טלפון סלולרי עד 2K - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סלולרי עד 2K

Ghosthunter

Recommended Posts

כמה חבר'ה בse-nse , שיודעים כמה דברים , הודיעו על end of life שלו , אתה יכול לראות גם בesato , זה הופיע בחדשות אצלהם .

vodaphone הורידו אותו מהקטלוג , זה היה הסימן הראשון שהמכשיר הולך להעלם ...

יש מלאי קיים , שבשלב מסויים יאזל לספקים/מחסנים/מפיצים , אבל מבחינת SE , הוא כבר לא מיוצר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם בטוחים שמקבלים כבל USB עם המכשיר?

כאן (http://www.theorder.co.uk/directory/reviews/w800i/#AbsentFeatures) רשום שלא.

הכבל של הW800 הוא מאוד זול בכל מקרה [בסביבות ה-100 ש"ח,זול בהרבה ביחס לכבלים של מכשירים אחרים]

שמתי לב שרק הספקיות מביאות עם המכשיר גם את הכבל,אבל כל החנויות [שמוכרות אותו ב-1000 ש"ח פחות] לא מספקות את הכבל

מקסימום תקנה אותו ביחד עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי S410 i

פלאפון נחמד

בערך 7 חודשים יש לי אותו ואני מחויב ל 3 שנים יעני לשלם יש מצב אני יכול לשדרג אותו ל W800i

ואם כן זה משתלם לי

וגם םאם יש הבדלים גדולים בפלאפונים שלי תאמת דיי מספק אותי אבל בא לי חידוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה צריכים את כול הפלאפונים האלה, אתם שוכחים שפלא זה לדיבורים, למה לכול הרוחות צריך מצלמה רדיו וכול השיט הזה?

לי אישית יש 3100 וכול מה שאני צריך בו זה שיחות, והוא משרת אותי בנאמנות.

קנה איזה 3100 או משהו דומה קטן, אפילו ישאר לך עודף לגלידה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה המכשיר עולה בסלקום?

ד.א. install, אתה בטוח שיכולים להכניס לו 2GB? הבנתי שניתן להכניס לו רק 1GB.

הרבה בקהילת pocket בעלי 2GB...

ככה שאני בטוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה צריכים את כול הפלאפונים האלה, אתם שוכחים שפלא זה לדיבורים, למה לכול הרוחות צריך מצלמה רדיו וכול השיט הזה?

לי אישית יש 3100 וכול מה שאני צריך בו זה שיחות, והוא משרת אותי בנאמנות.

קנה איזה 3100 או משהו דומה קטן, אפילו ישאר לך עודף לגלידה!

הבעיה היא כאשר אפילו בשיחות הפלאפון מתקשה[כמו שקורה לSAMSUNG 640 התיכף מנוח שלי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל הקונספט הזה של שוק הפלאפונים הוא הזוי

פלאפונים מגיעים ל3000 שקל! אולי זה כבר נראה סביר אבל זה 3000 שקל למכשיר שכל מה שהוא אמור לעשות זה שיחות

והפיצרים האלה שאתה מקבל בדרך כלל הם באיכות ירודה מאוד ביחס למוצרים האמיתיים כמו מצלמה או מכשיר , בדרך כלל הם רק כדי להגיד שיש אותם.

אנשים קונים משחקי ב10 שקל! באינטרנט זה תעשייה שלמה שכל הרעיון ויחס של המחיר למה שאתה מקבל הוא פשוט הזוי ברמות

אבל אנשים התרגלו והיום זה אופנה והדחפים של השוק עושים את שלהם

זה היה צריך להיגמר בפלאפון האפור הראשון שאם תשאלו אותי הוא הפלאפון הכי יפה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו בגישה שלך, אני מצטער מאוד, אבל לא היינו מתקדמים לשום מקום. היינו פשוט נשארים במקום, בעידן הניאנדרטלי.

ככה זה - העולם ממשיך להסתובב ודברים חדשים מומצאים כל הזמן. לא רחוק היום שבו הMP3 בפלאפון יהווה תחלופה מוצלחת יותר ממכשירי יעודיים. כנ"ל לגבי מצלמות דיגיטליות, GPSים, DOKים ועוד ועוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך לאורנג' היום או מחר...

מה אתם אומרים? W800I או 6280???

יש לי אייפוד 40 GB ושתי מצלמות סייבר שוט של , אני לא מחפש תכליפים למצלמה ולנגן בפלאפון. אני רוצה פלאפון מגניב, איכותי, ומסך טוב (משחקי ג'אווה וכו'...).

תודה רבה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...