הכל לתושבים שלה.

ומה מושמד משהוא השמיד את גרמניה? וואלה הקונספירציות האלא נמעסו עלי אנשים לא מפסיקים לשקר לי חבר שלי אמר לי שהמונדיאל היה בגרמניה השנה איזה נבלה שיקר לי המנייק הרי גרמניה בכלל לא קיימת השמידו אותה

נו באמת קצת להשתמש בשכל לא הורג.אמרתי השמידו אותה להרבה מאוד שנים במובן המדיני,הכלכלי והצבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישביל זה צריך לירות להם על הטילים האלה יש לנו גם מערכות שמיירטות אותם באויר, אין מה לעשות זאת מלחמה גם לנו יש אלפי טילים. צריך לעשות משהו אי אפשר לשבת ולתת להם להחזיק אותנו בביצים בגלל שלהם יש אלפי טילים.

והרי לך הפיתרון - תכתוש למוות כל דבר שחי בדרום לבנון, החל מקו רוחב מסויים. תרים את חיה"א והמון ארטילריה. ובלי שום סנטימנטים - יש תנועה - יש פגז / פצצה.

אולי הם יספיקו לשגר מספר בודד של טילים לפני שלא יישאר שום דבר חי בדרום לבנון.

זה יעלה לא מעט כסף, אבל שווה את החיים של אי אלו ישראלים שעשויים למות מהטילים אח"כ.

כמובן, אח"כ לשמור על הרצועה נקייה מאנשים, ע"י אותה ארטילריה ופצצות (וכמובן, באמצעי צפייה מתקדמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצב של בן ארובה אלה מצב של התראה.אם אתה תתקוף נוכל לתקוף אותך ולהפך.

יענו, הבנים של הארובה?

ארובות קטנות?

כפי שאמרתי, צריך להכנס בהם, לשקם את ההרתעה, אחרת זה ישנה, יחזור. בלי שום ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מאיימים עם טילים ארוכי טווח. אולי שיכנסו בהם כבר שיראו להם על מי לאיים ועל מי לא. אולי כבר שמישהו ילחץ על הכפתור של הפצצות אטום שיש לנו. הגיע הזמן להודיע לעולם ולהם.

כשרה"מ שלך ילחץ, אתה לא תהיה פה. תחשוב על הטווח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה היינו צריכים לעשות את זה קודם עכשיו הם כבר לא מפחדים מאיתנו, הם צוחקים עלינו הם רואים שאנחנו יותר מדברים מעושים אז הם שים עלינו ז**.

עכשיו אם נתקיף ממש חזק או שהם יחליטו להחזיר במתקפה יותר חזק או שהם יתחילו לפחד אבל עדיין ימשיכו להתקיף, ואם הם יבקשו הפסקת אש בכלל הם מפחדים ואז אסור יהיה לתת להם הפסקת אש ולהמשיך להתקיף ורק אחר כך להפסיק כדי שיראו שהנה אנחנו עושים לכם טובה שאנחנו מפסיקים אל תתנו לנו סיבה להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לישראל כמובן ואני מדבר על אותו זמן שאתה אומר היא "פרחה".

תראה אז גרמניה הייתה מדינה שיכלה לספק ה-כ-ל לאזרחים שלה וגם היו לה בעלות ברית שעזרו במידת הצורך ולישראל אין את זה.ישראל לבד כמדינה לא יכולה לספק הכל לתושבים שלה.

תאמין לי שאם נצא למלחמה יהיה לנו כל כך הרבה נפט שנוכל להתקיים בכבוד בזמן המלחמה בדיוק כמו שגרמניה עשו(השתמשו במשאבים של המדינות הכבושות תוך דיכוי יחסי של האוכלוסיה המקומית)ואיזה בני ברית היו לגרמניה בדיוק? צרפת?(אחרי הכיבוש :lol:) ברה"מ?(שבסך הכל חתמה על שלום זמני והתנגדה למשטר הנאצי בגלל שהם דגלו באידאולוגיה קמוניסטית :screwy:)

ארה"ב עוזרת לנו הרבה יותר ממה ששני המדינות האלו עזרו לגרמניה

נו באמת קצת להשתמש בשכל לא הורג.אמרתי השמידו אותה להרבה מאוד שנים במובן המדיני,הכלכלי והצבאי.

לא אמרת "אתה מוכן לפרוח ככה 6 שנים ואחרי זה ישמידו אותך?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאם נצא למלחמה יהיה לנו כל כך הרבה נפט שנוכל להתקיים בכבוד בזמן המלחמה בדיוק כמו שגרמניה עשו(השתמשו במשאבים של המדינות הכבושות תוך דיכוי יחסי של האוכלוסיה המקומית)ואיזה בני ברית היו לגרמניה בדיוק? צרפת?(אחרי הכיבוש ) ברה"מ?(שבסך הכל חתמה על שלום זמני והתנגדה למשטר הנאצי בגלל שהם דגלו באידאולוגיה קמוניסטית )

ארה"ב עוזרת לנו הרבה יותר ממה ששני המדינות האלו עזרו לגרמניה

מה גורם לך לחשוב שבמצב כזה ארה"ב תעזור לישראל?כי היא לא הולכת לעשות את זה.מי עזר לה?איטליה ויפן.

ומה גורם לך לשוב שבכלל תוכל להשתלט על כל המדינות האלו להזכירך יש להם צבאות שביחד זה כמה מיליונים+נשק מתקדם יחסית+.

לא אמרת "אתה מוכן לפרוח ככה 6 שנים ואחרי זה ישמידו אותך?"

נכון,במובן שאמרתי לפני רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה מדינות אתם מדברים... אבל לכתוש כל מה שחי בסוריה, וכל מה שחי בדרום לבנון נראה לי סביר לחלוטין - ומחיר נכון על מה שקורה כאן...

(לשתי הנ"ל, אין משהו שניתן לקרוא לו ממש "צבא" במלוא מובן המילה)

די למחדל ! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שבמצב כזה ארה"ב תעזור לישראל?כי היא לא הולכת לעשות את זה.מי עזר לה?איטליה ויפן.

ומה גורם לך לשוב שבכלל תוכל להשתלט על כל המדינות האלו להזכירך יש להם צבאות שביחד זה כמה מיליונים+נשק מתקדם יחסית+.

שכחתי מיפן אתה צודק בקשר לזה :-X

עכשיו תשים לב שבכל המלחמות שהיו לישראל עד עכשיו ניצחה למרות שברובן היתה בנחיתות טכנולוגית ובכולם היא היתה בנחיתות מספרית

ארה"ב תתמוך בישראל כי בארה"ב יש לובי חזק מאוד בתמיכה בישראל מה גם שיש שם תונועות ענקיות של נוצרים ויהודים שתומכים בישראל

ואחרי הכל אני חושב שכדאי לקחת תסיכון הזה ולפטור תסיכסוך הזה לכמה עשרות שנים טובות ואולי גם בד בבד גם שטח יגדל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...