המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפגינים בכרם שלום-שייתביישו להם.

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט נמאס לי מאנשים חסרי ביקורת עצמית שמאשימים את כל העולם ולא מסתכלים על עצמם ועל המחנה שלהם. כל כך הרבה פעמים שמעתי שהשמאל יחזיר שטחים לפלשתינאים וייתן להם את כל מדינת . ואז אתה בודק בהיסטוריה של מדינת ורואה שהחזרות השטחים הגדולות ביותר נעשו על ידי ממשלות בגין, שרון וביבי, שהן כולן ממשלות ימין. אבל למי יש כוח לעובדות כאשר אפשר לקלל את השמאל ולהאשים אותו בכל הצרות שלך, בדיוק כמו שאנשים מאשימים את הערבים בכל הצרות שלהם ואז רואים איך חבר שלהם נדקר על ידי יהודי שיכור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פסיכולוג בשקל.

איך הגעת בדיוק לאבחנה שאין לי כבוד לעצמי, זה ממש מעניין אותי. :kopfpatsch:

ולמה שיהיה לי כבוד לאנשים שאני רואה אותם יותר גרוע מכל ממשלת החמאס ביחד.

איך בדיוק יהיה לי כבוד לאנשים. שיוצאים נגד מדינת בכל דבר! תומכים בצורה עיוורת בפלסטינים.

לא רואים אותם ואת ההפגנות שלהם אחרי פגיעה במדינת בכל צורה אפשרית.

ומתי שהם מפגינים זה תמיד אחרי שישראל מגיבה לטרור.

האנשים האלו צריכים להוריד מהר את המשקפיים הוורודות ודחוף!

שכחתי שאתה הפגנת נגד הקסאמים, שמועצת יש"ע הפגינה נגד הקסאמים, שארגוני ימין וחברי כנסת מהימין עשו באמת משהו למען תושבי שדרות חוץ מלתפוס טרמפ פוליטי על גבם... אנשים שוכחים שהימין היה בשלטון כמעט 30 שנות רצופות ושום דבר לא השתנה, להפך, המצב רק נהיה רע יותר ומהר מאוד הימנים שוכחים שבתקופת שרון נהרגו יותר מ-1000 אזרחים בפעולות טרור, העיקר להאשים את השמאל ואת השלטון בכך שהם לא עושים כלום.

שגוש קטיף היה בשליטת . הקאסמים עפו על התנחלויות והיו הפגנות נגד הקאסמים מצד המתנחלים.

וכל החברי הכנסת לא משנה מאיזה צד לא עשו כלום מול הקאסם ותפסו טרמפ פוליטי עליו. איפה היית שהיו בחירות?

מאיזה צד הגיע אוסלו? מי נתן את הרובים שאנחנו אוכלים תחמשות מהם? נכון הימין! לא השמאל.

ההתנתקות מאיזה צד היא הגיעה? בזכות השמאל היא עברה!

ועד היום אנחנו נהנים מהשלום שלכם.

פשוט נמאס לי מאנשים חסרי ביקורת עצמית שמאשימים את כל העולם ולא מסתכלים על עצמם ועל המחנה שלהם. כל כך הרבה פעמים שמעתי שהשמאל יחזיר שטחים לפלשתינאים וייתן להם את כל מדינת . ואז אתה בודק בהיסטוריה של מדינת ישראל ורואה שהחזרות השטחים הגדולות ביותר נעשו על ידי ממשלות בגין, שרון וביבי, שהן כולן ממשלות ימין. אבל למי יש כוח לעובדות כאשר אפשר לקלל את השמאל ולהאשים אותו בכל הצרות שלך, בדיוק כמו שאנשים מאשימים את הערבים בכל הצרות שלהם ואז רואים איך חבר שלהם נדקר על ידי יהודי שיכור.

שלום עם מצרים. כן אנחנו מתנצלים שנתנו להם . :kopfpatsch:

הערבים גורמים המון צרות למדינת ישראל אבל קישרת את זה לדקירה בין יהודי ליהודי. נו אז מה אם יש ערבים זה אומר שלא יהיה פשע בארץ ללא ערבים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגוש קטיף היה בשליטת . הקאסמים עפו על התנחלויות והיו הפגנות נגד הקאסמים מצד המתנחלים.

וכל החברי הכנסת לא משנה מאיזה צד לא עשו כלום מול הקאסם ותפסו טרמפ פוליטי עליו. איפה היית שהיו בחירות?

מאיזה צד הגיע אוסלו? מי נתן את הרובים שאנחנו אוכלים תחמשות מהם? נכון הימין! לא השמאל.

ההתנתקות מאיזה צד היא הגיעה? בזכות השמאל היא עברה!

מעניין ששכחת שקסאמים עפו על שדרות והיישובים מסביבה גם כאשר שהינו בעזה וגוש קטיף היה קיים... כשהיו בחירות אני הייתי בקלפי והצבעתי למפלגה שיש לה את האידיאולוגיה הכי קרובה לליבי.

האם ידעת שרוב מוחלט של הנרצחים בפיגועים מתו ממטעני נפץ ולא מרובים? האם ידעת שחלק גדול, אם לא רוב הנשק שבו משתמשים ארגוני הטרור הגיע דרך הברחות ולא דרך מדינת ישראל?

ההתנתקות הגיעה מממשלה שבה הליכוד היה רוב ועם יחס של 2 ל-1 של ח"כים מהליכוד לעומת ח"כים מהעבודה. שורה תחתונה - ההתנתקות עברה רק בזכות ממשלת הליכוד ולא יכלה לעבור בלעדיה...

ועד היום אנחנו נהנים מהשלום שלכם.

שלום עם מצרים. כן אנחנו מתנצלים שנתנו להם . :kopfpatsch:

תזכיר לי כמה אנשים נהרגו בשנים האחרונות בישראל על ידי פעולות טרור שבוצעו ממצרים? שים לב שנשארה לך אצבע אחת כאשר אתה סופר אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזכורת: - מדינה דמוקראטית.

ממה שאני שומע בתקשורת, יש הרבה מאוד אנשים שלא מסכימים עם אוברלוד, ולא מוכנים לקבל קסאמים על הראש. ולפי איך שזה נראה, רוב האנשים לא מוכנים לקבל קסאמים על הראש.

במדינה דמוקראטית הרוב קובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור לשיעורי אזרחות כי במדינה הרוב לא תמיד קובע, יש מגוון של שיקולים וחוקים ועל פיהם יישק דבר גם אם זה לא מוצא חן בעיני הרוב. נגיד לדוגמא היום יחליטו 60 אחוז מהאנשים החיים בישראל שצריך להשמיד כל מי שלא יהודי וגר במדינת . כמובן שהדבר הזה לא יתקיים שהרי החוק אוסר זאת, כך יוצא שהרוב אולי רוצה משהו אבל הוא לא קובע מה יהיה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה אתם יכולים להיות ללא חוט שידרה!

הוא מוכן לגור שם! ואוו מגיע לו פרס פשוט!

קאסם זאת לא ברירה ולא מציאות. זאת התקפה שצריכה להפסיק עכשיו.

זה שהוא מוכן לגור שם ואוו. מה עם ה99.9% שלא רוצים לגור שם בגלל הקאסם?!

אני לא מבין איך המציאות שלכם גורמת לכם לראות את הקאסם כברירה. על הסדר היום כאילו כלום!

אין לפלסטינים שום לגטימציה לתקוף את שדרות. ואתם בשלכם. אז מה. זה בסך הכל קאסם.

הוא לא יהיר , הוא הבחור שקופץ על הגב של תושבי שדרות כדי "לעזור"... "להם"

לפחות אני מדבר על התקפה ולא על ישיבה בחוסר אונים ולחכות איפה הקאסם יפגע.

אתה פשוט קיבלת את הקאסם בסדר היום. איפה הקאסם נופל היום וכמה קאסמים יהיו.

זאת הבעיה. הקאסם בשבילך זאת גזירה שאתה מוכן לקבל.

אבל כל אזרחי שדרות לא מוכנים לסכן את הילדים שלהם ואת עצמם.

אבל אתה בשלך. קאסם? אז מה כל העולם צריך לסבול מזה.

ומה בקשר לפגיעה הכלכלית שנגרם בגלל הקאסם?

מי ירצה לפתוח עסק בעיר שמופצצת בקאסם. מי ירצה לשחק עם החיים שלו.

מה עם תשלום יתר לחברות ביטוח בשדרות? אם בכלל הם יסכימו לבטח.

ירידה תלולה בשווי ערך הדירות בשדרות. מי יהיה מוכן להשכיר דירה בשדרות?

אבל מה זה בשבילך קאסם. עוד דבר מעופף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא לוקח את זה כברירת מחדל אלא שהשמאל פשוט ניגש לפתור את העניין מהכיוון המדיני ודרך משא ומתן. ממשלת הליכוד הוכיחה שהיא לא מסוגלת לעצור את הקסאמים וזאת למרות הפעולות ההתקפיות שהיא ביצעה כנגדם. למרות זאת אתה ממשיך לטעון שרק הימין יכול לעצור את הקסאמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור לשיעורי אזרחות כי במדינה הרוב לא תמיד קובע, יש מגוון של שיקולים וחוקים ועל פיהם יישק דבר גם אם זה לא מוצא חן בעיני הרוב. נגיד לדוגמא היום יחליטו 60 אחוז מהאנשים החיים בישראל שצריך להשמיד כל מי שלא יהודי וגר במדינת . כמובן שהדבר הזה לא יתקיים שהרי החוק אוסר זאת, כך יוצא שהרוב אולי רוצה משהו אבל הוא לא קובע מה יהיה פה.

כל כך.... טיפש :bash:

איך לעזאזל אתה בכלל משווה בין שני הדברים? :s07:

תמשיך עם המו"מ שלך מצידי כל החיים שלך, רק שזה לא יהייה על חשבון אזרחים שמתים בזמן שאתה משקח אותה דיפלומט. קבל עוד כמה סמיילים: :kopfpatsch::jump::bash: :bash: :screwy::s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך.... טיפש :bash:

איך לעזאזל אתה בכלל משווה בין שני הדברים? :s07:

תמשיך עם המו"מ שלך מצידי כל החיים שלך, רק שזה לא יהייה על חשבון אזרחים שמתים בזמן שאתה משקח אותה דיפלומט. קבל עוד כמה סמיילים: :kopfpatsch::jump::bash: :bash: :screwy::s07::bash:

בינתיים התוקפנות שלך לא עצרה שום קסאם אלא רק הביאה מבול נוסף שלהם... ממש גאון אתה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...