איטליה אלופת גביע העולם 2006! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטליה אלופת גביע העולם 2006!

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי, הולכים לחגוג על הדבר הזה באינטרנט..

אגב, אני בטוח שמטראצי אמר לו משהו מלוכלך, זידאן ככה לא מתעצבן..

ידוע שמטראצי שחקן מלוכלך.(http://www.youtube.com/watch?v=7HblsV-urHg&search=Materazzi)

אגב, שאני חושב על זה שוב...כדור הזהב מגיע לקרבנו(למרות שהוא יסתפק בגביע העולם), ללא ספק...אני מתחיל לחשוב שזה באמת מרחמים, קרבנו שיחק

יותר טוב מזידאן לכל אורך המונדיאל, אבל ההבדל ביניהם הוא שזידאן מחזיק את כל הנבחרת על הגב שלו, הוא הסמל

של צרפת...לא יודע באמת, אבל מה שכן - הגיע לו הגביע בין זה לזה.

זידאן השחקן המצטיין של המונדיאל הזה, פיפ"א שמו את הנגיחה בצד, ונתנו לו את הגביע האחרון לפרישה.

http://one.co.il/Cat/Articles/Article.aspx?id=78622&tableid=100

שמת לב שכתבת פעמיים "קרבנו" במקום "קנברו"? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ה מה קרה צרפת אכלה אותה

או ה מה קרה צרפת אכלה אותה

:funn: :funn: :funn: :funn: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :funn: :funn: :funn: :funn: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1:

המונדיאל היה משעמם אבל סך הכל לא רציתי שאירן או גרמניה או צרפת יזכו

וזה מה שקרה

כל כך שמחתי ליראות את צרפת מפסידה ואת זידאן נידפק לעולמים ביגלל הנגיחה >:D >:D >:D

אני אולי לא שרוף על כדורגל אבל המישחק האחרון מאוד שימח אותי

חוץ מיזה אני רוצה לישאול על הבלגן באיטליה

דיברו על זה קצת אבל לא הבנתי מה קרה בכדורגל באיטליה

מישהו יכול להסביר בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסרטונים האלה נראה שמטראצי הוא בכלל מחסל ראשי במאפיה האיטלקית ! הרי זה היה ידוע שזידאן מחזיק את כל צרפת על כתפיו ואם הם יוציאו אותו מהמשחק אז זה יפגע אנושות בחוזק של הצרפתים (וכך היה) ובגלל שאם הוא היה נותן לו עוד אחת מבעיטות הקרטה שלו זה היה יכול להיות חשוד מידי כחיסול ממוקד מה גם שהוא היה מקבל אדום אז הוא הלך על חיסול שקט וישב לו על העצבים כל המשחק בכוונה !!! עד שזידאן התפרץ עליו

תשכחו מגולים תשכחו מטקטיקה במלחמה כמו במלחמה הדבר הבא בכדור-רגל הוא

לוחמה פ ס י כ ו ל ו ג י ת ! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחמה פסיכולוגית היא כבר חלק בילטי נפרד מהמלחמות של היום רק תפתח את הטלוויזיה ותראה מה קורה בארץ הפלסטינים בוכים לכל העולם כמה אכזרית וכמה הם כלבלבים קטנים וחמודים שרק רוצים שלום ושקט... ובגלל שכל העולם קונה את הסיפור הזה לא יכולה להגן על עצמה באמת עם כל היכולת

זה הרי ברור שמטראצי עיצבן איכשהו את זידאן וזה בכלל לא בידיוני אם הוא באמת ניסה בכוונה להוציא אותו מכליו

זה דברים שקורים כל הזמן בספורט כמו כישרון המשחק המעולה של שחקנים שנופלים כל פעם ששחקן יריב מלטף אותם (ע"ע גמר 2006 איטליה - צרפת - הפנדל)

יש הרבה יותר מרק כדור-רגל במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...