הבעיות של קונרו מתחילות להתגלות... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבעיות של קונרו מתחילות להתגלות...

blabla2002

Recommended Posts

לפי theinq קונרו סובל מביצועים ירודים במערך RAID 5, זה מראה שהוא לא המעבד המושלם כמו שכולכם ציפתם.

למרות ש 99.99% מרוכשי קונרו בטח לא יקימו מערך דיסקים קשיחים של RAID 5 מעניין עם אותה בעיה נמצאת גם ב-Woodcrest שמכיל אותה מיקרו-ארכיטקטורה, כיוון ששרתים רבים אכן מרימים מערך RAID 5

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=32818

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי theinq קורנו סובל מביצועים ירודים במערך RAID 5, זה מראה שהוא לא המעבד המושלם כמו שכולכם ציפתם.

למרות ש 99.99% מרוכשי קורנו בטח לא יקימו מערך דיסקים קשיחים של RAID 5 מעניין עם אותה בעיה נמצאת גם ב-Woodcrest שמכיל אותה מיקרו-ארכיטקטורה, כיוון ששרתים רבים אכן מרימים מערך RAID 5

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=32818

דבר ראשון, שמעתי שאת האתר הזה צריך לקחת בערבון מוגבל.

דבר שני, לא ניראה לי שיש קשר בין מערך דיסקים קשיחים לבין מעבד, זה סתם ניראה לי בעיה של הלוח, ועידכון קטן יכול לסדר את זה.

דבר שלישי, אפילו אם זה נכון!! זה לא מזיז ל-99.9% מהאנשים בעולם.

דבר רביעי, Woodcrest אומנם מתבסס על אותה מיקרו- אבל זה לא אומר שאין לו מאפינים אישיים משלו, ולכן כל עוד שלא בדקתה את זה עליו אתה לא יכול להסיק שום מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, שמעתי שאת האתר הזה צריך לקחת בערבון מוגבל.

דבר שני, לא ניראה לי שיש קשר בין מערך דיסקים קשיחים לבין מעבד, זה סתם ניראה לי בעיה של הלוח, ועידכון קטן יכול לסדר את זה.

דבר שלישי, אפילו אם זה נכון!! זה לא מזיז ל-99.9% מהאנשים בעולם.

דבר רביעי, Woodcrest אומנם מתבסס על אותה מיקרו- אבל זה לא אומר שאין לו מאפינים אישיים משלו, ולכן כל עוד שלא בדקתה את זה עליו אתה לא יכול להסיק שום מסקנות.

יש לך איזה מידע פנימי שאומר שאתה צודק והם טועים? או שאתה סתם יורה כי קנית את המעבד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הויכוח ? , גם אם אתם מה-000.1 אחוז , אל תהיו מודאגים הבעייה תיפתר , כמו שאמרתי יש עדכוני ביוס ועדכוני דרייברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי. חשבתי שזו הליבה של המעבד שאתם ממליצים עליו כל הזמן פה.

איזו בדיוק? יש לי חשד שזאת בדיוק הליבה שמדברים עליה.

בכל מקרה, the inquirer בד"כ צודקים בכתבות שלהם.

שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם שם סיבה לתת מידע לא נכון על הקונרו, ורוב הסיכוים שלא ראינו את זה עוד זה בגלל שאף אחד בדק את זה.

אבל מה שזה מראה שהבדיקות עשו עד עכשיו כמו הסופר פאי לא מראות בעצם כלום, ובעולם האמיתי יכול להיות בעיות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סרט עשית... אלוהים... :s07:

עלק "הבעיות של הקונרו מתחילות להתגלות".

כבר חשבתי שקרה איזה משהו רציני.

כולה באג מסכן שיתקנו בקרוב, וגם כן, באג שלא מזיז לנו לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

כנראה פספתה את המילים

"someone really screwed up in the SouthBridge department."

כי זאת כנראה הבעיה ... לפחות זה מה נשמע הכי הגיוני

ככה שאפשר לרדת מהכותרות הלא קשורות ... :nono:

יום טוב

RAID 5 =

Each entire data block is written on a data disk; parity for blocks in the same rank is generated on Writes, recorded in a distributed location and checked on Reads.

RAID Level 5 requires a minimum of 3 drives to implement

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...