איטליה אלופת גביע העולם 2006! - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטליה אלופת גביע העולם 2006!

Rhx

Recommended Posts

טוב, כפי שהרבה שיערו, מטראצי אמר דברים מאוד אישיים על אמו ואחותו של זידאן, וחזר על זה כמה וכמה פעמים עד שזידאן התעצבן.

לינק לכתבה:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/939173

או או, איזה אמא יש לזידאן, היא רוצה את הביצים של מטראצי על מגש.

זינדין זידאן דיבר לראשונה על התקרית עם מטראצי: "הוא אמר דברים אישיים על אימי ואחותי", והתנצל: "אני מבקש סליחה מכל הילדים שראו את זה". פיפ"א שוקלת לקחת מזיזו את כדור הזהב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי על פרסים כאלה לא מחליטים ברגע האחרון ... כל ההכנות וכל הסידורים כבר סודרו כדי לתת לו את הפרס בתום המונדיאל, הם ממש לא ציפו שכזה דבר יקרה וכנראה היה מאוחר מידי לבטל את הפרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם אם לך היו קוראים טרוריסט לא היית יושב בשקט. במיוחד שאתה ממוצא שיכול להיות רגיש לדבר.

הייתי מבליג ... יותר מידי היה מונח על כף המאוזניים כדי לעשות שטות כזאת ולסכן הכל , כמו שקרה לבסוף

אתה יודע מה ? אם זה היה רק דחיפה במקום אחר בזמן אחר היתי תומך בו אבל כמו שאמרו זו היתה מכה רצינית שאין לה מקום בספורט כזה ובטח לא במונדיאל מול מאות מיליוני צופים עם עשרות מצלמות כשכל כך הרבה מונח על המאזניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם ואם ואם ואם לסבתא שלי היו גלגלים ? אז היא היית עושה 0-100 ב3.4 שניות ומראה לכל הערסים מה הסוברו טורבו שלהם שווה

זה כמו שאני נוסע בכביש ומישהו חותך אותי אז אני יכול להיות "צודק" ולהכנס בו כאילו לא ראיתי אותו ושהוא ישלם ויסבול כי הוא אשם או שאני יכול להיות חכם ולחסוך לי את כל הבלגן הזה עם הביטוח

אל תרדו לרמה ילדותית ומפגרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...