המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם.

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הערבים גורמים המון צרות למדינת אבל קישרת את זה לדקירה בין יהודי ליהודי. נו אז מה אם יש ערבים זה אומר שלא יהיה פשע בארץ ללא ערבים!?

בו אני אפשיט לך את האנאלוגיה, הוא התכוון לכך שהמקרה מגביל למצב שבו בן אדם חותך את כל הגוף שלו בשבל הכיף, הגוף שלו מלא חתכים, ואז בעבודה מישהיא בטעות שורטת אותו עם נייר אז הוא רץ לתבוע אותה על הסריטה הזו.

או במילים אחרות, אם באמת היה לנו איכפת מאנשים שמתים, אז קודם כל היינו מפסיקים את המיתות שלהם במקומות שיש לנו שליטה של 100% עליהם: תאונות דרכים, אלימות רנדומאלית, תאונות מטופשטות וכיוצא בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים התוקפנות שלך לא עצרה שום קסאם אלא רק הביאה מבול נוסף שלהם... ממש גאון אתה!

ומה הביאה התקפלות שלך?

מטר קאסמים על אשקלון משטחי גוש קטיף.

בו אני אפשיט לך את האנאלוגיה, הוא התכוון לכך שהמקרה מגביל למצב שבו בן אדם חותך את כל הגוף שלו בשבל הכיף, הגוף שלו מלא חתכים, ואז בעבודה מישהיא בטעות שורטת אותו עם נייר אז הוא רץ לתבוע אותה על הסריטה הזו.

או במילים אחרות, אם באמת היה לנו איכפת מאנשים שמתים, אז קודם כל היינו מפסיקים את המיתות שלהם במקומות שיש לנו שליטה של 100% עליהם: תאונות דרכים, אלימות רנדומאלית, תאונות מטופשטות וכיוצא בזה.

אלו דברים שצריך לטפל בהם בהקדם האפשרי על ידי הגברת הכח המשטרתי על ידי התגייסות למשטרה במקום לצבא על מנת העלאת כח אדם הפנוי לצאת לרחוב.

שינוי חוקים שיגרמו לפסולת אנושית להיכנס לכלא למספר שנים ארוך ועונשי מוות לפדופילים ואנסים.

אבל זה נושא פנימי של מדינת . זה נושא שמדינת צריכה לטפל בו כמו שכל מדינה אחרת צריכה לטפל בבעיות שלה.

זה שהשרים לא עושים כלום לא משנה מאיזה צד הם. חוץ מלחמם את כיסא ואת הוולו זאת בעיה של אזרחי שאלו נבחריה.

אבל זה לא אומר לרגע אחד! שבגלל שיש לנו בעיית פשע חמורה בארץ ושאר צרות שאנחנו צריכים להסכים לקבלת קאסם אחד. זאת תקיפה על שטחים שאין עליהם ויכוח מבחינת כיבוש. שדרות בתוך הקו הירוק. וגם אשקלון.

אני מסכים שצריך לפגוע בפשע ההישראלי לא משנה מה הוא ביד חזקה ובכל דרך אפשרית כדי שנבלות לא יחיו על חיי אנשים אחרים. אבל עדיין אני לא מבין את האנלוגיה של העניין הפנימי של מדינת להתקפת הקאסם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא התקפלות, זה לבחור את הקרבות שלך בקפידה, ולא ללכת עם ראש בקיר בגלל שאתה חושב שאין שום דבר שיכול לנצח אותך.

זה לשמור על העקרונות שלך גם ברגעים קשים, ולא להיות אדם טוב כשנוח לך.

זה לא לפעול מחמימות מוח כי אתה רוצה נקמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת מה הפיתרון שלך בעניין חטיפת החייל?

ואם החזרת שבויים האם זה לא יגרום למצב שבו החזרת שבויים תגרום לעוד ועוד חיילים להיחטף ולהכניס עוד משפחות למה שהמשפחה של החייל עוברת.

ואיך צריכה להגיב על רציחת אליהו אשרי ז"ל מאיתמר.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הביאה התקפלות שלך?

מטר קאסמים על אשקלון משטחי גוש קטיף.

אלו דברים שצריך לטפל בהם בהקדם האפשרי על ידי הגברת הכח המשטרתי על ידי התגייסות למשטרה במקום לצבא על מנת העלאת כח אדם הפנוי לצאת לרחוב.

שינוי חוקים שיגרמו לפסולת אנושית להיכנס לכלא למספר שנים ארוך ועונשי מוות לפדופילים ואנסים.

אבל זה נושא פנימי של מדינת . זה נושא שמדינת צריכה לטפל בו כמו שכל מדינה אחרת צריכה לטפל בבעיות שלה.

זה שהשרים לא עושים כלום לא משנה מאיזה צד הם. חוץ מלחמם את כיסא ואת הוולו זאת בעיה של אזרחי שאלו נבחריה.

אבל זה לא אומר לרגע אחד! שבגלל שיש לנו בעיית פשע חמורה בארץ ושאר צרות שאנחנו צריכים להסכים לקבלת קאסם אחד. זאת תקיפה על שטחים שאין עליהם ויכוח מבחינת כיבוש. שדרות בתוך הקו הירוק. וגם אשקלון.

אני מסכים שצריך לפגוע בפשע ההישראלי לא משנה מה הוא ביד חזקה ובכל דרך אפשרית כדי שנבלות לא יחיו על חיי אנשים אחרים. אבל עדיין אני לא מבין את האנלוגיה של העניין הפנימי של מדינת להתקפת הקאסם?

אני לא חושב שאתה מבין למה אני מתכוון, ילד קטן, עושה מה שהחוק אומר כדי לא להענש, כשאתה מתבגר , אתה מבין שיש היגיון מאחורי זה ואתה לא עובר על החוק כפונקציה של אם תיתפס או לא, אלא כי אתה יודע שהוא לטובתך.

אם אנשים היו מספיק בוגרים, לא היה צורך בשוטר אחד או בחוק אחד כדי למנוע תאונות.

ואותו בן אדם שלא מפריע לו לעבור באדום לרצוח ילדה קטנה שחוזרת מבית ספר (גם אם בפוטנציאה), זה אותו בן אדם שמתלונן על מחבל שרצח את אותה ילדה קטנה כשחזרה מבית ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jet Li בחיאת רבק...תפסיק לדבר שטויות. מי אמר שאתה יותר בעד תיקפה ממני ילד?

אני מדבר על התקפה ולא על ישיבה בחוסר אונים

אתה חדש פה, תקרא קצת את הפורום ותבין שאתה מדבר שטיות.

תמיד מחייך בחיאת רבק...הסכמים ומו"מ ?...רציני?

ולכולם...לא נמעס לכם מהדיונים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכולם...לא נמעס לכם מהדיונים האלה?

[ltr]I am, very actually.

well at least this one was a balanced thread and not a "kill-all-arabs-the-media-is-leftist-and-needs-to-be-censored-and-oh-yea-every-one-that-don't-agree-is-a-traitor" type of thread.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, עכשו אתם מתייחסים ברצינות לילדים שחושבים שצריך לשלוח את רמבו לחסל את כל הטרוריסטים ולשחרר את החטופים? :s07:

התקשורת שמאלנית. זה עובדה. אני לא רוצה שהיא תצנזר ידיעות על בעיות שלהימניים עושים, אני רוצה שהיא תדווח עליהם בצורה אובייקטיבית, כולל תגובות של כל הצדדים בעימות, בלי דעה אישית של הכותב, שתופסת חצי מהכתבה.

אני לא רוצה שהתקשורת תפרסם כתבות על מה קרה באירוע מסויים, עוד לפני שהוא נגמר.

אני לא רוצה שהתקשורת תפרסם כתבות מגמתיות של מה יקרה אים ומה "צריך לעשות".

אף אחד לא אמר "kill all arabs". אנחנו אומרים שפשוט לא צריך לוותר על הגנה על אזרחי על חשבון ערבים. אם יש הזדמנות לחסל מחבל בדרך לפיגוע\ שיגור קסאם, אבל חיסול שלו זה אומר הריגה של 20 "חפים מפשע", אז לא לוותר על החיסול! וכמו שכתבתי בת'ראד אחר: אם יש אפשרות להוריד אותו בפצצה של 1 טון, אז לזרוק פצצה של 1 טון, ולא של 3, כדי לא לפגוע ביותר ממש צריך.

אף אחד גם לא אומר שכל מי שלא מסכים הוא טרוריסט, פשוט יש אנשים שלא מוכנים לעשות הכל כדי להגן על ישראלים. ועם כל הכבוד למו"מ, שגם אני הייתי בעדו, מיצינו! כמה נייר אפשר לבזבז על כלום? כל ההסכמים שחתמנו עליהם ב15 השנים האחרונות הופרו, ולא ע"י . כמה עוד אפשר להתבזות? כמה עוד זמן צריך לחכות שאנשים יפסיקו להתפוצץ ברחובות ושטילים לא ינחתו על ילדים קטנים?

מה בדיוק קיצוני\ לא בסדר בדרישות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קרא לך קיצני?

והתקשורת לא שמאלנית.

היא פשוט גרועה, וזה שלדעתך היא פוגעת בנו זה לא בגלל שהיא שמאלנית זה בגלל שהיא לא מספיק מקצועית לפעמים.

אבל שמתי לב שלהאשים את השמאל בכל מה שרע נוח מאוד להרבה אנשים בשנים האחרונות, גם אם אין קשר.

אני בטוח שתמצא את "ערוץ 7" יותר "אוביקטיבי" לטעמך ולטעמו של הקהל שלו.

כמו שהרבה אנשים מוצאים את "הארץ" יותר "אוביקטיבי" מעיתונים אחרים.

מה שאני אומר זה שאנחנו לא אוביקטיבים ברובנו, אז למה שהתקשורת שלנו תהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 7 אובייקטיבי בדיוק כמו YNET והארץ... אני אף פעם לא אמרתי שהוא אובייקטיבי. פשוט התקשורת המרכזית בארץ מסיתה את כל הכתבות שלה חזק שמאלה.

תעבור על ה"קריקאטורה יומית" בYNET ותראה מתוך כל הציורים שם, כמה מתייחסים לצה"ל הגדול והרשע שנכנס להרוג ערבים מסכנים בעזה, וכמה מתייחסים לילדים בשדרות שמקבלים קסאמים לחדר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...