מחשב מתחמם ונתקע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מתחמם ונתקע

uzana2004

Recommended Posts

שלום לכולם..

הבעיה היא ככה:

כאשר אני משכיב את המחשב אז הוא לא נתקע אך כאשר הוא עומד רגיל הוא נתקע,מה שגורם לי להבין שהמאוורר לא מהודק למעבד...

האם יש דרך להדק את המאוורר למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חובה שהוא לא מהודק.

יכול להיות אבק ועוד...

ממליץ לפרק לנקות אבק ולרענן משחה, כל זאת כמובן אחרי בדיקה של טמפרטורות. (למרות שלהזיק זה לא ואבלי שום קשר טוב לעשות את זה מדי כמה חודשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

·._.·´‾ link=topic=191002.msg1663510#msg1663510 date=1152607497]

לא חובה שהוא לא מהודק.

יכול להיות אבק ועוד...

ממליץ לפרק לנקות אבק ולרענן משחה, כל זאת כמובן אחרי בדיקה של טמפרטורות. (למרות שלהזיק זה לא ואבלי שום קשר טוב לעשות את זה מדי כמה חודשים)

הטמפרטורה היא 57 מעלות...מעבד פרסקוט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שהביוס תורם כמה מעלות.

בכל מקרה קשה לי להאמין שבגלל הטמפרטורה הזו המחשב קופא.

בכל מקרה לנקות אבק ולרענן משחה לא יזיק. (מכל המחשב "על הדרך" גם כרטיס מסך....)

במידה וזה לא יעזור נחשוב על דברים נוספים למרות שוב, לא נראה לי שזה בגלל הטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שהמחשב נתקע רק במשחקים, ושאם אתה משקיב אותו אז הבעיה נעלמת, נכון?! זה יכול להיות המון דברים:

• כרטיס מסך - כאשר אתה משחק המעבד שלו עובד ומתאמץ, לכן הוא מתחמם, אם יש לו מאוורר תבדוק שהוא תקין.
  • יכול להיות שזה מעבד אם כן ממליץ להחיף מאוורר ויחידת קירור שלו (בנינו 4 Prescot 3.2 Ghz במצב הרגיל שלו לא עולה על 30 מעלות) זה בכלל לא אומר שאתה חייב לעשות משהו כזה, אבל לקרר אותו קצת יותר טוב תמיד כדאי.
  • עכשיו מה קורה אם אוורור המארז, יכול מעוד להיות שהחומרה פשות מתבשלת בתוך החום שפולטת. תבדוק את המאווררים של המארז אם יש ואיך עובדים. כדאי מעוד שיהיה לפחות מאוורר אחד על שפנה קדמית ואחורית, שאחד מהם מחניס אוויר והשני מוציא. אם אין שם מאווררים בכלל מומלץ להוסיף.

תבדוק מה קורה שם וספר לנו

דרך אגב 57 מעלות לPRESCOT זה לא הרבה. יש לי Celeron D 310 Prescot 2.4 Ghz בלי לעשות שום דבר, כלומר עבודה פשוטה ב Windows XP, כמו OFFICE וכאלה - הטפרטורה שלו נעה בין 70-74 מעלות אם מאוורר מקורי של . כדוגמה בשבילך התקנתי עליו מאוורר של Zalman CNPS9500 LED והטמפרטורה ירדה ל 39-42 מעלות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשבים שכל זרימת האוויר שלהם מכוונת עפ"י המצב של המארז. נתקלתי בזה כשפירמתטי לחבר מחשב וכשהוא ניסה

לשים אותו על הצד כי לא היה לו מקום - מיד התחילו מסכים כחולים וכשהשכבנו אותו הוא עבד ללא כל בעייה (עד עצם היום הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...