פרוייקט מחשב ברכב***done**** - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט מחשב ברכב***done****

miki26

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני צריך את עזרת הפורום כדי להמשיך...

לבניית המארז אני צריך 2 לוחות פרספקס

באיזור המרכז אני יודע היכן יש מקום בתל אביב בו מוכרים במחיר ממש זול לוחות של פרפקס לפי הגודל המדוייק שמבקשים וחותחים לך את זה במקום...

אבל אני באיזור חיפה ואני בטוח שגם פה באיזור יש אישהו מפעל פרספקס שמוכר לוחות לפי גודל אז השאלה שלי מי ואיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ראד, אני מצפה לסיום הפרוייקט (אגב, באיזה HDD אתה משתמש?, ואיך אתה פותר את בעית הזעזועים)?

KETCHUP - למה להסתבך, לא עדיף לחבר לTV OUT, וזהו?

בכל מקרה, אולי את המסכים הנ"ל, אי אפשר להשיג, אבל קיימים בשוק מסכי LCD לרכב, שעובדים על 12V, (יש לי אחד כזה)

והוא עושה את העבודה נהדר, אני מאמין שהמחירים היום הרבה יותר זולים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את עזרת הפורום כדי להמשיך...

לבניית המארז אני צריך 2 לוחות פרספקס

באיזור המרכז אני יודע היכן יש מקום בתל אביב בו מוכרים במחיר ממש זול לוחות של פרפקס לפי הגודל המדוייק שמבקשים וחותחים לך את זה במקום...

אבל אני באיזור חיפה ואני בטוח שגם פה באיזור יש אישהו מפעל פרספקס שמוכר לוחות לפי גודל אז השאלה שלי מי ואיפה?

חפש באיזורי תעשייה באיזור שלך.. חייב להיות מישהו שמתעסק עם זה.

אם לא תמצא חפש בדפי זהב/באינטרנט.

אם בכל זאת לא תמצא, תגיד וננסה לעזור לך למצוא.

לפותח הת'ראד, אני מצפה לסיום הפרוייקט (אגב, באיזה HDD אתה משתמש?, ואיך אתה פותר את בעית הזעזועים)?

KETCHUP - למה להסתבך, לא עדיף לחבר לTV OUT, וזהו?

בכל מקרה, אולי את המסכים הנ"ל, אי אפשר להשיג, אבל קיימים בשוק מסכי LCD לרכב, שעובדים על 12V, (יש לי אחד כזה)

אני לא בטוח שאפשרי לחבר את המסך הזה לTV OUT... או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוד המאפשר למסך הזה לקבל פלג של יציאת טלוויזיה וזה מוד ממש פשוט לעשייה והתוצאות לא כאלה רעות אבל מי שמכיר איך יציאה לטלוויזיה ניראית יודע שזה ממש לא זה אי אפשר לקרוא את האותיות הקטנות והכל מעט מטושטש זה טוב אולי לסרטים ומשחקים אבל אם אני רוצה לשים מערכת נווט באוטו אז אין סיכוי שאני אוכל לקרוא את המפות לדוגמה . אני אנסה לתת את הקישור למוד הזה תיכף.

קודם כל מסך כזה חוץ מזה שלא מקבל סיגנל לVGA(שזה חסרון גדול ) עולה קרוב ל 1000 ש"ח

המסך של הסוני עלה לי 200 הבדל של 800 שקל ואם תקרא את תחילת התרד תראה שחישובי העלות פה שיחקו תפקיד מכריע אם הייתי רוצה ללכת ממש על מערכת מפלצתית לרכב אין לדבר סוף מבחינתי אם עברתי בשקל אחד את רף ה 500 ש"ח נכשלתי במוד הזה או לפחות במטרה המרכזית שלו כי לקנות חלקים ולחבר זה כל אחד יכול אבל לאלתר(אפילו מסך) זה כבר אתגר.

אני מודע לבעיית הזעזועים של הכביש על ההארד דיסק ובייחוד פה בחיפה היכן שיש בורות מפלצתיים בכבישים. אבל יש פה משתמש שהרכיב מערכת באוטו שלו גם כן עם הארדיסק רגיל של 3.5 ועד היום לא היתה לו שום תקלה והוא כבר נוסע עם זה יותר מכמה חודשים .

מה שאני מתכוון לעשות זה את כל הפעולות השוטפות כמו להעלות את הWINDOWS וכו' ע"י הארדיסק של נייד ישן וקטן נפח של IBM(אלו ההארדיסקים של הניידים הישנים שהם מעט עבים יותר ) הנפח שלו זה 6 גיגה ואני בתהליך כרגע של בניית מתלה לשים את ההארדיסק שיספוג זעזועים באמצעות גומיות כמו כן כל המארז יותקן על בולם זעזועים עד סוף השבוע אפרסם תמונות ,את כל הקבצים הנוספים כגון מסמכים סרטים ושירים ותמונות אני אשים על ההארדיסק הנייד שלי שהוא בנפח 30 גיגה 2.5 ומחובר עם USB למחשב(קניתי בקר USB 2 כי המחשב שלי ישן P3 סוקט 1 (מטעמי חיוב של צריכת מתחים נמוכה)).זהו בעיקרון..

טוב בקשר לחיבור המסך ליציאת הטלוויזיה אני אתן את הקישור היותר טוב ומפורט שקיים ...http://starfox.ucc.asn.au/carcomp/sayako_lcd.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב את המארז אני מתכנן שיהיה דיי פשוט לקחתי מידות של המיקום בתוך האוטו(האוטו דיי קטן קאיה פרייד)

הינה קצת התחלתיות ממש צריך הרבה דימיון כדי לראות את הסוף

הינה כמה תמונות:

pict00263mf.jpg

pict00276aw.jpg

pict00291gs.jpg

pict00285dk.jpg

רב המארז יהיה פרפקס ולוחות ממתכת כדי לא לצבור חום .

והיות ואין כזה חשיבות לרעש אז יהיו לפחות 6 מאוררים עם פילטרים שאני בונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז הספק תופס הרבה נפח, עדיף ש"תעיף" אותו, "לקטוע" את החוטים המיותרים - גם לא יזיק

אתה מתכנן "לזרוק" אותו בתא מטען? אולי תוכל לשלב אותו בחלל כל שהוא (גלגל רזרבי?\חללי אכסון בצידי התא מטען)

"קופסא" תקועה סתם תתפוס נפח מיותר, תא כפפות גם יכול לבוא בחשבון אם הוא מספיק גדול, ולא נמצא בשימוש

בקשר למסך, מסך לא עולה 1000 (צריך גם לדעת איפה לקנות, לא? ;) )

בכל אופן, ב200 שקל הייתי גם בוחר כמוך - במסך של הסוני

אגב, איך אתה מתכוון להעביר מידע? כרטיס אלחוטי?, CD?

יהיה נחמד אם תביא כמה , שהעסק מורכב בתוך הרכב..

מחכה לעידכון הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל יו אס בי מוארך חחח לא חכם

עדיף

לדעתי כדי לך לשים את המחשב מתחת למושב הכי טוב לשים בבגז לא יהיו בעיות תדביק אותו לצד של האוטו עם הרבה סקוץ

היה משהו מיוחד שרציתי לאמר לך ושחכתי אחי אבל לא נורא אני יזכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת בעייה לשים מתחת למושב (אני יודע, גם לי יש קאיה פרייד).

מה שכן, אפשר לחשוב לארגן לו מארז מסודר+מקום עגינה בצמוד לספסל האחורי, בתוך הבגז'.

אפשר להכין מארז שטוח ורחב ככל האפשר ולקבע אותו לגב הספסל האחורי כדי לחסוך מקום בשטח תא המטען.

אתה גם צריך לראות איך אתה משאיר את הגלגל הרזבי זמין ונגיש למקרה הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...