חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיזבאללה: חטפנו שני חיילים; חילופי אש בגבול הצפון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 765
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי ככה זה בסימן 2, אבל יש ב סימן 4 המרווח גחון יותר גבוהה, ויש הממממממ, הבדל של כמה מאות סוסים,

אז כנראה שאתה לא מכיר את הסימן 4 דיי טוב.

תגיד לי מה אתה מבלבל את המוח? מה הקשר לגובה הגחון ולרמת החוזק שלו? למיגון גחון אין שום חוכמה זה הכל משחק של עובי השיריון והעובי של סימן 4 לא עבה בהרבה. אם תוכל לאמץ את הזיכרון שלך כבר קרה של סימן 3 עלה ברצועה על מטענים שחיסלו אותו והוא כמעט זהה ל4 במבנה התובה.

ההבדל של הכמה מאוד סוסים זה 300 כ"ס הבדל ליתר דיוק.

וכנראה שאני דיי מכיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

כשיש לך מרווח גחון גדול יותר אתה יכול להוסיף פלטת גחון כבדה יותר בלי לפגוע בעבירות.

התובה של הסימן 4 יותר ארוכה ויותר גבוהה משל 3, באחוז רציני, אין שום בסיס להשוואה בניהם,

וחבל שאתה צעיר, ההבדל הוא 600 כ"ס.

אין לך מושג מזה סימן 4, עד שלא מתפעלים אותו אי אפשר לתפוס את היכולות שלו, הוא דור חדש לגמרי במחינות מיגון ושרידות צוות, הוא טנק המערכה הכבד בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין שום טנק לא יעמוד במטען של 200 קילו חומר נפץ!

תתפלא

טוב... צעיר... איזה מחזור אתה?

בקשר לכ"ס התבלבלתי בין סימן 3 ל2 מבחינת הכ"ס... לא משנה... השעה מאוחרת מידי לויכוחים טיפשיים כאלה.

אה התבלבלת, אוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שיכור? אתה יודע מה עושים250 גרם חומר נפץ תקני כמו RDX או TNT שיש בשפע לחיזבלה ?

זה מעיף קיר בטון בעובי של 40-30 סניטמיטר

קילו של זה יכול לשפץ שכונה

כפול 200 זה פשוט מאוד מעיף קיבנימיט את כול הטנק לשמיים

עכשיו בו נגיד שגם הטנק עשוי מפלדה בעובי של 10 מטר עם חיזוקים ההדף של הפיצוץ מכסח את כול מי שבפנים ובסיביבה הדף מכזה מטען מוביל לקריסת ריאות ודימומים פניימים ומוות מהיר

קיצר לא היה לאף אחד סיכוי מול כזה מטען

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

כשיש לך מרווח גחון גדול יותר אתה יכול להוסיף פלטת גחון כבדה יותר בלי לפגוע בעבירות.

התובה של הסימן 4 יותר ארוכה ויותר גבוהה משל 3, באחוז רציני, אין שום בסיס להשוואה בניהם,

וחבל שאתה צעיר, ההבדל הוא 600 כ"ס.

אין לך מושג מזה סימן 4, עד שלא מתפעלים אותו אי אפשר לתפוס את היכולות שלו, הוא דור חדש לגמרי במחינות מיגון ושרידות צוות, הוא טנק המערכה הכבד בעולם.

ילד בן כמה אתה שאתה מדבר ככה עם כולם?

קיצר לא היה לאף אחד סיכוי מול כזה מטען

חוץ ממרכבה סימן 4 שהיא החברה שלו שיודעת לרכוב :lol:

הוא הכי כבד?בטח לא שמעת על הM1A2 ששוקל 68.7 טונות והמרכבה סימן 4 שוקל "רק" 65 טון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל שנמאס לי מהויכוח הטיפשי והמטומטם שלכם, החלטתי לחשוף שאני מכיר את אחד החיילים שעוד לא פורסם שמם.

אז לכו תעשו תחרות השתנה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...