איטליה אלופת גביע העולם 2006! - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטליה אלופת גביע העולם 2006!

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה מי הוא בכלל? מה הוא עשה? למה הוא ראוי לתואר "אלוהים של הכדורגל", אני אתן לך רמז הוא לא.

כל המשחק שלו זה קצת טכניקה ורצף של פוקסים רוויי מזל... ובלי קשר הוא טמבל לדעתי. אבל אולי אין מה להתייחס אל הדעה שלי כל כך, בכל זאת אני שונא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מי שפוסל בנאדם על פי היותו צרפתי ו/או ערבי הוא אידיוט.

זידאן בנאדם רע ואידיוט, עם זה אני מסכים, אבל לא בגלל הסיבות האלה.

לכו תדעו מה האיטלקי אמר לו, יכול להיות שהוא חימם אותו בטירוף (סליחה, האיטלקים הקדושים ובמיוחד הספציפי שידוע בתור אחד שאוהב לחמם, בוודאי שלא עשו כלום, נכון?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הוא חימם אותו אז ? זה חלק מהמשחק ! להוציא את השחקן היריב מהריכוז , הוא עשה את זה ועובדה שהוא הצליח

LOL ITALY FANBOY!

לך תגור שם...

ואם אתה שונא בנאדם רק כי הוא מארץ אחרת... (למשל ערבי) אז אתה סתם FS

האמת שיש לי שורשים איטלקים וזו ארץ יפיפייה ונהדרת אבל אני ציוני ומה לעשות שאני לא אוהב ערבים (ע"ע הכותרות היום) ומה לעשות שצרפתים מצודדים בצד הערבי בגלל שהערבים תופסים אותם בביצים

חוץ מזה זה נאמר יותר בלשון צינית אבל WHAT-EVER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפריד בין שני המעשים וחומרתם אם זה מוסרי או ספורטיבי

מה שהאיטלקי עשה זה אולי לא מוסרי אבל כמו שאמרתי זה חלק מהמשחק ואילו מה שזידאן עשה הוא עברה לא ספורטיבית בעליל !. זה היה יכול לגרום גם נזק הרבה יותר גדול מסתם כרטיס אדום ולכן מגיע לו על זה את כל חומרת העונש , מעבר לכך זידאן התנהג בצורה ילדותית כשהוא נגרר לכך וגרם פגיעה אנושה במורל של הצרפתים בדיוק בשיאו של גמר המונידאל וזה הנקודה פה מעבר לזה שהוא עוד פרש והרס את כל המוניטין שהוא צבר

זה מה שאני חושב על מה שהיה ולא משנה איזה צד היה איפה , אם זה היה ההפך היתי כועס על האיטלקי בדיוק כמו שהרבה צרפתים כועסים על זידאן

אבל עדיין כמו שכתבתי ההשואה היא מעבר לפאול פשוט אלה גם כל מה שמסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשימו לב, זידאן יכל לפגוע במטראצי פגיעה אמיתית, לא סתם נפילה על הרצפה. הוא באמת יכל להפגע מהדרך והצורה והמיקום שבו זידאן בחר לנגוח בו[כנראה יש לו ניסיון בזה]...

לא נראה לי שזה היה שווה את זה אם מטראצי היה מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להפריד בין שני המעשים וחומרתם אם זה מוסרי או ספורטיבי

מה שהאיטלקי עשה זה אולי לא מוסרי אבל כמו שאמרתי זה חלק מהמשחק ואילו מה שזידאן עשה הוא עברה לא ספורטיבית בעליל !. זה היה יכול לגרום גם נזק הרבה יותר גדול מסתם כרטיס אדום ולכן מגיע לו על זה את כל חומרת העונש , מעבר לכך זידאן התנהג בצורה ילדותית כשהוא נגרר לכך וגרם פגיעה אנושה במורל של הצרפתים בדיוק בשיאו של גמר המונידאל וזה הנקודה פה מעבר לזה שהוא עוד פרש והרס את כל המוניטין שהוא צבר

זה מה שאני חושב על מה שהיה ולא משנה איזה צד היה איפה , אם זה היה ההפך היתי כועס על האיטלקי בדיוק כמו שהרבה צרפתים כועסים על זידאן

אבל עדיין כמו שכתבתי ההשואה היא מעבר לפאול פשוט אלה גם כל מה שמסביב

אני בטוח שגם אם לך היו קוראים טרוריסט לא היית יושב בשקט. במיוחד שאתה ממוצא שיכול להיות רגיש לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...