מנסה להתקין לינוקס אך ללא הצלחה - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להתקין לינוקס אך ללא הצלחה

patrik

Recommended Posts

סעמק, תפסת אותי :-\

סתאאם, אני מאד אוהב את רק לא את ההתקנה המצועצעת שלה, הסיבה היחידה שעברתי לARCH היא העדכניות והקלות ביצירת חבילות, לא יותר מזה

ג'נטו היה לי איזה שבוע שמתוכנו יומיים היו קימפולים ועוד יום היה להגדיר את הכל שיעבוד, צריך להעיף את הדבר הזה מהחתימה שלי :-X

עריכה: קרפעדייי, עזובתך, ARCH לא יציבה בגרוש F:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להשתמש בהתקנה הטקסטואלית של , ליצור חבילות גם די פשוט, ולא בעיה להשיג חבילות עדכניות למה שצריך גם באובונטו. אבל ברור שתמיד צריך את האליטיסטים שירגישו מעל וכשמשהו הופך לפופלרי הם חייבים למצוא משהו יותר מסובך/קשה/פחות משתמשים בו (זה בסדר, זה כמו משבר גיל העמידה שיש לאנשים). בסוף אתה מבין שמערכת הפעלה נועדה לעזור לך לעשות דברים אחרים במקום כל היום להתעסק בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Arch , a lightweight and flexible distribution that tries to Keep It Simple.

הממ, בסופו של דבר, אתה הפאן בוי היחידי פה, אתה זה שדבוק להפצה אחת ולא מנסה אחרות בטענה "שכל היום צריך להתעסק עם זה בשביל שזה יעבוד"

:P קיצר, בואו נסיים את זה פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש נגרר לאוף-טופיק מלעזור למישהו... לא קריטי, זה בסדר, כל אחד ומה שעושה לו את זה, באמת...

אני גם מבין אתכם :)

גם הקטע של לנסות, זה כבר הרבה התעסקות מעבר למה שצריך (חבל שעוד אין משהו פופלרי שעובד כמו , אזי שאתה מוריד מהאתר של המוצר מה שאתה רוצה הכי עדכני והוא עובד בלי בעיות :) )....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל כל ה 10 תוכנית שיש לי ומתעדכנות פעם ב, אני מסתפק בזה.. בלינוקס כל חבילה מתעדכנת בקצב מסחרר מדי וגם יש איזה מיליון חבילות שמותקנות ברגיל ואני לא משתמש (אבל שוב אין צורך להגרר לוויכוח, זה עניין של השקפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לעבור לעץ עדכון 'יציב' יותר...

ועד שלא תנסה הפצות אחרות חוץ מאובנטו אין לך שום זכות לקרוא לאף אחד פאנבוי של הפצה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...