טלפון סלולרי עד 2K - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי עד 2K

Ghosthunter

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי כל הקונספט הזה של שוק הפלאפונים הוא הזוי

פלאפונים מגיעים ל3000 שקל! אולי זה כבר נראה סביר אבל זה 3000 שקל למכשיר שכל מה שהוא אמור לעשות זה שיחות

והפיצרים האלה שאתה מקבל בדרך כלל הם באיכות ירודה מאוד ביחס למוצרים האמיתיים כמו מצלמה או מכשיר , בדרך כלל הם רק כדי להגיד שיש אותם.

אנשים קונים משחקי ב10 שקל! באינטרנט זה תעשייה שלמה שכל הרעיון ויחס של המחיר למה שאתה מקבל הוא פשוט הזוי ברמות

אבל אנשים התרגלו והיום זה אופנה והדחפים של השוק עושים את שלהם

זה היה צריך להיגמר בפלאפון האפור הראשון שאם תשאלו אותי הוא הפלאפון הכי יפה שיש

ב-ד-י-ו-ק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התאהבתי בV3 של אבל לא החדש חדש הדגם הפחות מתקדם הוא פשוט סקסי ברמות

לי אגב יש איזה כבר כמה שנים טובות לא יודע איזה דגם ששרד נפילה למים חול נפילות הכול והעיקר יש לו קליטה דבר שעם כול הקידמה של הפלאפונים שלכם לרוב אין אותם לפי נסיון אישי עם פלאפונים של חברים

רק לפני שבוע אבא שלי התקין אנטנה על הגג כדי שיהיה לו קליטה עם איזה פלאפון חדיש

אז לפני שהקידמה נושכת אותי שיוודאו שהפלאפונים עדיין מצליחים לבצע שיחות ושאני לא יהיה באמצע שיחה עם נשיא ארצות הברית על האיום האירני ויקפוץ לי איזה הודעה אם אני רוצה להוריד של הראל סקעות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך לאורנג' היום או מחר...

מה אתם אומרים? W800I או 6280???

יש לי אייפוד 40 GB ושתי מצלמות סייבר שוט של , אני לא מחפש תכליפים למצלמה ולנגן בפלאפון. אני רוצה פלאפון מגניב, איכותי, ומסך טוב (משחקי ג'אווה וכו'...).

תודה רבה!

:xyxthumbs:

במקרה הזה נראה לי שהייתי לוקח דווקא פלאפון אחר מלבד הW800I, יש לך גם נגן טוב וגם מצלמה

הייתי לוקח את הV3X, או בעדיפות שנייה את ה6280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך צורך בפיצ'רים של W800 ולכן כל טלפון סטייליסטי אחר יעשה את העבודה.

אין לך מושג איזה מרשים הV3X. אנשים רואים אותו וחוטפים שוק, מכשיר מדהים. בתור אחד שיצא לו ללכת איתו ברחוב.

6280 לא אהבתי, יש שטוענים של6280 יש איכות בנייה גרועה והוא כנראה לא מכשיר מי יודע מה מבית . הוא גם ענק וכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, כמעט לקחתי לי V3X כזה לפני חודשיים כשבא מישהו מאורנג' לבית שלי... אבל אבא שלי רב איתם אז ביטלנו הזמנה של איזה 10 פלאפונים כולל את זה... :P

יש בעייה אחת, אני לא סובל את מוטורולה! הנדסת אנוש גרועה, טפריטים מעצבנים, מסכים שלא רואים בהם בשמש... :kopfpatsch:

אז אתם אומרים ששווה לוותר על התכונות של ה-W800 בשביל הסטייל של המוטורולה?

10X!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטורולה השתפרו, ובהרבה. גם אני סבלתי מהממשק האיום של וערקתי לפיליפס (מה שהתברר כטעות פטאלית). חזרתי לV3X, ותשמע, פשוט נדהמתי מהמהפך שעבר על .

מערכת הפעלה מדהימה (P2K שמה), אינטואטיבית, ואבא שלי (בתור אחד שהולך עם נוקיות כבר הרבה זמן) טוען שהיא אפילו יותר נוחה ואינטואטיבית מזו של .

יש לו מסך QVGA 2.2" ברזולוציה של 320*240 שנותן תמונה חדה וברורה, גם באור שמש חזק (מניסיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...