מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

MilkMan

מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?  

1216 הצבעות

1. 1. מצעד הגאווה בי-ם,בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3273762,00.html

עליית מדרגה בהתנגדות העדה החרדית במאה שערים למצעד הגאווה בירושלים: כרוז שחולק בתיבות הדואר מבטיח 20 אלף שקל "לכל מי שיגרום למותו של אחד מאנשי סדום ועמורה".

משוגעים לגמרי...להרוג!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עם זה אני כבר באמת לא מסים בכלל כל הלהרוג ואני בכלל לא בעד הדתיים בנושא הזה, למעשה ברוב המקרים אני בכלל לא בעד הדתיים.

אני כרגע אפילו לא בעדתם אני לא בעד ה"גאים" שהם כאלה קטנוניים אבל גוד דמט להרוג? ועוד מחלקים על זה כסף. זאת מדינת חוק (סימן שאלה), כתוב אצלם בעשרת הדיברות "לא תהרוג" וגם משהו בסגנון של "רודף בצע" אם אני לא טועה.

זה כבר באמת אנשים חולניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין זאת עילה לקיים את המצעד, זאת עילה לכתב אישום להסטה לרצח ומתן הטבות הנאה כספיות תמורת ביצוע עבירה פלילית.

קיום המצעד לאור עובדה חדשה זאת לא יהיה רק התגרות בציבור החרדי (חולני ככל שיהיה), אלא התגרות בגורל - כמו ללכת בעזה עם מגן דוד על החולצה. לא צרייך ממש להתרגש מן המודעות שכן, מדובר כנראה באותם אנשים שפרסמו את הפשקווילים אשר אמרו ש"כל הציונים כלבים" וכיו"ב. הדאגה היחידה היא שמבצע כסף מישהו באמת עלול לעשות מעשה ועל כך, מדובר במתן טובת הנאה כספית תמורת ביצוע עבירה פלילית תוך כדי הסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם התערבות של 20,000ש"ח שאחד מהצד השני תלה את זה כדי ליצור פרובוקציה ודלגיטימציה לציבור החרדי.

שטויות אף אחד לא קורא לרצח בציבור שלנו, מתחיל ברבנים וכלה ברחוב. אל תאמינו לכל שטות...אני כבר מזמן הפסקתי להאמין לרשעים בתשקורת.

כל טמבל עם כמה לירות בכיס יכול לכתוב ולתלות מודעה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירות? מישהו כאן עדיין חי במאה הקודמת? ::)

אף אחד מהרבנים גם לא תמך ברצח של רבין נכון?

איזה "ציבור" צבוע הם החרידים האלו.

מה קשור רצח רבין לחרדים?(אתה מנותק טוטלית אה) אם כבר אז לדתיים הלאומים אבל לא חרדים

והציבור הבאמת צבוע זה השמאלים והומואים שמשתמשים בדמוקרטיה רק שנוח להם וברגע שזה נוגע אלהם הם לא מוכנים לגלות אפילו טיפת הבנה והתחשבות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והציבור הבאמת צבוע זה השמאלים והומואים שמשתמשים בדמוקרטיה רק שנוח להם וברגע שזה נוגע אלהם הם לא מוכנים לגלות אפילו טיפת הבנה והתחשבות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור רצח רבין לחרדים?(אתה מנותק טוטלית אה) אם כבר אז לדתיים הלאומים אבל לא חרדים

כן שמענו עליך רק שיותר מזה אין לך מה להגיד כמו עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמענו עליך רק שיותר מזה אין לך מה להגיד כמו עובדות.

מה לגבי ארגון מצעד שבא לצורך פרובוקציה גרידה בירושלים זה לא מספיק עובדתי בשבילך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי ארגון מצעד שבא לצורך פרובוקציה גרידה בירושלים זה לא מספיק עובדתי בשבילך :kopfpatsch:

לדעת הבבונים(סליחה שאני פוגע בשם הטוב של הבבונים)הדוסים זאת פרובוקציה אבל זאת לא.

תראה לי רב חרדי אחד שקרא לרצוח את רבין?

אני מבין שחדשות זה לא הצד החזק שלך נכון?

אמרו וגם הראו אותם שמות אין לי לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...