פרוייקט מחשב ברכב***done**** - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב ברכב***done****

miki26

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בקרוב יראה תוצאות סופיות ותראו שהכל לפי התכנון

לא התחלתי שום פרוייקט לפני שמדדתי והחלטתי היכן ישב כל דבר ברכב...וכבר יש לי מקלדת מיני וטרקינג בול!!

אבל אני דיי תקוע כי אני צריך לעבוד עם הציר הגמיש של הדרמל של WOLF ומה שקרה שכל הכבל הפנימי של הציר יצא החוצה ואני יודע לאן הוא מתחבר בצד המקדחה אבל לא בצד הקודח אז לכל הדרמלאים למיניהם ובייחוד קטשופ אני צריך עזרה לאן הולך החלק הקדמי של הציר??(אולי אם הוא התנתק הצד של סוף הציר אין אפשרות להחזיר ואז זה התקלקל ואני הולך להום סנטר עם מחבט וצעקות :bash:)אני אתן תמונה של המצב להבנה טובה...

תמונה ראשונה-כל הציר בחוץ!pict00303vm.jpg

תמונה שניה החלק שמתחבר למקדחה אותו אני יודע לחבר ואין בעייה:

pict00323ee.jpg

תמונה אחרונה החלק הרחוק מהמקדחה אותו אין לי מושג לאן ואיך לחבר או שאולי זה אומר שהוא הרוס(הדרמל רק ניקנה ובקושי שומש)

pict00331vh.jpg

אני אודה על העזרה המהירה ובבקשה רק מי שמבין ומתורגל כבר עם דרמל וציר גמיש ואפשר לחסוך את העצות הטריויאליות כמו :"תנסה לחבר בקצה ,תבריג את מה שברור שצריך להבריג וכו' ",כי אתם יכולים להיות בטוחים שניסיתי הכל וכנראה הפתרון לא כל כך פשוט(או שוב אולי זה בכלל שבור)

אז בנתיים הפרוייקט תקוע :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

ה"חוט" הזה יושב בתוך הצינור, וכמו שאתה רואה, הוא פריק

תשחיל את החוט לצינור, אין צורך לדחוף "עד הסוף" - עדיין

כאשר יש לך קצה , הכנס אותו לתפסנית של הדרמל, ותהדק אותו כמו כל ראש אחר,

תצמיד את בית ההברגה לדרמל עצמו (ושאר החוט "ידחף" עד לסוף, כלומר, לבית בקצה השני)

לאחר שקיבעת את הצד הזה, נעבור לצד הבא

הכנס לפוטר את הראש המיועד, שים לב, יש חור בידית שאתה מחזיק בה, דחוף לשם עוד ראש, כדי ש"יתקע" את הכבל ולא יתן לו להסתובב

קבע את הראש הרצוי בפוטר בעזרת המפתח, הוצא את הכלי שנעלת איתו את הידית

אם משהו לא הולך לך, תסביר מה, ותמונה של אותו שלב תעזור (ע"מ לבדוק שבאמת העסק לא תקול)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

140 ש"ח

אז ככה

ה"חוט" הזה יושב בתוך הצינור, וכמו שאתה רואה, הוא פריק

תשחיל את החוט לצינור, אין צורך לדחוף "עד הסוף" - עדיין

כאשר יש לך קצה , הכנס אותו לתפסנית של הדרמל, ותהדק אותו כמו כל ראש אחר,

תצמיד את בית ההברגה לדרמל עצמו (ושאר החוט "ידחף" עד לסוף, כלומר, לבית בקצה השני)

לאחר שקיבעת את הצד הזה, נעבור לצד הבא

הכנס לפוטר את הראש המיועד, שים לב, יש חור בידית שאתה מחזיק בה, דחוף לשם עוד ראש, כדי ש"יתקע" את הכבל ולא יתן לו להסתובב

קבע את הראש הרצוי בפוטר בעזרת המפתח, הוצא את הכלי שנעלת איתו את הידית

אם משהו לא הולך לך, תסביר מה, ותמונה של אותו שלב תעזור (ע"מ לבדוק שבאמת העסק לא תקול)

בהצלחה

את הדברים האלה ניסיתי כבר בהתחלה כנראה שהציר מקולקל ואני אלך לממש את האחריות בהום סנטר(ובטוח שצריך לצפות לבעיות מהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני לא חושב שמשהו תופס את הציר בצד של הפוטר אני שומע את הציר מסתובב בתוך הצינור ומרגיש אותו מסתובב אבל אין לינק בינו לבין מה שתופס את ראש המקדחה(פעם יצא למישהו החוט הפנימי מהצד של הפוטר?-כי נראה לי שאם הוא יוצא משם אז משהו שם שבור )ביום שקניתי אותו לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד על הציר וזה עבד כמה רגעים ואז לא היה קשר בין הציר לראש ופתחתי את הצינור וכל הציר יצא ומאז זה לא עובד..

זה חייב להיות שבור כי אני לא מבין למה קצה הציר אמור להתחבר בצד הפוטר פשוט אין מה שייתפוס אותו ויהיה אפשר מבחוץ לחזק את התפיסה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוולף (לפחות אצלי) שום דבר לא תופס את החוט מהצד של הפוטר

צריך לתת לו "דחיפה קטנה" כדי שיתפס בצד של הידית (שיהיה לינק, יש מעין מגרעת שהוא צריך להכנס אליה)

נגיד והוא נכנס

אין בעיה להבריג את הציר לדרמל עצמו? (כלומר, הוא לא מתנגד לחיבור?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציר מתחבר לדרמל וגם עובד ללא בעיות הבעיה זה אולי המגרעת אולי היא שבורה כי ניסיתי להכניס בכל קונפיגורציה אפשרית ואין לינק גם איך בדיוק אני דוחף את הציר לכוון הידית אחרי שכבר הכנסתי אותו בצד של הדרמל?

עדכון

כנראה הכנסתי בצד של הדרמל את הציר עמוק מידי והוא לא הגיע למגרעת בידית ובסוף הכנסתי רק את הקצה הקטן של הציר לדרמל ועכשיו כנראה הוא מגיע לידית כי הראש מסתובב כנראה זו היתה הבעיה תודה על העזרה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

התעוררה בעיה נוספת

קניתי מתאם לדיסק 2.5 והדיסק לא מזוהה ע"י המחשב -האם יש איזשהו משהו שצריך להגדיר בביוס של מחשבים 3 שיקלטו דיסקים כאלה(אפילו שהמתאם מקבל כניסת IDE רגילה אז זה ממש מוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...