המלצה על פתרון קירור מבוסס מים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על פתרון קירור מבוסס מים

BoJlk

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צריך כל מה ששמנו לך ברשימה, אני ובייגל טוסט בורקס פיצה.

ההבדל בין הגדלים הוא שבצינורות 1/2 אינטש הזרימה של המים היא מהירה יותר מאשר בצינורות 3/8; לעומת זאת רכיבים ל-3/8 נותים להיות שקטים יותר. אבל הפרש הביצועים לא שווה את זה.

זה יהיה מחברות שונות? כן, אבל אין בעיות תאימות. וזה גם יהיה מחנויות שונות, לפחות אם אתה מתבסס על המפרט שלי.

זה לא כולל לצ'יפסט אבל אתה יכול להוסיף בלוק עכשיו או בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המשאבה שאני נתתי מתחברת דרך מולקס לספק כוח של המחשב. אם ספק הכוח שלך לא חזק מספיק לצורך זה, ומשאבות צורכות לא מעט חשמל, אז תשקול לקחת משאבה שמתחברת ישירות לזרם החשמל. במידה ואתה זקוק לכזו, חפש אחת בחנות דגים שתתאים לגודל 1/2 אינטש.

2. אתה יכול להתקין אותה חיצונית או פנימית, איך שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משאבה זולה מחנות דגים, כן. המשאבה של סוויפטק- מה שאני שמתי לך- אם תהדק אותה טוב למארז בברגים ותוודא שיש לך טבעות גומי ברגליים של המארז אז לא תהיה בעיה.

לגבי ספק הכוח, אני לא יודע אם הוא יספיק, אני אשמח לחוות דעת ממישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציעו כאן בתחילת הת'רד את הקירור Zalman Reserator 1 Plus וטענו כאן שהוא לא טוב.. מישהו יכול להסביר למה?? לפי קריאה עליו ברשת הבנתי שזה הקירור מים הכי שקט שיש ,הכי פשוט להרכבה ונותן תמורה (בקירור) מעולה למחיר שלו.. אני יודע שזה קירור פאסיבי ולא אקטיבי אבל עדיין לפי כתבות שקראתי הבנתי שהוא עושה את העבודה בגלל תכנון מעולה של פיזור החום.. לינק לעיון:

http://www.guru3d.com/article/content/272/

תכלס , אם הייתי מחפש מים למחשב זה נראה לי מה שהייתי הולך עליו. גם שקט מוחלט וגם טמפ' נמוכות (במחיר יחסית נמוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zalman resorator 1 plus? לא

ה resorator הרגיל שעולה פחות נותן יותר ביצועים, ואלו 2 מערכות גרועות.

בארצות קרות, הקור יוריד את הטמפ' של גוש המתכת הענקי הזה המון, וככה הקירור יהיה סופר-חזק

אבל בישראל החמה, זו חרא של מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מתלבט בקשר למערכת מים, וחשבתי על הReserator Plus,

מאיפה הידע לגבי המערכת? ולמה אתה חושב שהיא כזאת גרועה?

למיטב הבנתי הPlus מוסיף לכ.מסך, ובסה"כ הוא שיפור של המקורי,

דרך אגב, יצא כבר Reserator V2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בנצ'ים. אני לא מבין למה לשלם כל כך הרבה על מערכת עם פעולה כל כך בסיסית, שעושה את התפקיד שלה באופן בינוני בלבד.

ההבדל בין ה resorator 1 ל 1 פלוס זה הצבע, והווטר בלוק לכרטיס מסך |: מה שאומר שיש לך יותר דברים לקרר עם אותה מערכת בעצם.

תעשה לעצמך טובה, תרכיב אחת. ביקשתי עצה לחלקים עד 1200 שקל, נתנו לי פה מערכת אדירה להרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בנצ'ים. אני לא מבין למה לשלם כל כך הרבה על מערכת עם פעולה כל כך בסיסית, שעושה את התפקיד שלה באופן בינוני בלבד.

ההבדל בין ה resorator 1 ל 1 פלוס זה הצבע, והווטר בלוק לכרטיס מסך |: מה שאומר שיש לך יותר דברים לקרר עם אותה מערכת בעצם.

תעשה לעצמך טובה, תרכיב אחת. ביקשתי עצה לחלקים עד 1200 שקל, נתנו לי פה מערכת אדירה להרכבה.

אני מסכים... המערכת של TT היא מערכת תקציבית שנועדה לספק ביצועים טובים יחסית למחירה הנוח.

אני, כמו פותח הדיון, מעוניין לקנות מערכת מים בתקציב של בין 1,500 ל- 2,000 שקלים ואני יודע ללא צל של ספק שהרכבת מערכת באופן עצמאי, תוך בחירת החלקים באופן שינצל את מירב התקציב, תניב תוצאות טובות יותר ממערכת ה- BIGWATER.

על כן אני פונה לפותח הדיון בעצה. תסחוט את התקציב שלך כמה שאתה רק יכול שכן זה יתגלה משתלם בסופו של דבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...