דיום בנושא : גהינום-האם לדעתכם הוא אמיתי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיום בנושא : גהינום-האם לדעתכם הוא אמיתי?

Guarding angel

Recommended Posts

שחכתם משהו חשוב, אנחנו כולנו פרי האבולוציה.

כל הטיפשים שחושבים שבני אנוש עליונים על החיות טועה טעות מרה...אנחנו סה"כ קופים עם קצת שכל ( יותר מידי לדעתי).

גהנום וגן עדן זה רק סיפור שנועד לחזק את האמונה בקרב פשוטי העם, בדיוק כמו ציורי הקדושים עטופים בזהב או בעשיית " ניסים".

שבן אדם מת הוא נקרב והגופה שלו הופכת לאפר, אין עולם הבא ולא קורה שום דבר עם המחשבה הפרטית שלנו, " האני".

ה"אני" פשוט מפסיק לחשוב, לא משנה כמה רע ניהיה או כמה טובים, הכל רגעי.

ולפי מה שהבחור עם הציטוט הארוך אמר כל היהודים ישתחררו מגהנום ככה שאין לנו שום סיבה להיות טובים וחסודים כי במלא נגיע לגן עדן בכרטיס אחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קיים, הסיפור אומר שהשטן היה פעם אחד מראשי הה' עד שיום אחד הוא התמרד נגד ה' וה' כלא אותו בגיהנום ושמה השטן יצר לעצמו ומי שיעשה דברים רעים דינו כדין השטן ומי שיעשה דברים טובים דינו כדין המלאכים.

בקיצור סיפורי הפחדות שלא מזיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הטיפשים שחושבים שבני אנוש עליונים על החיות טועה טעות מרה...אנחנו סה"כ קופים עם קצת שכל ( יותר מידי לדעתי).

מה זה להיות עליון מכל שאר החיות אם לא לשלוט ולעשת כרצונך בעולם?

בני האדם יכולים לשנות את העולם כירצונם בע"ח אינם יכולים לעשות שום דבר חוץ מהלמשיך את החיים שלהם כרגיל...

ולא היייתי אומר שלבני האדם יש רק "טיפה יותר שכל" מבע"ח אלא אם כן הייתי מאוד מרוצה מהמצב שהיה בתקופת האבן..

בני האדם התקדמו ברבות והם ימשיכו להתקדם מבחינה טכנולוגית חשיבתית ואני מקווה גם שמוסרית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גהנום וגן עדן זה רק סיפור שנועד לחזק את האמונה בקרב פשוטי העם, בדיוק כמו ציורי הקדושים עטופים בזהב או בעשיית " ניסים".

שבן אדם מת הוא נקרב והגופה שלו הופכת לאפר, אין עולם הבא ולא קורה שום דבר עם המחשבה הפרטית שלנו, " האני".

ה"אני" פשוט מפסיק לחשוב, לא משנה כמה רע ניהיה או כמה טובים, הכל רגעי.

ולפי מה שהבחור עם הציטוט הארוך אמר כל היהודים ישתחררו מגהנום ככה שאין לנו שום סיבה להיות טובים וחסודים כי במלא נגיע לגן עדן בכרטיס אחד :P

אין לך הרי הוכחות למה שאתה אומר, כמו שאתה טוען שאין לי הוכחות.

אם כן מדובר פה בהימור שאתה בכל מקרה מפסיד בו ולי לפחות יש סיכוי של 50% לזכות בכל הקופה. (ע"פ השקפת עולמך כמובן)

תורת האבולוציה נסתרה אין ספור פעמים ע"י המדענים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שלא יודעים לא קיים, אז:

לפני 600 שנה העולם באמת היה שטוח?...רק אחרי שכריסטופר קולומבוס גילה שהעולם לא שטוח העולם התעגל?

לפני 200 שנה לא הייתה קרינה בעולם?

לפני ניוטון לא היה כח משיכה?

במערכת הכוכבים כימה היו באמת 6 כוכבים עד שטלסקופ האבל גילה כמאה כאלו?

כל התגליות המדעיות שגילו ב-300 השנים האחרונות, כל תופעות הטבע שנתגלו בעקבות אותן תגליות, לא היו קיימות לפני?...רק בגלל שלא ראו את זה קודם?

תתקדם, תפתח תשתחרר...אל תאמין לכל מה שאתה רואה (או לא רואה)...אתה יודע העולם קצת התקדם מלפני 2000 שנה...יש היום מטוסים ומכוניות...יש מחשבים וטכנולוגיה...יש ...אתה יודע שהצליחו להנחית אדם על הירח?...אל תהיה כזה פרימיטיבי.

ועוד אומרים על הדתיים שהם חיים בימי הביניים...חז"ל כבר ידעו הרבה מאד דברים שרק בשנים האחרונות גילו בעזרת מכשירים מדוייקים וטכנולוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...