פרוייקט מחשב ברכב***done**** - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב ברכב***done****

miki26

Recommended Posts

לקרוא את כל התרד ייקח הרבה זמן חוץ מזה שקראתי אותו אבל את כל המידע הבאמת איכותי ושימושי מצאתי ב MP3CAR שם יש באמת אנשים שמבינים בתחום...

ומשם לקחתי את המדריך היותר מוצלח

http://tidder.rudyatek.com/lcd/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמינו לי חברה עברתי גיהינום כדי להשיג אותו !!!בזמנו הוא נימכר בבג ב 300 ש"ח אך היום לצערי אין להשיג

עברתי על הרבה מדריכים ברשת כולם מבלבלים בקרוב אני אתן מדריך בדיוק צעד אחרי צעד אם עובדים לפיו זה חייב לצאת בנוסף לא כל כרטיס מסך יתאים למען האמת חלק קטן מהם מתאים ולמי שהזכיר אז המוד הזה רב הסיכויים שלא יתפוס ביציאה של לפטופ

מי שיש לא שאלות ממש ספציפייות על המוד עצמו של ה PSONE ישלח לי בפרטי...

תוכל לפרט פה בבקשה לפי מה יודעים איזה כרטיס מסך מתאים ואיזה לא?

כמו כן, תוכל בבקשה למדוד עבורי את רוחב המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטשופ רוחב המסך (רק פנל הLCD) הוא 10.5 ס"מ והפנל שנראה תחת הפלסטיק זה 10.2

צריך 2 תנאים לכרטיס המסך

1. CLOCK נמוך(אפשרות לP.C נמוך)

2. אפשרות של COMPOSSITE SYNCH .

איך יודעים אם יש את זה לכרטיס מסך?

מתקינים POWER STRIP ורואים אם האפשרות של CSYNCH מבוטלת ועד לאן יש אפשרות להוריד את ה CLOCK צריך לשים לב שברגע שמשחקים עם הP.C כל התמונה מתעוותת לכן יש לשקול עבודה עם 2 ומסכים או לחלופין לעבוד עם VNC אני עבדתי עם VNC.

בגדול לרוב הרדאונים למינהם יש את זה (לדוגמא ל92XX אין) יש לגיפורס הישנים MX 64 בד"כ( אע"פ שPOWERSTRIP לא מעודכנת לגביהם ומראה שאין להם אבל בפועל יש)אני יודע מניסיון שלכל הRIVA TNT יש ולרדאון 9800 ול9000 ול7000 .

אבל הכרטיס הכי מתאים מכולם הוא כרטיס דיי ישן של MISTIQUE בעל 4 או 8 מגה אבל לך תשיג כזה דבר ;D!!!

נדמה לי שכרטיסי מסך דואליים לא יתאימו כי אין אפשרות לתת מאפיינים לכל תצוגה בניפרד בכרטיס מסך.

בקיצור הדרך הכי טובה היא להתקין כרטיס מסך שיש לך תהיה לגביו ולהפעיל POWERSTRIP ופשוט לראות כך בחשבון שעד שהווינדוס לא נטען אין אפשרות לראות כלום כולל הביוס כי המסך יעבוד רק עם POWERSTRIP

כרטיסי מסך טובים אבל ללא CSYNCH יש אפשרות לבנות מעגל שלוקח את הHORISONTAL SYNCH וה VERTICAL SYNCH והופך את שניהם דרך רכיב XOR ל COMPOSITE SYNCH זהו מעגל דיי פשוט אבל מי שאין לו נסיון מינימאלי בבניית מעגלים אולי קצת יתקשה אני בניתי אחד כדי לא לצמצם את האפשריות שלי לבחירת כרטיס מסך אבל מתברר בסוף שבפוקס היה לי כרטיס מסך טוב... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו... תודה רבה..

אמנם אני לא כל כך מבין בדברים עליהם דיברת.. אבל אני חושב שההסבר שלך היה מספיק מפורט כדי שאני אבין מספיק..

יש לי 9600XT, לפי מה שהבנתי הוא מתאים (ואם צריך את המעגל שציינת למטה אני אכין אותו, אגב, מה עלויות הרכיבים בערך?)

אבל זה אפשרי לחבר את המסך הקטן בנוסף למסך הרגיל שלי (כל אחד יציאה אחרת בכרטיס) וטלויזיה (לא מחוברת קבוע) בלי שיהיו בעיות כלשהן או שאני אצתרך בכל זאת עוד כרטיס מסך כדי שלא יהיו בעיות?

שוב, תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עם 2 חיבורים למסך אם יהיה אפשר ליצור מכרטיס מסך אחד 2 סוגים של סיגנלים לכל יציאת מסך אז כן אבל לא ניראה לי שזה אפשרי על ה גיפורס 6600 שלי ניסיתי ולא הצלחתי

העלות הכי גבוה של הרכיב זה 7 שקל והם עוד נחשבים גנבים מי שקניתי מהם אני אתן לך שירטוט של המעגל syncbox.gif

לפי דעתי הפתרון הכי פשוט זה להשיג כרטיס מסך PCI של אחד מכרטיסי המסך שהזכרתי ולחבר בלי מעגל ובלי כלום הכי פשוט זול וקל צור קשר עם איזה טכנאי שיש לו איזשהו סטוק של חלקים ישנים ותקנה בגרושים כרטיס מסך של PCI של רדאון 7000 או MX 64 או אם תמצא TNT של PCI זה הכי טוב...(רוב הסיכויים שתצתרך לספק למסך 5 ולט של DCC כי הכרטיסי מסך האלה לא מייצרים את הסגנל הזה לפעמים אני פשוט נתתי לו 5 ולט מהספק כח וזה עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

תראה, אני לא הולך לשים עוד כרטיס מסך במארז.. מבחינת עיצוב (אני עובד עכשיו על מארז חדש וכו' וכו' ואני רוצה אותו נקי מהדברים האלה..) לכן אני אעדיך לבנות את המעגל ההוא אם אצתרך..

ורגע, לפי מה שהבנתי ממך, לא תהיה בעיה להפעיל את המסכים יחד על הכרטיס שלי כן? ואני גם מוכן להיסתפק בזה שיציגו את אותו הדבר... אח"כ ננסה להיתקדם לזה שיציגו דברים שונים...

אוקיי.. אני רק אחכה לאישור שלך שהבנתי נכון ואם אפשר אז גם לשרטוט של המעגל ההוא...

תודה רבה אחי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את השרטוט נתתי אבל אני לא חושב שיהיה אפשר להציג ע"ג 2 מסכים כי שוב אני לא חושב שאפשר להגדיר לכרטיס מסך אחד שביציאה אחת ייתן PIXEL CLOCK של 14 ובשנייה של יותר ממאה ...אבל תשאל בפורום של CAR אולי שם הצליחו לתת תצוגה בשני מסכים גם יחד של ומסך רגיל...אבל חיפשתי בזמנו הרבה ולא ניתקלתי בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...