XGL\COMPIZ על אובונטו - עמוד 5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XGL\COMPIZ על אובונטו

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא עד כמה שראיתי באובונטו הוא לא ממש מגזים בזכרון כמו ב-WIN, רק שהגלישה עצמה במעט איטית יותר.(כן, יש לי FASTERFOX..)

ראיתי שהזכרון קטן בכל זאת, גם ללא XGL, רק ששם נראה לי גם שהתגובתיות של המערכת יורדת..

בכל אופן, התהליך של XGL לוקח 80 מגה.

בקשר ל-CPU..הוא תמיד לא ממש נמוך..בערך 50% כשאני גולש ושומע .

זה טבעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי זה בגלל ה-DESKLETS.. יש לו את אותו איקון..

HT אני בספק שיש לי(לא שיש לי מושג מה זה.. המעבד שלי די ישן יחסית...)

אם הבנתי נכון, זה מה שגורם לו לחשוב שיש לי 2 מעבדים? משהו כזה?

אם כן, אז לא, אין לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xgl/compiz may seem heavy and irresponsive if your card's opengl acceleration isnt enabled, or not set correctly. i also read on forums that u need to set some options in xorg.conf for ati cards if you want compiz to work really smoothly.

i read all that u wrote, and i honestly can only recommend you to go through all the how-to's and tutorials on ubuntu site.

maybe with ati card its harder, but with card i set this xgl/compiz thing in 2 mins, u can ask bigdickbastard.

he came here to see it in action, and i uninstalled it previously, because generally i dont like eye-candy that much. i prefer usability. i just installed it again to show him, its real easy.

also i think that transparency indeed doesnt work, i tried ctrl (or win key) + mouse wheel, and it'd not change. right-clicking on titlebar didnt help either. seems like its disabled in current version.

gl with it. believe me, when u fiddle with all this stuff, u learn a lot, so later other tasks will seem a lot easier.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עד כמה שראיתי באובונטו הוא לא ממש מגזים בזכרון כמו ב-WIN, רק שהגלישה עצמה במעט איטית יותר.(כן, יש לי FASTERFOX..)

ראיתי שהזכרון קטן בכל זאת, גם ללא XGL, רק ששם נראה לי גם שהתגובתיות של המערכת יורדת..

בכל אופן, התהליך של XGL לוקח 80 מגה.

בקשר ל-CPU..הוא תמיד לא ממש נמוך..בערך 50% כשאני גולש ושומע .

זה טבעי?

האמת לא בדקתי כמה הוא משתנמש אצלי(ואני לא יכול כרגע בגלל הבעיה שיש לי , פרטים בתראד שלי ;))

אבל קורה לי לפעמים שהוא משתמש מעל 50 אחוז מהמעבד (לפעמים הוא נשאר גם על 100)

והמעבד שלי הוא 3000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...