המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם.

tombcatz

Recommended Posts

לא לי אתה צריך להסביר את זה.

אני מנסה כבר הרבה מאוד זמן להסביר לאנשים בחו"ל למה מה שהם אומרים זה שטויות, בהתחלה הם מבינים ושותקים, אבל אז החברים הערבים שלהם מדברים איתם ושוב הם חוזרים לאותו המצב מקודם.

אנחנו לא צריכים לדאוג לאינטרסים האירופאים אבל אין לנו ברירה, אנחנו תלויים בארה"ב שתלויה באירופה ששתיהן תלויות במדינות ערב בשביל הנפט, והשקט מהמהגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשאל אותם מה הם מציעים לעשות אם מדינה שכינה (לא אירגון טרור מחור שלא קיים על המפה) מתחילה להפציץ אותם באופן קבוע, ולא שטחים פתוחים, אלא ישוב כלשהו, ואז אותה מדינה גם מתחילה לחטוף אזרחים...

תן להם קישור לסירטון של פאליווד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל אותם מה הם מציעים לעשות אם מדינה שכינה (לא אירגון טרור מחור שלא קיים על המפה) מתחילה להפציץ אותם באופן קבוע, ולא שטחים פתוחים, אלא ישוב כלשהו, ואז אותה מדינה גם מתחילה לחטוף אזרחים...

תן להם קישור לסירטון של פאליווד..

הם דמגוגים.

ברגע שאתה נותן להם הוכחות שסוטרות את מה שאתה אומר הם או -

א. מתעלמים מהן.

ב. מחליפים נושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בצורה מפגרת לשני הצדדים. שמאל נגד המתנחלים וימין נגד הערבים (בעיקרון לא שונא אותם, אבל כבר היו לי לפחות שלושה מקרים ברחוב שדפוקים ניסו להתעסק איתי).

ולא משנה מאיזה צד, להפסיק את הלחץ וההתקפות על עזה כרכגע זה מפגר.

עד כמה שזה נשמע חבל ודפקטי, אנחנו במלחמה ובכל מלחמה יש קורבנות. החטוף הזה הוא לא קורבן לגיטימי, אבל אין מה לעשות, הוא קורבן מלחמה ובמלחמה יש קורבנות לשני הצדדים, עד כמה שזה מצער.

וגם לא כל השמאל ככה. לכל קבוצה אידיאלוגית בעולם יש את הבסדר ויש את הקיצוניים. כמו שבשמאל יש את אלו בימין אתה יכול למצוא את הפסיכיים האלה שהלכו עם טלאי כאילו מה שעובר עליהם קרוב למה שקרה בשואה. אין מה לעשות, בכל צד יש פסיכים ויש שלא, גם בצד של הערבים הם לא כולם פסיכים שחוטפים גונבים ומפוצצים אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי דיי לפתוח נושאים תעמולתיים כל יום, ולעשות לינצ' על השמאלנים.

תרוצו לממשלה, תפתחו KGB ותשימו במחנות ריכוז את השמאלנים ותגמרו עם זה.

נמאס כבר שכל יום נפתח נושא חדש שרק מראה כמה המדינה שלנו קרובה למשטר שהיא הכי שונאת, המשטר הנאצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי... העיקר להשוות את הכול לנאצים...

חשבת אולי על זה שברגע שלימין יהייה את הכוח הוא פשוט לא ישים ז על שמאלנים כאלה ויעשה את מה שצריך? (ואני לא מדבר על פוליטיקאים מלוכלכים כמו ביבי...)

בלי לשים בוגדים כאלה שמאלנים במחנות ריכוז וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס לדעות פוליטיות.

יש הרגשה כללית כזו של ההתנהלות של מדינת .

אני מדבר על כך שיש פה כמה אנשים, שפשוט כל יום פותחים תראד עם הכפשות ודברי נעצה על השמאלנים.

מספיק לתת מבט חטוף ב"נושאים החמים" מצד שמאל, מתוך החמישה נושאים יש שניים ברוח הזו.

זה מציה את עצמו, זה נמאס, וזה לא נעים להכנס לאתר במצב הזה.

אני לא מדבר מנקודת מבט שמאלנית או ימנית, כל בן אדם עם טעם טוב ימני או שמאלני היה מתעצבן מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס לדעות פוליטיות.

יש הרגשה כללית כזו של ההתנהלות של מדינת .

אני מדבר על כך שיש פה כמה אנשים, שפשוט כל יום פותחים תראד עם הכפשות ודברי נעצה על השמאלנים.

מספיק לתת מבט חטוף ב"נושאים החמים" מצד שמאל, מתוך החמישה נושאים יש שניים ברוח הזו.

זה מציה את עצמו, זה נמאס, וזה לא נעים להכנס לאתר במצב הזה.

אני לא מדבר מנקודת מבט שמאלנית או ימנית, כל בן אדם עם טעם טוב ימני או שמאלני היה מתעצבן מזה.

אתה לא צריך לבוא אלינו בטענות האלו. למי שאתה צריך לבוא בטענות האלו זה לשמאל שהוא מתנהג כבוגד ופרו פלסטיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר כבוד למי? לשמאל!

אין לי טיפת כבוד לשמאל!

שאני אראה אותם מפגינים נגד הקאסמים בשדרות, שאני אראה אותם דואגים מפסיקים להיות פרו פלסטינים בצורה מבחילה אז נדבר על כבוד.

אז בנתיים מי שצריך לשמור את זה לעצמו זה השמאל. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, כרגע הם לא חושבים כמוך, אזי אין לך טיפת כבוד אליהם, כשהם יחשבו כמוך (כי יש רק דרך אחת נכונה) יהיה לך כבוד אליהם.

מסתבר שלעצמך אין לך כבוד.

למה שיהיה לך למישהא אחר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר כבוד למי? לשמאל!

אין לי טיפת כבוד לשמאל!

שאני אראה אותם מפגינים נגד הקאסמים בשדרות, שאני אראה אותם דואגים מפסיקים להיות פרו פלסטינים בצורה מבחילה אז נדבר על כבוד.

אז בנתיים מי שצריך לשמור את זה לעצמו זה השמאל. :screwy:

שכחתי שאתה הפגנת נגד הקסאמים, שמועצת יש"ע הפגינה נגד הקסאמים, שארגוני ימין וחברי כנסת מהימין עשו באמת משהו למען תושבי שדרות חוץ מלתפוס טרמפ פוליטי על גבם... אנשים שוכחים שהימין היה בשלטון כמעט 30 שנות רצופות ושום דבר לא השתנה, להפך, המצב רק נהיה רע יותר ומהר מאוד הימנים שוכחים שבתקופת שרון נהרגו יותר מ-1000 אזרחים בפעולות טרור, העיקר להאשים את השמאל ואת השלטון בכך שהם לא עושים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...